چت در لینگوگیم

چت در لینگوگیم

در لینگوگیم علاوه بر بازی و یادگیری زبان میتونی با دوستانت به صورت خصوصی و گروهی چت کنی و توی چالش های چت های آموزشی و انگلیسی شرکت کنی و جایزه بگیری.

اپلیکیشن لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی با داشتن بخش های مختلف و بازی های جذاب و هیجان انگیز، آموزش و یادگیری زبان رو با متدهای جدید از حالت خسته کننده خود خارج کرده است. کارشناسان و طراحان لینگوگیم علاوه بر طراحی قسمت های مختلف برای یادگیری زبان، به جنبه یادگیری گروهی ومشترک زبان نیز توجه ویژه داشتند. طبیعتا یادگیری هر موضوعی وقتی در جمع دوستانه و با تبادل نظر انجام گیرد، می تواند تاثیری بیشتری داشته باشد. به همین منظور در لینگوگیم امکان گفتگو (چت) گروهی و خصوصی قرار داده شده است.

چت گروهی

لینگوگیم یک محیط جذاب و ساختار یافته رو برای ارتباط کاربران با یکدیگر طراحی کرده است که می توانند به صورت گروهی با یکدیگر به چت و گفتگو بپردازند. برای اینکه چت گروهی بتونه هر سلیقه رو پوش بده و انواع مختلف کاربران بتونند به راحتی با همدیگر به تبادل نظر و اطلاعات بپردازند، چت گروهی به 3 بخش اصلی با موضوعات مختلف تقسیم شده است. که میتونید از طریق کلیک روی عنوان هر چت و یا کشیدن صفحه به سمت چپ یا راست، بین آن ها حرکت کنید.

چت گروهی - لینگوگیم
چت گروهی - لینگوگیم

 

برای اینکه بتونید وارد قسمت چت گروهی لینگوگیم بشید، در صفحه اصلی قسمت پایین صفحه 3 دکمه دایره ای شکل دیده می شود. دکمه اول از سمت چپ برای رفتن به صفحه چت گروهی لینگوگیم می باشد.

نکته : در بالای این دکمه مقدار پیام های جدیدی که در چت گروهی ارسال شده است و شما آن ها را ندیده اید نوشته شده است. البته می تونید از بخش تنظیمات برنامه، این عدد رو بر اساس چت خاصی و یا چندین چت تنظیم کنید. جهت اطلاعات بیشتر راهنمای بخش تنظیمات لینگوگیم رو بخونید.

👈 تنظیمات

نکته : می توانید از بخش تنظیمات برنامه، برای پیام های چت گروهی (عمومی) تنظیم کنید که هر پیامی که ارسال می شود، برایتان نوتیفیکیشن (اعلام) ارسال شود تا متوجه پیام ها شوید.

نوتیفیکیشن (اعلان) چت های گروهی
نوتیفیکیشن (اعلان) چت های گروهی

 

توجه : قسمت چت گروهی لینگوگیم دارای مدیران و ناظران یاست که هر لحظه پیام ها رو بررسی می کنند تا از هرگونه ایجاد تنش و یا مطالب غیر اخلاقی جلوگیری کنند و خیلی سریع پیام ها حذف و فرد مورد نظر گزارش شده و از چت محروم خواهد شد. بنابراین نگران پیام هایی که در چت گروهی رد و بدل می شوند نباشید، چون محیط چت لینگوگیم یک محیط سالم برای یادگیری زبان انگلیسی طراحی شده است.

چت متفرفه و عمومی

چت عمومی - لینگوگیم
چت عمومی - لینگوگیم

 

موضوع این چت آزاد است و می توانید درباره هر موضوعی صحبت کنید. البته از چت درباره موضوعاتی که باعث ایجاد تنش در چت شود و خلاف قوانین لینگوگیم باشد جلوگیری می شود. بنابراین حتما قوانین و مقرارات مربوط به لینگوگیم رو بخونید.

توجه : دقت کنید که ممکن است در برخی مواقع موضوع و چت در این قسمت نیز محدود شود که توسط مدیران وناظران چت اعلام خواهد شد.

👈 شرایط و قوانین لینگوگیم

چت آموزشی

چت اموزشی - لینگوگیم
چت اموزشی - لینگوگیم

 

در چت آموزشی لینگوگیم، فقط اجازه قرار دادن  مطالب و محتوا های آموزشی را دارید و در آن فقط می توانید پیرامونیادگیری زبان و نکات آوزنده زبان به گفتگو بپردازید. طبیعتا هرگونه پیامی غیر از مطالب آموزشی توسط مدیران حذف خواهد شد و در صورت تکرار ممکن است فرد مورد نظر از چت گروهی محروم شود.

چت انگلیسی

چت انگلیسی - لینگوگیم
چت انگلیسی - لینگوگیم

 

همان طور که از نام این چت مشخص است، این چت مخصوص صحبت کردن انگلیس می باشد. یعن در این گروه فقط می توانید انگلیسی صحبت کنید، حتی اجازه ارسال پیام هایی که کارکتر های فارسی را دارند نیز ندارید. در این چت نیز هر پیامی که به غیر از زبان انگلیسی ارسال شود، حذف خواهد شد.

امکانات و ابزار های چت

همان طور که گفته شد هدف اصلی از ایجاد چت گروهی در لینگوگیم تبادل نظر دانش و اطلاعات درباره مطالب آموزشی زبان انگلیسی است. بههمین منظور امکانات متنوع و جذابی برای هم آموزش و هم سرگرمی کاربران در چت های گروهی فراهم شده است که در ادامه به توضیح برخی از کاربردی ترین امکانات آن خواهم پرداخت.

ارسال عکس

تمام کاربران می توانند در چت گروهی عکس ارسال کنند و مطالبی رو که نیاز به قرار دادن عکس دارد را به این شکل با سایر کاربران به اشتراک بگذارند. برای ارسال عکس کافی است که روی دکمه به شکل گیره در پایین صفحه کلیک کنید تا منوی بیشتر برای شما باز شود.

ارسال عکس و ایجاد نظرسنجی - لینگوگیم
ارسال عکس و ایجاد نظرسنجی - لینگوگیم

 

سپس روی دکمه عکس کلیک کنید و از گالری تلفن همراهتون عکس مورد نظرتون رو انتخاب کنید و منتظر آپلود عکس شوید. پس از آپلود عکس، عکس اماده ارسال می شود. در صورت یکه می خواهید می توانید یک متن هم برای عکس مورد نظرتون بنویسید و سپس دکمه ارسال رو بزنید و در غیر این صورت برای ارسال فقط عکس روی دکمه ارسال کلیک کنید.

ارسال عکس و ایجاد نظرسنجی - لینگوگیم
ارسال عکس و ایجاد نظرسنجی - لینگوگیم

 

همچنین ا گر از ارسال عکس منصرف شدید کافی است روی دکمه ضربدر کلیک کنید.

ارسال عکس در چت - لینگوگیم
ارسال عکس در چت - لینگوگیم

 

نکته : وقتی برای اولین بار روی دکمه عکس کلیک می کنید، از شما درخواست دسترسی به گالری تلفن همراه می شود که صرفا فقط برای انتخاب عکس است و برنامه برای انتخاب عکس حتما نیاز به دریافت این اجازه رو دارد. بنابراین آن را تایید کنید و اجازه دسترسی را بدهید.

توجه : هرگونه عکسی که خلاف قوانین لینگوگیم باشد بلافاصله توسط مدیران حذف خواهد شد و با فرد مورد نظر از چت محروم خواهد شد.

نکته : برای ارسال عکس در چت های گروهی باید اشتراک را فعال کرده باشید. برای آشنایی بیشتر و توضیحات تکمیلی تر درباره اشتراک در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 اشتراک

ارسال پیام صوتی

پیام صوتی (وویس) در چت - لینگوگیم
پیام صوتی (وویس) در چت - لینگوگیم

 

با توجه به اینکه دز لینگوگیم آموزش مکالمه نیز وجود دارد و اینکه توضیح دادن برخی مطالب در متن کار سختی می باشد، به همین هت امکان ارسال پیام صوتی (وویس) در چت های گروه یلینگوگیم فراهم شده است.

ضبط صدا برای ارسال وویس در چت - لینگوگیم
ضبط صدا برای ارسال وویس در چت - لینگوگیم

برای ارسال پیام صوتی کافی است انگشت خود را روی دکمه میکروفون نگه دارید و سپس شروع به صحبت کردن کنید. دقت کنید که حداکثر زمان پیام های صوتی شما می تواند 1 دقیقه باشد که وقتی انگشت خودتون رو روی دکمه میکروفون نگه میدارید این زمان وشمارش معکوس برای شما نمایش داده می شود.

پیام صوتی آماده ارسال - لینگوگیم
پیام صوتی آماده ارسال - لینگوگیم

 

اصلا نگران نباشید که صدای خودتون رو ضبط کنید، چون قبل از ارسال میتونید صدای ضبظ شده رو گوش کنید و سپس دکمه ارسال رو بزنید.

نکته : وقتی برای اولین بار شروع به ضبط صدای خود با میکروفون می کنید، از شما درخواست دسترسی به میکروفون می شود که صرفا فقط برای ضبط صدای شما در همان لحظه است و برنامه برای ضبط صدای شما حتما نیاز به دریافت این اجازه رو دارد. بنابراین آن را تایید کنید و اجازه دسترسی را بدهید.

نکته : برای ارسال پیام صوتی یا وویس در چت های گروهی باید اشتراک را فعال کرده باشید. برای آشنایی بیشتر و توضیحات تکمیلی تر درباره اشتراک در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 اشتراک

ایجاد نظر سنجی

نظر سنجی د رچت - لینگوگیم
نظر سنجی د رچت - لینگوگیم

 

یکی از قابلیت های جذاب و پر کاربرد در چت های گروهی لینگوگیم، ایجاد نظر سنجی مسابقات جایزه دار از این طریق است. شما به راحتی می تونید سوالات چند گزینه ای ایجاد کنید و نظرات بقیه رو بدونید و یا اینکه با ایجاد نظر سنجی در حالت مسابقه ای، یک گزینه رو به عنوان پاسخ درست انتخاب کنید و تا در نهایت بتونید ببینید چه کسانی به سوال شما پاسخ درست می دهند و حتی در پایان نظرسنجی جایزه ای به نفراتی که پاسخ درست داده اند اهدا کنید.

ایجاد نظرسنجی - لینگوگیم
ایجاد نظرسنجی - لینگوگیم

 

برای ایجاد نظر سنجی، کافی است در چت مورد نظر دکمه به شکل گیره رو بزنید و سپس از منوی باز شده روی گزینه نظرسنجی کلیک کنید. سپس صفحه جدید رای شما باز می شود که میتونید سوال خودتون و گزینه های آن را وارد کنید. شما می توانید برای سوالتون عکس هم انتخاب کنید.

نظرسنجی ساده

اگر فقط می خواهد یک نظرسجی ساده ایجاد کنید که فراد بتونند با انتخاب هر گزینه ای که میخواهند، نظرشون رو اعلا کنند، در قسمت پایین صفحه تیک گزینه حالت مسابقه رو بردارید. دراین حالت کاربران می توانند تا زمان پایان نظرسنجی گزینه انتخابی خودشون رو تغییر بدهند. برای این کار کافی است روی سوال مورد نظر کلیک کنند و از منوی باز شدن گزینه دوباره نظر دادن رو انتخاب کنند.

تغییر گزین هانتخابی در نظرسنجی - لینگوگیم
تغییر گزین هانتخابی در نظرسنجی - لینگوگیم

 

انتخاب زمان پایان نظرسنجی

هر نظرسنجی یک زمان محدودی دارد که می تونید از قسمت پایان نظرسنجی تعیین کنید که نظرسنجی که ایجاد کردید تا چند ساعت فعال باشد. بعد از گذشت زمان مورد نظر (به ساعت) دیگر امکان انتخاب گزینه های وجود ندارد و نتایج نظرسنجی به همه نشان داده خواهد شد.

رای گیری ناشناس
نتیجه نظر سنجی - لینگوگیم
نتیجه نظر سنجی - لینگوگیم

 

وقتی نظرسنجی به پایان می رسد،  درصد پاسخ به گزینه ها نمایش داده می شود. همچنین دکمه نمایش نتایج در پایین نظرسنجی قرار می گیرد که با کلیک روی اون میتونید ببینید چه کاربری به چه گزینه ای پاسخ داده است. اگر میخواهید که نظر سنجی به صورت ناشناس باشد، یعنی مشخص نشود که چه کسانی به چه گزینه ای پاسخ داده اند (حتی برای فردی که نظرسنجی را ایجاد کرده است) و فقط درصد آرا مشخص شود، تیک گزینه رای گیری ناشناس رو فعال کنید.

نتیجه نظر سنجی با جزئییات و نمایش افراد شرکت کرده - لینگوگیم
نتیجه نظر سنجی با جزئییات و نمایش افراد شرکت کرده - لینگوگیم

 

نظر سنجی با قابلیت انتخاب چند گزینه

در حالت عادی سوالاتی که به صورت نظرسنجی ایجاد می شود، فقط امکان انتخاب یک گزینه برای کاربر وجود دارد که در این حالت وقتی کاربر یکی از گزینه ها رو کلیک می کند پاسخ اون ثبت می شود. اما اگر بخواهید سوالی رو ایجاد کنید که کاربران بتوانند چند گزینه رو به عنوان نظر یا پاسخ خودشون انتخاب کنند، کافی است که گزینه انتخاب چند گزینه به عنوان پاسخ رو فعال کنید. در این صورت کاربران می توانند چند گزینه رو انتخاب کنند.

نکته : این حالت فقط برای نظرسنجی است و در حالت مسابقه ای قابل استفاده نیست.

نظرسنجی به صورت مسابقه

وقتی تیک گزینه حالت مسابقه رو فعال می کنید، باید یکی از گزین هها رو به عنوان پاسخ درست انتخاب کنید و تیک کنار آن را بزنید. در این حالت کاربران نمی توانند پس از انتخاب یک گزینه ، پاسخشان رو تغییر دهند و یا لغو کنند. همچنین پس از پایان نظرسنجی جایزه نفراتی که پاسخ درست به سوال داده اند،  صورت خودکار به حاسبشان اضافه خواهد شد.

نکته : هر نظرسنجی که در این حالت ایجاد شود، 5 امتیاز برای سازنده نظرسنجی در نظر گرفته خواهد شد که باعث افزایش سطح و رتبه کاربر خواهد شد جهت آشنایی بیشتر با نحوه سطح بندی (لول بندی) کاربران در لینگوگیم و جدول رده بندی روی لینک های زیر کلیک کنید.

👈 جدول رده بندی و لیگ ها

👈 سطح بندی کاربران (لول بندی)

توجه : وقتی حالت مسابقه ای رو فعال می کنید، باید تعداد نفراتی که جایزه به آن ها تعلق می گیرد ومقدار جایزه اون ها رو مشخص کنید. جایزه می تواند الماس یا سکه باشد و از حساب شما کم خواهد شد و به نفرات برنده افزوده می شود.

نکته : اگرتعداد افرادی که پاسخ درست به سوال داده اند از تعداد افرادی که جایزه باید بگیرند بیشتر باشد، انتخاب جایزه گیرندگان به صورت تصادفی توسط سیستم و بدون دخالت هیچ انسانی صورت می گیرد. اما اگر تعداد افرادی که برای جایزه گرفتن انتخاب کرده باشید بیشتر از تعداد افرادی باشد که پاسخ درست داده اند. باقی مانده جایزه ها به حساب شما بازگردانده می شود.

نکته : برای افرادی که در چالش شرکت می کنند و پاسخ درست را انتخاب میکنند علاوه بر جایزه در چالش روزانه امتیاز تعلق میگیرد. جهت آشنایی بیشتر و توضیحات تکمیلی درباره بخش چالش روزانه روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 چالش روزانه

نکته : می توانید با کشیدن و رها کردن هر یک از گزینه های ترتیب آن ها را جابه جا کنید.

نکته : جایزه حالت مسابقه بین 5 تا 10 دقیقه بعد از پایان چالش به حساب افراد افزوده می شود.

توضیحات نهایی

در این کارد توضیحات، راهنما و آموزش های خود را می نویسید، این توضیحات پس از پایان نظر سنجی نمایش داده می شود. این حالت برای ایجاد مسابقه مناسب است. می توانید آموزش مربوطه برای اینکه چرا گزینه مورد نظر پاسخ صحیح است را بنویسید.

لیست نظرسنجی ها
لیست نظرسنجی ها - لینگوگیم
لیست نظرسنجی ها - لینگوگیم

ممکن است به علت حجم بالای پیام های متنی پیدا کردن سوالات نظرسنجی سخت باشد. به همین دلیل لینگوگیم یک قسمت را برای شما در نظر گرفته است که فقط سوالات نظرسنجی در آن نمایش داده می شود. برای دیدن نظر سنجی های هر چت وارد آن چت گروه یشوید و سپس دکمه به شکل گیره را بزنید و از منوی باز شده گزینه نظرسنجی ها رو انتخاب کنید.

برگزاری چالش ومسابقه

همانطرو که گفته شد، چت های گروه یلینگوگیم به منظور تبادل دانش و اطلاعات درباره زبان انگلیسی و یادگیری گروهی ایجاد شده است. به همین منظور در زمان های معین چالش ها ومسابقاتی در چت های گروهی ایجاد می شود که نحوه شرکت در مسابقه و موضوع آن از طریق خود چت گروهی و اطلاعیه ها، به شما عزیزان اطلاع رسانی می شود.

انتخاب طرح پس زمینه چت

طرح های پس زمینه چت - لینگوگیم
طرح های پس زمینه چت - لینگوگیم

 

یکی از قابلیت های جذاب در چت گروهی لینگوگیم این است که می تونید طرح پس زمینه پیام های خودتون رو تغییر دهید تا پیام های شما از سایرین متمایز شود و یا زیباتر دیده شوید. طرح های بسیار متنوع در رنگ های مختلف برای سلیقه های متفاوت در لینگوگیم وجود دارد که می توانید هر کدام را که می خواهید تهیه کنید. برای تغییر طرح پس زمینه پیام هایتان در چت های گروهی روی دکمه گیره کلیک کنید و سپس از منوی باز شده گزینه پس زمینه رو انتخاب کنید.

نکته :  در صورتی که طرح خاصی با رنگ خاصی رو در نظر دارید به بخش پشتببانی پیام دهید و رنگ ها رو اعلام کنید تا به نام خودتان یک طرح در لیست پس زمینه ها ایجاد شود. دقت کنید که برای این کار باید الماس پرداخت کنید.

حذف پیام

حف پیام، پاسخ به پیام، گزارش پیام در چت گروهی - لینگوگیم
حف پیام، پاسخ به پیام، گزارش پیام در چت گروهی - لینگوگیم

 

اگر پیامی رو به اشتباه در چت فرستادید، نگران نباشید. میتونید پیام رو حذف کنید. کافی است که و یپیاتون کلیک کنید و از منوی بازشده گزینه حذف رو انتخب کنید.

گزارش پیام

تمام پیام های چت گروهی توسط مدیران و ناظران چت ها، بررسی می شود و هر پیامی که محتوای نامناسب داشته باشند بلافاصله حذف شده و فرد مورد نظر رو از چت محروم خواهند کرد. اما شما عزیزان و کاربران عادی نیز می تونید پیام های نا مناسب رو گزارش کنید تا در اولین فرصت مدیران لینگوگیم آن ها رو بررسی کنند و در صورت لزوم با فرد مورد نظر برخورد کنند. برای گزارش پیام کافی است روی پیام مورد نظر کلیک کنید و سپس از منوی باز شده گزینه گزارش پیام رو کلیک کنید.

پاسخ به پیام ها

پاسخ به پیام در چت - لینگوگیم
پاسخ به پیام در چت - لینگوگیم

 

قابلیت پاسخ به پیام ها یا Reply کردن نیز در چت های گروهی لینگوگیم وجود دارد و شما می توانید مشخص کنید که به چه پیامی پاسخ می دهید. برای همین منظور کافی است که روی پیام مورد نظر کلیک کنید و سپس گزینه پاسخ را انتخاب کنید. سپس یک کادر کوچک در بالای کادر نوشتن پیام اضافه می شود که نشان می دهد که به چه پیامی دارید پاسخ می دهید. پس از ارسال پیام و یا پاسختان شکل ظاهری پیام شما مشخص است که به چه پیامی و توسط چه کسی پاسخ داده اید.

ارائه آمار از گفتگوها

آمار از چت گروهی - لینگوگیم
آمار از چت گروهی - لینگوگیم

 

هر شب توسط یک ربات آمار چت ها و پیام های ارسال شده در گروه، ارسال می شود و نفراتی که بیشترین پیام را در چت مورد نظر ارسال کرده اند مشخص می گردد. این مورد برای چت های آموزشی که مطالب آموزشی در آن قرار می گیرد بسیار کاربردی  می تواند باشد که نشان می دهد که کسی بیشترین فعالیت رو برای قرار دادن مطالب آموزشی نموده است.

مدیران چت

با توجه به اینکه انواع مختلف کاربران با سلایق و سن و تحصیلات مختلف حضور دارند، ممکن است تنش هایی رخ دهد و یا افرادی با اکانت های فیک بخواهند محیط چت را مسموم کنند، نیازمند یه سیستم نظارت مناسب بر چت می باشد که بتوان در آرامش به تبادل دانش و آموزش زبان پرداخت. به همین منظور چندین مدیر در سطوح مختلف چت های گرهی لینگوگیم را بررسی و نظارت می کنند تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری شود و یا در صورتی که مشکلی رخ دهد، خیلی سریع آن را رفع کنند. 3 نوع و سطح مدیر چت در لینگوگیم وجود دارد که در ادامه آن ها را توضیح می دهیم.

ناظر

ناظر چت گروهی - لینگوگیم
ناظر چت گروهی - لینگوگیم

 

پایین ترین سطح مدیریتی در لینگوگیم ناظرها می باشند. افرادی که ناظر هستند، تگ آبی با عنوان ناظر در کنار اسمشان وجود دارد تا مشخص شوند. ناظرین در لینگوگیم توانایی حذف پیام های سایر کاربران را دارند و می توانند پیام هایی که محتوا یمناسبی ندارند سریع حذف کنند. همچنین می توانند پیام های هشدار دهنده آماده ای که لینگوگیم مشخص کرده است را در چت ارسال کنند. این پیام ها دارای تگ بنفش با عنوان هشدار هستند. همچنین ناظران می توانند افرادی را از ارسال پیام در چت های گروهی محروم کنند.

نکته : ناظرین از بین کاربران فعال برنامه توسط مدیران انتخاب می شوند.

مدیر پیشرفته

مدیر پیشرفته در چت گروهی - لینگوگیم
مدیر پیشرفته در چت گروهی - لینگوگیم

 

سطح بعدی مدیریتی در چت های گروهی لینگوگیم مدیران پیشرفته هستند. این مدیران علاوه بر قابلیت های ناظرین، می توانند پیام های گزارش شده سایر کاربران رو مشاهده کنند و اختیار عمل بیشتری دارند. همچنین می توانند فردی را ناظر کرده و یا از ناظری خارج کنند. مدیران پیشرفته دارای تگ نارنجی با عنوان مدیر در کنار اسمشان هستند. علاوه بر این ها افرادی که مدیر هستند در یک چت گروهی دیگر با عنوان چت مدیران حضور دارند که می توانند از این طریق موارد مدیریتی را بررسی و تحلیل کنند و با مدیران اصلی لینگوگیم در ارتباط باشند.

مدیر اصلی (لینگوگیم)

مدیر اصلی لینگوگیم
مدیر اصلی لینگوگیم

 

بالاترین سطح مدیریتی در لینگوگیم می باشد. مدیران اصلی لینگوگیم هستند که جزو طراحان و کارشناسان لینگوگیم می باشند. مدیر اصلی می تواند مدیران پیشرفته رو انتخاب کرده و یا از مدیریت خارج کند. در کنار اسم مدیراصلی لینگوگیم تگ قرمز با عنوان لینگوگیم نوشته شده است و دارای طرح پس زمینه طلایی می باشد که کاملا از سایر کاربران متمایز است و فرد دیگری نمی تواند این طرح را داشته باشد. پیام های مهم و حساس و همچنین پیام های ربات نیز با این تگ در چت های گروه یلینگوگیم قرار می گیرد.

چت خصوصی

چت خصوصی - لینگوگیم
چت خصوصی - لینگوگیم

 

شما در لینگوگیم علاوه بر اینکه می توانید به صورت گروهی چت و گفتگو کنید، قابلیت چت به صورت خصوصی را دارید و می توانید به صورت دونفره با دوستان خود چت کنید. پیام های شما کاملا خصوصی است و هرگز فرد دیگری دسترسی به پیام های شما ندارد. برای چت خصوصی باید فرد مورد نظر را به لیست دوستان خود اضافه کنید.

لیست دوستان

دکمه لیستان دوستان - لینگوگیم
دکمه لیستان دوستان - لینگوگیم

 

شما می توانید لیست دوستان خود را داشته باشید و دوستان اصلی و صمیمی خود را مثل برنامه مخاطبین گوشی، در لینگوگیم هم داشته باشید. جهت اطلاعات بیشتر و توضیحات تکمیلی تر و اینکه چه طور دوستان خود را به لیست دوستان اضافه کنید و یا لیست دوستان کجاست، روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 لیست دوستان

ارسال و دریافت پیام خصوصی

نوتیفیکشین (اعلان) چت خصوصی - لینگوگیم
نوتیفیکشین (اعلان) چت خصوصی - لینگوگیم

برای ارسال پیام خصوصی و یا چت دو نفره با دوست خود، ابتدا وارد قسمت لیست دوستان شوید و سپس روی نام دوست خودتون کلیک کتید تا صفحه چت دونفره شما باز شود. هچنین اگر پیامی داشته باشید، نوتیفیکیشن آن برای شما ارسال می شود و همان لحظه مطلع می شوید.

نشان دریافت پیام خصوصی - لینگوگیم
نشان دریافت پیام خصوصی - لینگوگیم

البته وقتی وارد لینگوگیم می شوید به یک نشانگر به صورت عددی تعداد پیام هایی خصوصی که برای شما آمده است کاملا مشخص است و اگر وارد قسمت لیست دوستان شوید در مقابل اسم دوست یکه براتون پیام ارسال کرده است عدد تعداد پیام های آن مشخص است.

نشان تعداد پیام خصوصی دریافت شده - لینگوگیم
نشان تعداد پیام خصوصی دریافت شده - لینگوگیم

 

توجه : می توانید دریافت نوتیفیکیشن (اعلان) پیام از دوستان خود را فعال یا غیر فعال کنید. برای انجام این کار باید وارد بخش تنظیمات شوید. جهت آشنایی بیشتر و توضیحات تکمیلی درباره قسمت تنظیمات در لینگوگیم، روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 تنظیمات

توجه : دقت کنید که برای چت خصوصی یکی از طرفین چت باید دارای حداقل نوع سطح کاربری VIP 1 باشد. جهت آشنایی با نحوه فعال سازی VIP و  توضیحات تکمیلی تر از تغییر نوع حساب کابری در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 تغییر نوع حساب کاربری (VIP)

نکته : امکان ارسال عکس و صوت در چت خصوصی وجود ندارد و این قابلیت فقط در چت های گروهی لینگوگیم که دارای مدیر هستند وجود دارد.

حذف پیام های خصوصی

حذف پیام های چت خصوصی به صورت دو طرفه - لینگوگیم
حذف پیام های چت خصوصی به صورت دو طرفه - لینگوگیم

 

شما می توانید همچون چت های گروه ییامی را که ارسال کرد هاید حذف کنید. علاوه بر این امکان پاک کردن تمام پیام های چت خصوصی به صورت دوطرفه نیز برای شما فراهم است. برای حذف یک پیام کافی است چند ثانیه انگشتتان را روی پیام مورد نظر نگه دارید و برای حذف تمام پیام ها به صورت دو طرفه در بالای صفحه دکمه قرمز به شکل سطل زباله را بزنید.

قوانین و مقررات چت در لینگوگیم

هر محیطی به صورت اجتماعی و گروهی است دارای قوانین و مقررات خاص خود می باشد. لینگوگیم نیز در جهت حفظ نظم و امنیت کاربران خود قوانینی دارد که رعایت آن الزامی است و در صورت یکه افراد ان ها را رعایت نکنند می توانند با آن در برنامه برخورد کند. برابراین حتما قوانین و حریم خصوصی کاربران در لینگوگیم را از طریق کلیک روی لینک زیر بخوانید.

👈 شرایط و قوانین لینگوگیم

 

در صورتی که این آموزش برای شما مفید بود و یا موردی درباره چت و گفتگو در لینگوگیم برای شما عزیزان مبهم است در قسمت نظرات همین مطلب به ما اعلام کنید.

 

آموزش سایر بخش های لینگوگیم

لینگوگیم یک اپلیکیشن چند منظوره با امکانات فراوان و هیجان انگیز است که یادگیری زبان رو براتون جذاب و سرگرم کننده می کنه، جهت آشنایی با سایر بخش های لینگوگیم و توضیح هر یک از بخش ها روی لینک زیر کلیک کنید و مقاله مربوطه رو مطالعه کنید تا بیشتر با لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی آشنا بشید.

👈 آموزش تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی

لینگوگیم

لینگوگیم

لینگوگیم متفاوت ترین روش آموزش زبان انگلیسی با بازی و سرگرمی

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن کادرهای ستاره دار الزامی است.

سایر آموزش ها (تصادفی)

دیدن تمام آموزش ها

جدول رده بندی و لیگ ها

در لینگوگیم کاربران بر اساس امتیازاتی که دریافت می کنند در جدول های رده بندی مختلفی، رده بندی می شوند. یکی از مهمترین و پویا ترین جدول ها، جدول لیگ های لینگوگیم است. بنابراین حتما این مقاله رو مطالعه کنید.

بازی حذفی

با استفاده از بخش بازی حذفی در لینگوگیم به صورت همزمان با چندین نفر مسابقه بدید و به مرحله بعد سعود کنید و با بهترین ها بازی کنید و به کاپ های قهرمانیتون اضافه کنید.

آموزش تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی

در این مقاله به آموزش کامل تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی با جزئییات می پردازیم. لینگوگیم تنها و اولین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی است که توانسته یادگیری زبان انگلیسی را از روش پر هزینه و غیر شاداب فعلی به سبک جدیدی که افراد با بازی و رقابت و یادگیری گروهی زبان خودشان را تقویت کنند تغییر دهد.

چالش روزانه

لینگوگیم هر روز برای شما چالش در نظر میگیره که به شما در یادگیری زبان کمک می کنه و علاوه بر اون با تکمیل چالش ها میتونی جایزه هم دریافت کنی.

لیست دوستان

شما می توانید در لینگوگیم برای خودتون لیست دوستان داشته باشید و با دوستان خود به صورت خصوصی چت کنید و یا حتی با اون ها به صورت دوستانه بازی دونفره انجام دهید.