فروشگاه

فروشگاه

تمام بخش های لینگوگیم به صورت رایگان فعال است و یا می توان آن ها را فعال کرد. اما لینگوگیم برای افرادی که می خواهند سریع تر به بخش های مختلف برنامه دست پیدا کنند و یا از امتیازات ویژه تری استفاده کنند بخش فروشگاه رو در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

در اپلیکیشن لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی با توجه به ساختار گیمیفیکیشن آن و مسابقات و رقابت هایی که بین کاربران انجام می شود در برخی از بازی ها، برای ورود به بازی باید سکه یا الماس پرداخت کنید. البته اگر شما بازی رو با موفقیت پشت سر بگذارید جایزه چندین برابر ورودی که پرداخت کردید دریافت می کنید. همچنین در قسمت های مختلف برنامه به راحتی می تونید سکه  والماس رایگان دریافت کنید. اما برخی از کاربران شاید مایل نباشند که در ساختار برنامه و به صورت روزانه کم کم میزان سکه و الماس خودشون رو افزایش بدهند، به همین منظور بخش فروشگاه برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است که می تونید به راحتی سکه و الماس خریداری کنید و یا بخش های بیشتری رو برای خودتون فعال کنید.

فروشگاه - لینگوگیم
فروشگاه - لینگوگیم

 

فروشگاه کجاست؟

دکمه فروشگاه - لینگوگیم
دکمه فروشگاه - لینگوگیم

 

برای رفتن به بخش فرشگاه لینگوگیم و استفاده از امکانات آن، در صفحه اصلی در قسمت پایین صفحه 3 دکمه دایره شکل رو مشاهده می کنید. روی دکمه ای که آیکون سبد خرید را دارد کلیک کنید تا وارد فروشگاه لینگوگیم شوید.

اتصال به فروشگاه

اتصال به فروشگاه - لینگوگیم
اتصال به فروشگاه - لینگوگیم

 

پس از اینکه وارد فروشگاه شدید، چند ثانیه باید صبر کنید که ارتباط با فروشگاه برقرار شود. با توجه به اینکه عملیات پرداخت زیر نظر مارکت ها (کافه بازار، مایکت، چهارخونه)  انجام می شود و تمام مراحل پرداخت و ثبت اطلاعات خریداری شده شما توسط آن مدیریت می شود، بنابراین باید صبر کنید تا به این مارکت ها متصل شوید. به همین منظور یک پیغام تا زمانی که این اتصال برقرار شود برای شما نمایش داده خواهد شد.

اگر برنامه رو از کافه بازار، کانال تلگرام و سایت برنامه نصب کردید برای خرید حتما باید کافه بازار در تلفن همراه شما نصب باشد و اگر از مایکت نصب کردید باید نسخه آخر مایکت رو در تلفن همراهتون نصب داشته باشید.

بخش های موجود در فروشگاه

با استفاده از فروشگاه می توانید به قسمت های مختلفی دسترسی داشته باشید و علاوه بر خرید، ویژگی های مختلف دیگری رو برای حساب خود فعال کنید که در ادامه توضیح خواهیم داد.

تغییر نوع سطح کاربری (VIP)

VIP - لینگوگیم
VIP - لینگوگیم

 

همان طور که اعلام شد ر لینگوگیم ی توانید به صورت رایگان تمام بخش های برنامه رو فعال و از اون استفاده کنید. اما کسانی که بخواهند سریع تر و به صورت یکجا تمام بخش های برنامه رو فعال کنند می توانند نوع سطح حساب کاربری خودشون رو ارتقا بدهند. شما با تبدیل حساب خود به  VIP علاوه بر اینکه بخش های مختلف برنامه رو به صورت یکجا فعال کنید، یک نشان در حساب کاربری خود متناسب با VIP که فعال کردید دریافت کنید که شما رو با سایر کاربران متمایز می کند و نشان می دهد که جزو کاربران VIP برنامه هستید.

در لینگوگیم 4 نوع سطح کاربری وجود دارد که هر یک دارای ویژگی های هستند که با کلیک روی هریک میتونید توضیحات مربوط به اون رو بخونید.

جهت آشنایی با نحوه فعال سازی VIP و  توضیحات تکمیلی تر از تغییر نوع حساب کابری در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 تغییر نوع حساب کاربری (VIP)

ارسال هدیه (سکه و الماس) به دوستان

شما به راحتی می تونید برای دوستان خود به دلایل مختلف هدیه ارسال کنید. برای مثال میتونید به مناسب تولد آن ها که هم در پروفایل کاربری هر فرد نوشته شده است و یا از طریق چت عمومی که هر شب تولد های افرادی که روز بعد تولدشان است اطلاع رسانی می شود، به دوستان خود الماس و سکه هدیه دهید و یا وقتی دوستتان نیاز به سکه و الماس دارد به آن ها کمک کنید و مقداری از سکه و الماس خود را برای آن ها ارسال کنید.

توجه مهم : شما با ارسال هدیه به دوستان خود میتونید امتیاز دریافت کنید و رتبه خود رو در جدول رده بندی افزایش دهید. همچنین سطح (لول) شما در برنامه بیشتر می شود. جهت آشنایی و توضیحات تکمیلی تر از سطح بندی کاربران و جدول های رده بندی روی لینک های زیر کلیک کنید.

👈 سطح بندی کاربران (لول بندی)

👈 جدول رده بندی و لیگ ها

ارسال هدیه - لینگوگیم
ارسال هدیه - لینگوگیم

 

برای همین منظور کافی است در صفحه فروشگاه روی دکمه ارسال هدیه (سکه و الماس) به سایر کاربران کلیک کنید. با انجام این کار یک صفحه جدید ظاهر می شود که در کادر مربوطه باید نام کاربری فردی که می خواهید برایش هدیه ارسال کنید را وارد نمایید. پس ز وارد کردن نام کاربری روی دکمه زره بین کلیک کنید تا پروفایل کاربری فرد مورد نظر نمایش داده شود و صفحه تنظیمات انتقال سکه و الماس نمایش داده شود.

توجه : برای یدا کردن نام کاربری افراد کافی است وارد صفحه پروفایل کاربری آن ها شوید.

👈 پروفایل حساب کاربری

نکته : به جای طی کردن این مراحل میتونید به صفحه پروفایل کاربری فرد مورد نظر برید و روی دکمه ارسال هدیه کلیک کنید. توضیحات بیشتر رو با کلیک روی لینک زیر بخوانید.

👈 پروفایل کاربری - ارسال هدیه

اکنون صفحه انتقال هدیه به صورت کامل برای شما نمایش داده می شود. در این صفحه 2 روش برای ارسال هدیه قرار داده شده است.

الماس به الماس

ارسال هدیه الماس به الماس - لینگوگیم
ارسال هدیه الماس به الماس - لینگوگیم

 

با استفاده از این روش شما از الماس های شما کم می شود و به الماس های دوستتنون اضافه می شود..  دقت کنید که الماس ها معادل سازی می شود، یعنی وقتی 50 الماس از حساب خودتون برای دوستتون ارسال می کنید، 30 الماس به حساب دوست شما افزوده  خواهد شد. این مورد به علت های مختلفی انجام می شود که جلوی برخی از سو استفاده کاربران گرفته خواهد شد و قسمتی نیز سهم لینگوگیم است. تمام محاسبات اعلام شده قبل از ارسال هدیه به شما نمایش داده  خواهد شد.

جهت تعیین مقدار الماسی که می خواهید ارسال کنید، نوار لغزنده مربوطه را حرکت دهید. دقت کنید که مقدار ارسال هدیه یک حداقل دارد که نمی تواند کمتر از آن باشد.

نکته : در این روش ارسال شما امتیاز دریافت می کنید.

الماس به سکه

ارسال هدیه الماس به سکه - لینگوگیم
ارسال هدیه الماس به سکه - لینگوگیم

 

روش دیگر ارسال هدیه، تبدیل الماس به سکه می باشد. در این روش از مقدار الماس های شما کم می شود و معادل آن برای دوستتون سکه ارسال می شود. جهت تعیین مقدار الماسی که می خواهید از شما کم شود و معادل آن سکه ارسال شود، نوار لغزنده مربوطه را حرکت دهید. دقت کنید که مقدار ارسال هدیه یک حداقل دارد که نمی تواند کمتر از آن باشد.

نکته : در این روش ارسال امتیازی برای شما نخواهد داشت.

کد هدیه

کد هدیه - لینگوگیم
کد هدیه - لینگوگیم

 

همواره لینگوگیم کدهای هدیه مختلفی را در مناسبت های مختلف در اختیار کاربران خود قرار می ددهد که به صورت رایگان می توانند جوایز مختلفی را دریافت کنند. این هدیه ها عبارت اند از:

برای دریافت جایزه کد هدیه، کافی است در بخش فروشگاه روی دکمه ارسال هدیه (سکه و الماس) به سایر کاربران کلیک کنید و کد مربوطه رو در کادر وارد کنید و در نهایت دکمه تایید را بزنید.

کدهای هدیه در قسمت اطلاعیه های برنامه، کانال تلگرام، بخش خبرها و اطلاعیه ها سایت، خبرنامه سایت اطلاع رسانی خواهد شد. دقت کنید که ممکن است برخی از کدهای هدیه فقط در یکی از موارد ذکر شده اعلام شوند. بنابراین در تمام آن ها عضو شوید.

نکته : هر کد هدیه که اعلام می شود فقط تا زمان خاصی فعال است بنابراین تا فرصت استفاده از آن تمام نشده، از آن استفاده کنید.

خرید الماس

خرید الماس - لینگوگیم
خرید الماس - لینگوگیم

 

راه های مختلفی برای افزایش الماس در لینگوگیم وجود دارد. یکی از این راه ها خرید الماس است. تفاوتی که خرید از الماس از طریق فروشگاه با سایر روش های رایگان دارد در این است که از طریق فروشگاه می توانید به صورت یکباره و در یک لحظه به میزان قابل توجه ای میزان الماس های خود را افزایش دهید. علاوه بر این مهم تر از آن در بسیاری از موارد خرید الماس از طریق فروشگاه برای شما امتیاز در بر دارد که باعث افزایش سطح (لول) و رتبه شما در جدول رده بندی می شود.

جهت آشنایی با روش خرید الماس و نحوه پرداخت بخش نحوه پرداخت از طریق درگاه پرداخت رو در انتهای همین مقاله بخوانید. همچنین پلن ها و بست های مختلفی جهت خرید الماس برای شما وجود دارد که می توانید با کشیدن لیست به سمت چپ و راست آن ها رو مشاهده کنید.

راه های به دست آوردن الماس ریگان در برنامه:

 • دریافت هر روز الماس از طریق چالش روزانه
 • استفاده هر ۲۴ ساعت از گردونه شانس
 • دریافت الماس از طریق ارسال هدیه دوستان
 • دریافت الماس از طریق شرکت در نظرسنجی های چت
 • دریافت الماس از طریق شرکت در بازی های حذفی که جایزه آن ها الماس است
 • دریافت الماس از طریق شرکت در تورنومنت برای نفرات برتر
 • دریافت الماس برای نفرات برتر لیگ حرفه ای
 • و...

خرید سکه

خرید سکه - لینگوگیم
خرید سکه - لینگوگیم

 

راه های به دست آوردن سکه رایگان در برنامه بسیار زیاد است و افزایش سکه در برنامه به راحتی صورت می گیرد. شما به راحتی می توانید با انجام بازی های مختلف انفرادی، دو نفره، چند نفره حذفی و ... سکه های خود را افزایش دهید. اما لینگوگیم برای کسانی که بخواند مقدار سکه خود را به صورت یکجا و با مقدار زیادی افزایش دهند، بخش خرید سکه را در نظر گرفته است. خرید سکه نیز مشابه خرید الماس است که در بالا توضیح داده شد.

جهت آشنایی با روش خرید الماس و نحوه پرداخت بخش نحوه پرداخت از طریق درگاه پرداخت رو در انتهای همین مقاله بخوانید. همچنین پلن ها و بست های مختلفی جهت خرید الماس برای شما وجود دارد که می توانید با کشیدن لیست به سمت چپ و راست آن ها رو مشاهده کنید.

راه های به دست آوردن سکه ریگان در برنامه:

 • استفاده هر ۲۴ ساعت از گردونه شانس و دریافت ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ سکه.
 • دریافت سکه با دعوت هر فرد به بازی.
 • دریافت سکه  از هر مرحله آموزش لغت.(با استفاده از شتابدهنده سکه بیشتر می شود).
 • دریافت سکه از هر مرحله آموزش مکالمه
 • دریافت سکه از بازی دونفری
 • دریافت سکه از بازی های حذفی و تورنومنت
 • دریافت سکه برای تکمیل مشخصات برای اولین بار.
 • دریافت صدها سکه از بخش دستاورد
 • دریافت چندین هزار سکه در رده بندی هفتگی
 • و ...

پیشنهاد ویژه

پیشنهاد ویژه - لینگوگیم
پیشنهاد ویژه - لینگوگیم

 

در مناسبت های مختلف لینگوگیم تخفیف هایی رو برای شما عزیزان در نظر می گیرد. این تخفیف های در قسمت پیشنهاد ویژه بخش فروشگاه به راحتی قابل مشاهده است. پیشنهاد ویژه برای خرید سکه و الماس برای شما قرار داده می شود که دارای امتیاز ویژه ای نیز است که باعث می شود سطح (لول) و رتبه شما در جدول رده بندی ارتقا پیدا کند.

توجه: در قسمت فعال سازی VIP نیز گزینه پیشنهاد ویژه قرار داده شده است. همچنین تخفیف هایی نیز در کنار گزینه پیشنهاد ویژه در بخش VIP به مناسبت های مختلف در نظر گرفته می شود.

افزایش تعداد بازی دو نفره

افزایش بازی دو نفره - لینگوگیم
افزایش بازی دو نفره - لینگوگیم

 

در حالت عادی تعداد بازی های دونفره همزمان برای هر فرد 5 بازی همزمان است. دقت کنید که منظور تعداد بازی های فعال است. یعنی بازی هایی که هنوز تمام نشده است. تعداد در نظر گرفته شده یک  تعداد استاندارد است و عموما برای اکثر کاربران کافی است. اما اگر بخواهید تعداد بازی همزمان بیشتری داشته باشید، یکی از راه های آن افزایش از طریق بخش فروشگاه است. به همین منظور پبن های مختلفی جهت افزایش بازی در لینگوگیم برای شمل عزیزان در نظر گرفته شده است که می توانید متناسب با نیاز خود اون ها رو فعال کنید. شما می توانید افزایش بازی ها رو به صورت روزانه و یا هفتگی برای خودتون فعال کنید.

جهت آشنایی بیشتر با بازی دونفره و توضیحات تکمیلی تر درباره آن روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 بازی دونفره

نکته : افزایش بازی از طریق بخش فروشگاه برای شما دارای امتیاز است که باعث می شود سطح (لول) و رتبه شما در جدول رده بندی ارتقا پیدا کند.

توجه مهم : هرکدام از این موارد افزایش بازی یک روزه تا ساعت ۲۴ همان روز و افزایش بازی یک هفته ای تا 7 روز اعتبار دارد. همچنین دقت کنید که عدد وارد شده با مقدار کلی یعنی 5 جمع نمی شود. یعنی با خرید 6 بازی تعداد بازی های شما 11 نمی شود و از 5 به 6 تغییر پیدا می کند.

نکته مهم : با خرید هر یک از آیتم ها در صورتی که آیتمی از قبل فعال داشته باشید، آیتم قبل حذف خواهد شد و آیتم جدید جایگزین آن می شود.

افزایش تعداد بازی حذفی

افزایش بازی حذفی - لینگوگیم
افزایش بازی حذفی - لینگوگیم

 

برای بازی های حذفی محدودیت در تعداد بازی های انجام شده در روز وجود دارد. این محدودیت جهت این است که اگر به هر دلیلی شما زمان کافی برای انجام بازی زیادی در روز ندارید، از نظر امتیاز از سایر کابران عقب نیفتید و فاصله شما با آن ها زیاد نشود. البته تعداد بازی های پیش فرض به تعداد مناسبی است که نیاز به افزایش بازی نباشد، اما اگر کاربری بخواهد بازی های بیشتری انجام دهد می تواند افزایش بازی رو برای خودش فعال کند. افزایش بازی حذفی به صورت هفتگی موجود است.

جهت آشنایی بیشتر با بازی حذفی و توضیحات تکمیلی تر درباره آن روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 بازی حذفی

توجه مهم : هرکدام از این موارد افزایش بازی  تا 7 روز اعتبار دارد. همچنین با خرید هر یک از آیتم ها در صورتی که آیتمی از قبل فعال داشته باشید، آیتم قبل حذف خواهد شد و آیتم جدید جایگزین آن می شود.

افزایش تعداد بازی مرحله ای آموزش لغت در روز

افزایش تعداد بازی اموزش لغت - لینگوگیم
افزایش تعداد بازی اموزش لغت - لینگوگیم

 

برای افزایش تعداد بازی مرحله ای (آموزش لغت) در روز از طریق طرح های زیر اقدام نمایید. برای فعال سازی هر یک از طرح ها بایستی ابتدا طرح قبلی آن را فعال کرده باشید.

نکته : طرح ها به صورت دائمی و همیشگی فعال می شوند

تعداد بازی ها بر اساس لیگی که در آن ها هستید تعیین می شود.

 • لیگ حرفه ای : 20 بازی
 • لیگ پیشرفته : 15 بازی
 • لیگ موقت : 10 بازی

توجه : تعداد بازی های شما در تمام کتاب ها جمع می شود. یعنی اگر در یک کتاب 5 بازی کرده باشید و در کتاب دیگر 3 بازی جدید، مجموع آن ها در نظر گرفته می شود و تعداد بازی های شما در روز جاری 8 می شود.

جهت آشنایی با نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بخش آموزش لغت در لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 آموزش لغات زبان انگلیسی

با خرید حالت اول تعداد بازی های شما 10 بازی بیشتر می شود ( مثال 20 + 10 = 30 )

با خرید حالت دوم تعداد بازی های شما 20 بازی بیشتر می شود ( مثال 20 + 20 = 40 )

با خرید پنل حالت سوم تعداد بازی های شما 30 بازی بیشتر می شود ( مثال 20 + 30 = 50 )

افزایش تعداد بازی مرحله ای آموزش مکالمه در روز

افزایش تعداد بازی آموزش مکالمه - لینگوگیم
افزایش تعداد بازی آموزش مکالمه - لینگوگیم

 

برای افزایش تعداد بازی مرحله ای (مکالمه) در روز از طریق طرح های زیر اقدام نمایید. برای فعال سازی هر ی از طرح ها بایستی ابتدا طرح قبلی آن را فعال کرده باشید.

نکته : طرح ها به صورت دائمی و همیشگی فعال می شوند.

تعداد بازی ها بر اساس لیگی که در آن ها هستید تعیین می شود.

 • لیگ حرفه ای : 15 بازی
 • لیگ پیشرفته : 10 بازی
 • لیگ موقت : 5 بازی

جهت آشنایی با نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بخش آموزش مکالمه در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 آموزش مکالمه زبان انگلیسی

با خرید حالت اول تعدادهای شما 10 بازی بیشتر می شود ( مثال 15 + 5 = 20 )

با خرید حالت دوم تعدادهای شما 20 بازی بیشتر می شود ( مثال 15 + 10 = 25 )

با خرید حالت سوم تعدادهای شما 30 بازی بیشتر می شود ( مثال 15 + 15 = 30 )

نحوه پرداخت از طریق درگاه پرداخت

پرداخت از طریق درگاه پرداخت - لینگوگیم
پرداخت از طریق درگاه پرداخت - لینگوگیم

 

تنها برای خرید سکه، الماس، پیشنهاد ویژه و فعال سازی VIP نیاز به اتصال به درگاه پرداخت را دارید. وقتی روی کمه خرید یا فعال سازی VIP کلیک می کنید یک صفحه برای شما باز می شود که با توجه به مارکتی (کافه بازار، مایکت، چهارخونه) که برنامه را از آن نصب کردید متفاوت است. با استفاده از ابزاری که در اختیار شما قرار میگیرد می توانید مبلغ پرداختی رو ببینید و به درگاه پرداخت متصل شوید و خیلی راحت عملیات خرید و پرداخت رو انجام دهید.

جهت آشنایی برای نحوه پرداخت و مشکلات احتمالی حتما مطلب زیر رو بخونید.

👈 راه ها و نحوه پرداخت در لینگوگیم

 

در صورتی که این آموزش برای شما مفید بود و یا موردی درباره بخش فروشگاه برای شما عزیزان مبهم است در قسمت نظرات همین مطلب به ما اعلام کنید.

 

آموزش سایر بخش های لینگوگیم

لینگوگیم یک اپلیکیشن چند منظوره با امکانات فراوان و هیجان انگیز است که یادگیری زبان رو براتون جذاب و سرگرم کننده می کنه، جهت آشنایی با سایر بخش های لینگوگیم و توضیح هر یک از بخش ها روی لینک زیر کلیک کنید و مقاله مربوطه رو مطالعه کنید تا بیشتر با لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی آشنا بشید.

👈 آموزش تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی

لینگوگیم

لینگوگیم

لینگوگیم متفاوت ترین روش آموزش زبان انگلیسی با بازی و سرگرمی

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن کادرهای ستاره دار الزامی است.

سایر آموزش ها (تصادفی)

دیدن تمام آموزش ها

آموزش لغت

در این آموزش با ویژگی های قسمت آموزش لغت لینگوگیم و نحوه انجام بازی های آن آشنا خواهید شد.

راه ها و نحوه پرداخت در لینگوگیم

اگه برای پرداخت در بخش فروشگاه مشکل دارید و یا نمی تونید خریدتون رو تکمیل کنید. حتما این مطلب رو بخونید تا مشکلتون حل بشه.

آموزش گرامر

لینگوگیم علاوه بر آموزش لغت و مکالمه، آموزش گرامر رو هم در خود گنجانده است. مباحث مختلفی همراه با مثال و نکته ها در بخش آموزش گرامر لینگوگیم وجود دارد.

شتابدهنده چیست

با فعال کردن شتابدهنده به راحتی می توانید مقدار جایزه سکه ای که در بازی ها به دست می آورید را چند برابر کنید.

بازی دونفره

با بازی دونفره در مراحل و بازی های مختلف با دوستان خودت رقابت کن و هم هیجان رو تجربه کن و هم سطح اطلاعات خودت رو محط بزن