تغییر نوع سطح کاربری (VIP)

تغییر نوع سطح کاربری (VIP)

با تغییر نوع سطح کاربری (VIP) علاوه بر اینکه خودت رو با بقیه متمایز می کنی، بخش های مختلف برنامه برات فعال میشه و به راحتی میتونی بدون پرداخت ازشون استفاده کنی. علاوه بر اون تعداد بازی هات بیشتر میشه.

شما می توانید در اپلیکیشن لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی نوع سطح کاربری حساب خودتون رو ارتقا بدید تا جزو کاربران ویژه لینگوگیم شوید. نام دیگر نوع سطح کاربری که در برنامه نیز از ان استفاده می شود VIP است، به عبارتی کاربرانی که نوع سطح کاربری خودتون رو تغییر می دهند کاربران VIP لینگوگیم هستند. VIP شدن حساب در لینگوگیم مزیت های بسیار زیادی دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

نوع سطح کاربری (VIP) چیست؟

استفاده از تمام بخش های لینگوگیم رایگان است و می توانید تمام بخش های برنامه رو بدون هزینه و فقط و فقط از طریق جوایزی که در هر بازی و رقابت ها به دست می آورید فعال کنید. اما ممکن است بخواهید که تمام بخش ها رو به صورت یکجا و با هم فعال کنید. همچنین ممکن است بخواهید خیلی سریع به تمام بخش های برنامه و با فعالیت کمتر دست پیدا کنید. به همین منظور می تونید نوع سطح کاربری (VIP) حساب خودتون رو تغییر دهید.

تغییر نوع سطح کاربری علاوه بر اینکه باعث میشه بخش های مختلفی از برنامه به صورت یکجا برای شما فعال شود، شما رو جزو کاربران ویژه و با ظاهری متفاوت تر می کند. به این صورت که نشان شما در برنامه تغییر می کند و کاملا مشخص و در دید سایرین است. علاوه بر این رنگ حساب کاربری شما در قسمت های مختلف برنامه به رنگ نوع VIP که فعال کردید در خواهد آمد.

تغییر نوع سطح کاربری (VIP) کجاست؟

VIP کجاست؟ - لینگوگیم
VIP کجاست؟ - لینگوگیم

 

2 راه برای رفتن به صفحه تغییر نوع سطح کاربری (VIP) در لینگوگیم وجود دارد. سریع ترین و راحت ترین راه این است که در صفحه اصلی برنامه، در قسمت بالا سمت راست صفحه روی نشان تاج کلیک کنید. راه بعدی از طریق فروشگاه می باشد. وارد بخش فروشگاه شوید و سپس دکمه تغییر نوع سطح کاربری (VIP) رو کلیک کنید.

👈 فروشگاه

پس از طی مراحل فوق وارد صفحه تغییر نوع سطح کاربری (VIP) می شوید که میتونید نوع سطح کاربری خودتون رو تغییر بدید. برای دیدن هر یک هز VIP ها صفحه را به سمت چپ یا راست بکشید. برای آشنایی با نحوه فعال سازی هر یک از پلن ها و این که چه ویژگی هایی دارند ادامه مقاله رو بخونید.

انواع نوع سطح کاربری (VIP)

در لینگوگیم 4 نوع سطح کاربری وجود دارد که هر یک دارای ویژگی های هستند که در ادامه توضیح داده خواهد شد. معمولا در مناسبت های مختلف تخفیف هایی قرار داده می شود که وقتی وارد صفحه VIP ها می شوید به صورت کاملا مشخص در بالای هر VIPقابل مشاهده است. دقت کنید که تاریخی که این تخفیف ها تا اون زمان فعال است نیز مشخص شده است و فقط تا همان تاریخ فرصت دارید که از تخفیف های استفاده کنید.

کاربر عادی

کاربر عادی - لینگوگیم
کاربر عادی - لینگوگیم

 

تمام کاربران در حالت عادی و پس از ورود و ثبت نام به لینگوگیم دارای نوع سطح کاربری عادی می باشند. کاربران عادی هیچگونه محدودیتی برای استفاده از برنامه ندارند اما نسبت به کاربران VIP ممکن است دارای امتیازات کمتری باشند. کاربران عادی در لینگوگیم با رنگ و نشان خاکستری مشخص هستند. برای اینکه متوجه شوید چه کاربرانی دارای حساب کاربری عادی هستند در ادامه همین مقاله قسمت نحوه تشخیص VIP رو بخونید.

کاربر VIP 1

VIP 1  - لینگوگیم
VIP 1  - لینگوگیم

 

سطح اول از حساب کاربری ویژه که دارای امکاناتی است VIP 1 می باشد که رنگ و نشان آن بنفش می باشد. با فعال کردن حساب کاربری VIP 1 قسمت هایی از برنامه برای شما فعال می شود و می تونید از این پس بدون پرداخت سکه و یا الماسی از آن بخش استفاده کنید. اختیارات و ویژگی هایی که با فعال کردن VIP 1 به دست می آورید به شرح زیر است:

 • تمام آواتار های چشم (سکه ای)
 • حذف تبلیغات مراحل آموزش لغت
 • آموزش لغات ورود به مرحله (آموزش لغات)
 • چت خصوصی
 • یک سوم داستان ها
 • محدودیت سطح 10 برای بازی تصادفی
 • رد شدن از مرحله
 • 10 بازی بیشتر مرحله ای در روز (آموزش لغت)
 • 5 بازی بیشتر مرحله ای در روز (مکالمه)

توجه : موارد نوشته شده بالا فقط عنوان هستند، جهت توضیحات بیشتر و اینکه هر کدام چه ویزگی رو شامل می شوند قسمت توضیحات بخش های فعال شده رو در ادامه همین مطلب بخونید.

کاربر VIP 2

VIP 2  - لینگوگیم
VIP 2  - لینگوگیم

 

دومین نوع سطح کاربری که میتونید فعال کنید VIP 2 می باشد. با فعال کردن VIP 2 بخش های امکانات بیشتری برای شما فعال خواهد شد. VIP 2 با رنگ و نشان فیروزه ای مشخص است. اختیارات و ویژگی هایی که با فعال کردن VIP 2 به دست می آورید به شرح زیر است:

توجه : موارد نوشته شده بالا فقط عنوان هستند، جهت توضیحات بیشتر و اینکه هر کدام چه ویزگی رو شامل می شوند قسمت توضیحات بخش های فعال شده رو در ادامه همین مطلب بخونید.

نکته مهم : برای فعال کردن VIP 2، حتما باید VIP 1 رو فعال کرده باشید.

کاربر VIP 3

VIP 3 - لینگوگیم
VIP 3 - لینگوگیم

 

سطح اخر و بالاترین نوع سطح کاربری که رنگو نشان آن طلایی می باشد، VIP 3 است. اختیارات و ویژگی هایی که با فعال کردن VIP 3 به دست می آورید به شرح زیر است:

توجه : موارد نوشته شده بالا فقط عنوان هستند، جهت توضیحات بیشتر و اینکه هر کدام چه ویزگی رو شامل می شوند قسمت توضیحات بخش های فعال شده رو در ادامه همین مطلب بخونید.

نکته مهم : برای فعال کردن VIP 3، حتما باید VIP 2 رو فعال کرده باشید. البته می توانید به صورت یکجا هر سه VIP رو فعال کنید. برای این منظور گزینه پیشنهاد ویژه را انتخاب کنید.

پیشنهاد ویژه VIP - لینگوگیم
پیشنهاد ویژه VIP - لینگوگیم

 

توضیحات بخش های فعال شده

هر یک از ویژگی های که در VIP ها گفته شد، دارای شرایط و توضیحاتی هستند که پیش از فعال کردن VIP باید حتما آن ها رو بخونید.

آواتارها

آوتارهای در سه حالت هستند.

 1. رایگان : که به طور رایگان می توانید از آن ها استفاده کنید.
 2. سکه ای: با پرداخت سکه می توانید این آواتار ها را فعال نمایید.
 3. الماسی: با پرداخت الماس می توانید این آواتار ها را فعال نمایید.

با فعال سازی بسته (پلن) VIP 1 تمام آواتارهای چشم سکه ای برای شما باز و رایگان خواهند شد و می توانید هرکدام از آواتارها را که می خواهید به صورت رایگان برای همیشه استفاده نمایید.

با فعال سازی بسته (پلن)  VIP 2 تمام آواتارهای مو سکه ای نیز (تمام آواتارهای سکه ای) برای شما باز و رایگان خواهند شد و می توانید هرکدام از آواتارها را که می خواهید به صورت رایگان برای همیشه استفاده نمایید.

با فعال سازی بسته (پلن) VIP 3 تمام آواتارهای لب و عینک سکه ای (یعنی تمام آواتارهای سکه ای بازی) برای شما باز و رایگان خواهند شد و می توانید هرکدام از آواتارها را که می خواهید به صورت رایگان برای همیشه استفاده نمایید.

جهت آشنایی با نحوه استفاده، تنظیم و توضیحات تکمیلی تر از آواتارها در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 ساخت آواتار

حذف تبلیغات

پس از مرحله 15 در بخش آموزش لغت، بعد از تمام کردن هر 5 مرحله یک تبلغ نمایش داده می شود. با فعال سازی پلن (بسته) VIP 1 یا بیشتر، این تبلیغ دیگر برای شما نمایش داده نمی شود.

آموزش لغات ورود به مرحله

هربار که کلمات جدید وارد بازی مرحله ای آموزش لغت می شوند (10 لغت)، برای اولین بار یعنی قبل از شروع بازی معنی دو گزینه ای، این لغات به شما نمایش و آموزش داده می شوند. این آموزش تا مرحله 50 رایگان است و پس از آن باید الماس پرداخت کنید. با فعال کردن بسته (پلن) VIP 1 یا بیشتر این آموزش ها برای همیشه رایگان خواهد شد.

نکته : این مورد برای تمام کتاب ها است.

چت خصوصی

در حالت عادی چت خصوصی برای تمام کاربران غیر فعال است و چت خصوصی تنها از طریق بازی دو نفره آنلاین امکان پذیر است. برای فعال کردن چت خصوصی (از طریق لیست دوستان و ارسال پیام بدون انجام بازی) باید حداقل پلن (بسته) VIP 1 را فعال کرده باشید.

👈 لیست دوستان

نکته: کاربران عادی نیز می توانند به کاربرانی که غیر عادی هستند (VIP 1، VIP 2 و VIP 3) پیام داده و با هم چت کنند. به عبارتی یکی از طرفین چت باید VIP را فعال کرده باشد.

داستان ها

در حالت عادی داستان های بازی قفل هستند و می توانید داستان ها را  تکی و یا به صورت کلی از طریق الماس باز کنید.

با فعال کردن پلن (بسته) VIP 1 یک سوم داستان های کتاب هایی که در بخش کتابخانه نشان VIP دارند برای شما باز خواهد شد.

با فعال کردن پلن (بسته) VIP 2 دو سوم داستان های کتاب هایی که در بخش کتابخانه نشان VIP دارند برای شما باز خواهد شد.

با فعال کردن پلن (بسته) VIP 3  تمام داستان های کتاب هایی که در بخش کتابخانه نشان VIP دارند برای شما باز خواهد شد.

توجه : این ویژگی برای کتاب هایی فعال است که در بخش کتابخانه در کنار اسم آن ها، آیکون رنگی VIP درج شده باشد.

محدودیت سطح 10

برای انجام بازی دو نفره آنلاین به صورت تصادفی باید حداقل سطح 10 را داشته باشید. اما با فعال کردن بسته (پلن) VIP 1 و یا بیشتر می توانید بدون داشتن سطح 10 بازی تصادفی دونفره انجام دهید.

جهت آشنایی با هر یک از بازی ها، ویژگی های بازی دونفره، نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بازی های دونفره در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 بازی دونفره

رد شدن از مرحله

برخی از مراحل که کمی سخت هستند (در بازی مرحله ای آموزش لغت) یعنی املای تایپ کلمه، می توانید با دادن الماس از این مراحل رد شوید. در صورتی که جزو کاربران VIP 1 و یا بیشتر باشید می توانید به راحتی و بدون پرداخت الماس این مراحل را رد نمایید.

نکته : این مورد برای تمام کتاب ها است.

جهت آشنایی با نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بخش آموزش لغت در لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 آموزش لغات زبان انگلیسی

همچنین جهت آشنایی با نحوه رد شدن از مرحله روی لینک زیر کلیک کنید:

👈 رد شدن از مرحله

لیست لغات

برای اینکه بتوانید لیست کامل لغات کتاب ها را به همراه مثال، تصاویر، صوت روان و غیر سیستمی، فونتیک و ... آن ها داشته باشید. باید سکه پرداخت کنید تا لیست لغات برای شما باز شوند. اما با فعال کردن بسته (پلن) VIP 2 یا بیشتر لیست کامل کتاب هایی که در بخش کتابخانه نشان VIP دارند برای شما باز خواهد شد.

توجه : این مورد ارتباطی با کتاب های بازی مرحله ای آموزش لغت ندارد.

جهت آشنایی با نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بخش کتابخانه در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 کتابخانه زبان انگلیسی

تعداد بازی دونفره روزانه

تعداد بازی های دونفره آنلاین فعال برای هر فرد 5 بازی همزمان است. در صورتی که پلن  (بسته) VIP 2 را فعال کرده باشید. تعداد بازی های دو نفره آنلاین شما به 8 بازی همزمان افزایش پیدا خواهد کرد و در صورتی که پلن (بسته) VIP 3 را فعال کرده باشید، تعداد بازی های دونفره آنلاین شما به 10 بازی همزمان افزایش پیدا خواهد کرد.

جهت آشنایی با هر یک از بازی ها، ویژگی های بازی دونفره، نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بازی های دونفره در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 بازی دونفره

دیدن جدول های رده بندی

بازی دارای چندین لیگ به صورت جدول رده بندی است که در حالت عادی هر فرد تنها می تواند جدول و لیگی را که خودش در آن حضور دارد مشاهده کند. با فعال کردن بسته (پلن) VIP 3 می توانید تمام جداول و لیگ مسابقات را مشاهده نمایید.

جهت آشنایی با سختار و توضیحات تکمیلی تر از جدول های رده بندی در لینگوگیم روی لینک زیر و یا بر روی عنوان جدول ها در بالای همین متن کلیک کنید.

👈 جدول رده بندی و لیگ ها

تعداد بازی مرحله در روز (آموزش لغت)

در حالت عادی در روز فقط می توانید تعداد محدودی بازی (مرحله جدید) مرحله ای آموزش لغت  را انجام دهید. این تعداد بر اساس لیگی که در آن هستید متغیر است که به شرح زیر است:

 • لیگ حرفه ای : 20 بازی
 • لیگ پیشرفته : 15 بازی
 • لیگ موقت : 10 بازی

با فعال سازی بسته VIP 1 تعدادهای شما 10 بازی بیشتر می شود ( مثال 20 + 10 = 30 )

با فعال سازی بسته VIP 2 تعدادهای شما 20 بازی بیشتر می شود ( مثال 20 + 20 = 40 )

با فعال سازی بسته VIP 3 تعدادهای شما 30 بازی بیشتر می شود ( مثال 20 + 30 = 50 )

جهت آشنایی با نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بخش آموزش لغت در لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 آموزش لغات زبان انگلیسی

تعداد بازی مرحله در روز (آموزش مکالمه)

در حالت عادی در روز فقط می توانید تعداد محدودی بازی مرحله ای (مکالمه) (مرحله جدید) را انجام دهید. این تعداد بر اساس لیگی که در ان هستید متغیر است که به شرح زیر است:

 • لیگ حرفه ای : 15 بازی
 • لیگ پیشرفته : 10 بازی
 • لیگ موقت : 5 بازی

با فعال سازی بسته VIP 1 تعدادهای شما 10 بازی بیشتر می شود ( مثال 15 + 10 = 25 )

با فعال سازی بسته VIP 2 تعدادهای شما 20 بازی بیشتر می شود ( مثال 15 + 20 = 35 )

با فعال سازی بسته VIP 3 تعدادهای شما 30 بازی بیشتر می شود ( مثال 15 + 30 = 45 )

جهت آشنایی با نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بخش آموزش مکالمه در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 آموزش مکالمه زبان انگلیسی

نوشتن استاتوس (Status)

می توانید یک متن کوتاه از وضعیت خود و یا یک جمله زیبا (انگلیسی یا فارسی) بنویسید تا دیگران آن را ببینند. این متن در مکان های مختلف قابل نمایش است. از جمله جاهایی که این متن قابل دیدن است، جدول رده بندی در لیگ ها، لیست دوستان، صفحه پروفایل کاربری (وقتی روی نام کسی کلیک می کنید تا جزئیات بیشتری نمایش داده شود) می باشد.

جهت آشنایی با استاتوس و توضیحات تکمیلی تر روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 استاتوس (Status)

آزمون تعیین سطح مکالمه

در قسمت مکالمه، می توانید آزمون تعیین سطح انجام دهید تا مراحل برای شما باز شود. در حالت عادی برای انجام تعیین سطح باید الماس پرداخت کنید. اما با فعال کردن VIP 3، تمام آزمون های تعیین سطح رایگان می شوند و می توانید بی نهایت آزمون تعیین سطح برگزار کنید.

جهت آشنایی با نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بخش آموزش مکالمه در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 آموزش مکالمه زبان انگلیسی

آموزش مکالمه (آموزش درس ها)

هر درس و مبحثی در بخش مکالمه، شامل یک آموزش متنی به همراه، لیست لغات آن درس (با معنی)، لیست مثال های آن درس (به همراه معنی و صوت) است. برای اینکه بتوانید به این آموزش دسترسی داشته باشید، باید سکه یا الماس پرداخت کنید تا آموزش ها برای شما باز شوند. اما با فعال کردن بسته (پلن) VIP 3 یا پیشنهاد ویژه تمام آموزش ها پکیج مورد نظر که در بخش کتابخانه لیست پکیج های اموش مکالمه نشان VIP دارند برای شما باز خواهد شد.
توجه : دقت فرماید که فقط پکیجی که در کنار اسم آن کلمه VIP 3 نوشته شده است را شامل می شود.
نکته: این مورد ارتباطی با فعال شدن لیست مراحل آن پیج ندارد و فقط شامل آموزش ذکر شده می باشد.

جهت آشنایی با نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بخش آموزش مکالمه در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 آموزش مکالمه زبان انگلیسی

نحوه فعال سازی VIP

فعال سازی VIP - لینگوگیم
فعال سازی VIP - لینگوگیم

 

جهت فعال سازی هر یک از VIP در زیر همان بخش دکمه فعال سازی وجود دارد. کافی است روی دکمه مورد نظر کلیک کنید تا صفحه درگاه پرداخت برای ما باز شود. دقت کنید که صفحه درگاه متناسب با مارکتی که برنامه رو از آن نصب کردید (کافه بازار، مایکت، چهارخونه) نمایش داده می شود. اگر مشکلی در پرداخت و یا نحوه پرداخت دارید روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 راه ها و نحوه پرداخت در لینگوگیم

نکته : برای فعال کردن VIP 2 باید قبل از آن VIP 1 رو فعال کرده باشید. همچنین برای فعال کردن VIP 3 باید VIP 2 رو فعال کرده باشید و یا میتوند به صورت کلی با فعال کردن گزینه پیشنهاد ویژه علاوه بر فعال کردن هر سه VIP به صورت یکجا، از تخفیف نیز بهره مند شوید.

نحوه تشخیص VIP

وقتی کاربری در لینگوگیم نوع سطح خود را افزایش می دهد و یا به اصطلاح جز کاربران VIP می شود، در قسمت های مختلف این مورد مشخص است. برای اینکه متوجه شویم که خودمان و یا سایر کاربران دارای چه نوع از VIP هستند روش های زیر رو دنبال کنید.

نشان در صفحه اصلی برنامه

نشان VIP در صفحه اصلی لینگوگیم
نشان VIP در صفحه اصلی لینگوگیم

 

وقتی وارد برنامه می شوید در قسمت بالا سمت راست صفحه یک نشان به شکل تاج وجود دارد که کاملا مشابه طرح و رنگی است که در صفحه فعال سازی VIP مشاهده کردید.

رنگ دور آواتار در چت عمومی

VIP در چت عمومی - لینگوگیم
VIP در چت عمومی - لینگوگیم

 

در چت عمومی لینگوگیم آواتار کاربرها در کنار اسم اون ها به شکل دایره ای نمایش داده می شود. این کادر دایره ای رنگ دارای یک حاشیه می باشد که ضخامت کادر را بیشتر می کند. رنگ دور کادر دایره ای شکل آواتار به رنگ نوع VIP که کاربر فعال کرده است در خواهد آمد.

جهت آشنایی با نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بخش چت در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 چت

رنگ دور آواتار در جدول رده بندی

VIP در جدول زده بندی - لینگوگیم
VIP در جدول زده بندی - لینگوگیم

 

در جدول رده بندی نیز تصویر آواتار هر کاربر در کنار نام آن قرار دارد. این تصویر آواتار درون یک کادر می باشد که حاشیه آن رنگی است. رنگ حاشه کادری که آواتار در آن قرار دارد به رنگ نوع VIP که کاربر مورد نظر فعال کرده مشخص است.

رنگ پس زمینه اسم کاربران در بازی حذفی

VIP در بازی حذفی - لینگوگیم
VIP در بازی حذفی - لینگوگیم

 

در بازی حذفی و قسمتی که نتایج هر رقابت در آن لیست شده است، نام هر کاربر درون یک کادر قرار دارد. رنگ پس زمینه این کادر به رنگ نوع VIP که اون کاربر فعال کرده است در خواهد آمد.

رنگ پس زمینه اسم کاربران در بازی دو نفره

VIP در بازی دونفره - لینگوگیم
VIP در بازی دونفره - لینگوگیم

 

در بازی دونفره، درون هر بازی که لیست بازی ها و نتیجه هر بازی نوشته شده است، نام و آواتار هردو حریف مشخص است. نام هر کاربر درون یک کادر قرار دارد که رنگ پس زمینه این کادر با رنگ نوع VIP که کاربر مورد نظر دارد تطابق دارد.

صفحه پروفایل کاربری

VIP در پروفایل کاربری - لینگوگیم
VIP در پروفایل کاربری - لینگوگیم

 

هر کاربر در لینگوگیم دارای یک صفحه پروفایل کاربری است که با کلیک کردن روی اسم کاربر مورد نظر در هر قسمت از برنامه، نمایش داده خواهد شد. در این صفحه به دو صورت می توانید نوع سطح کاربری فرد مورئد نظرتون رو تشخص بدید. راه اول که کاملا مشخص تر است و راحت تر می باشد، دیدن نشان VIP در قسمت بالای صفحه پروفایل کاربری می باشد. راه دوم این است که در صفحه پروفایل کاربری در زبانه اول یعنی اطلاعات کاربری صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید و قسمت نوع سطح کاربری به صورت متنی نوشته شده است.

 

در صورتی که این آموزش برای شما مفید بود و یا موردی درباره تغییر نوع سطح کاربری یا VIP برای شما عزیزان مبهم است در قسمت نظرات همین مطلب به ما اعلام کنید.

 

آموزش سایر بخش های لینگوگیم

لینگوگیم یک اپلیکیشن چند منظوره با امکانات فراوان و هیجان انگیز است که یادگیری زبان رو براتون جذاب و سرگرم کننده می کنه، جهت آشنایی با سایر بخش های لینگوگیم و توضیح هر یک از بخش ها روی لینک زیر کلیک کنید و مقاله مربوطه رو مطالعه کنید تا بیشتر با لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی آشنا بشید.

👈 آموزش تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی

لینگوگیم

لینگوگیم

لینگوگیم متفاوت ترین روش آموزش زبان انگلیسی با بازی و سرگرمی

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن کادرهای ستاره دار الزامی است.

سایر آموزش ها (تصادفی)

دیدن تمام آموزش ها

اشتراک لینگوگیم

برای استفاده از برخی از برخش های لینگوگیم که استفاده بسیار زیادی دارند باید اشتراک رو فعال کنید. نحوه فعال سازی اشتراک در لینگوگیم مثل سایر بخش های بسیار راحت است و می توان به صورت رایگان اون رو فعال کردن. با فعال کردن اشتراک بخش موسیقی، چت و وضعیت آنلاینی برای شما فعال میشه. برای آشنایی بیشتر و نحوه استفاده از بخش اشتراک لینگوگیم این مقاله رو تا پایان بخونید.

بازی دونفره

با بازی دونفره در مراحل و بازی های مختلف با دوستان خودت رقابت کن و هم هیجان رو تجربه کن و هم سطح اطلاعات خودت رو محط بزن

لیست دوستان

شما می توانید در لینگوگیم برای خودتون لیست دوستان داشته باشید و با دوستان خود به صورت خصوصی چت کنید و یا حتی با اون ها به صورت دوستانه بازی دونفره انجام دهید.

بازی حذفی

با استفاده از بخش بازی حذفی در لینگوگیم به صورت همزمان با چندین نفر مسابقه بدید و به مرحله بعد سعود کنید و با بهترین ها بازی کنید و به کاپ های قهرمانیتون اضافه کنید.

چت در لینگوگیم

در لینگوگیم علاوه بر بازی و یادگیری زبان میتونی با دوستانت به صورت خصوصی و گروهی چت کنی و توی چالش های چت های آموزشی و انگلیسی شرکت کنی و جایزه بگیری.