آموزش لغت

آموزش لغت

در این آموزش با ویژگی های قسمت آموزش لغت لینگوگیم و نحوه انجام بازی های آن آشنا خواهید شد.

پس از ورود به لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی، در صفحه اصلی چندین بخش اصلی برنامه رو مشاهده می کنید. اولین بخشی که دیده می شود آموزش لغت می باشد. آموزش لغت در لینگوگیم به صورت بازی های مرحله ای صورت می گیرد. مهم ترین ویژگی آموزش لغت شیوه و متد یادگیری آن می باشد که مختص لینگوگیم می باشد که باعث می شود کلمات به حافظه بلند مدت شما انتقال یابد. برای آشنایی کامل با این بخش و بازی ها و ... اموزش لغت در لینگوگیم این مقاله را تا انتها بخوانید.

لینگوگیم - آموزش لغت
لینگوگیم - آموزش لغت

آموزش لغت

لینگوگیم - لیست مراحل آموزش لغت
لینگوگیم - لیست مراحل آموزش لغت

 

با ورود به بخش آموزش لغت لیستی از اعداد مراحل بازی برای شما نمایش داده می شود. آموزش لغت شامل هزاران مرحله می باشد که در هر صفحه 12 مرحله آن را مشاهده می کنید که می توانید از طریق دکمه هایی در پایین صفحه قرار داده شده است، به صفحات بعدی و یا قبلی بروید و مراحل مورد نظر خودتون رو بازی کنید و یا وضعیت ستاره های آن را بررسی کنید. مراحلی که به رنگ خاکستری هستند و آیکون قفل روی آن ها هست رو نمی تونید بازی کنید. (چون هنوز مراحل قبل از اون رو انجام ندادید) مراحلی رو هم که روی اون ها هیچ ستاره ای وجود ندارد، یعنی اصلا بازی نکردید.

همچنین در صورتی که می خواهید به مرحله خاصی بروید، کافی است تا روی دکمه زره بین در پایین صفحه کلیک کنید تا خیلی سریع به مرحله مورد نظر بروید.

در بالای صفحه مقدار سکه و الماس شما مشخص است.

انتخاب کتاب

انتخاب کتاب آموشز لغت - لینگوگیم
انتخاب کتاب آموشز لغت - لینگوگیم

 

شما می توانید منبع لغات بازی های آموزش لغت رو تغییر دهید و از هر کتابی که بخواهید استفاده کنید. لیست مراحل برای هر کتاب به صورت جداگانه نمایش داده میشه. برای تغییر کتاب کافیه در بالای صفحه روی کادری که اسم کتاب نوشته شده کلیک کنید تا لیست کتاب ها رو مشاهده کنید.

تغییر کتاب آموزش لغت - لینگوگیم
تغییر کتاب آموزش لغت - لینگوگیم

 

پس از کلیک روی کادر مربوطه لیست کتاب ها برای شما نمایش داده میشه. کتاب این لیست به مرور زمان بیشتر خواهد شد و بعد از اضافه شدن کتاب، نیازی به به روز رسانی برنامه ندارید و به صورت آنلاین به لیست کتاب ها افزوده می شود. به صورت پیش فرض کتاب 4000 لغت ضروری برای شما کاملا باز است. اما برخی از کتاب ها در جلوی اسمشون علامت قفل است که برای استفاده از اون ها، باید فعالشون کنید.

کتابی که در حال حاضر درون آن هستید، رو به روی اسمش یک تیک سبز قرار داره.

توجه : فعال سازی هر یک از کتاب های مراحل آموزش لغت، ارتباطی با بخش کتابخانه یا نمایش اطلاعات کامل لغت ها ندارد و فقط برای لیست مراحل و بازی های مرحله ای آموزش لغت می باشد. برای مشاهده اطلاعات کامل هر لغت باید از بخش کتابخانه کتاب مربوطه رو فعال کنید.

👈 کتابخانه

پاسخ های اشتباه

دکمه پاسخ های اشتباه - لینگوگیم
دکمه پاسخ های اشتباه - لینگوگیم

 

وقتی در هر بازی به سوالی اشتباه جواب میدید، پاسخ های اشتباه شما ثبت می شوند تا بتونید آمار مناسبی داشهت باشید که در کدام کلمات دچار مشکل هستید و اون کلمه رو بیشتر مرور و تمرین کنید. برای رفتن به لیست پاسخ های اشتباه در صفحه لیست مراحل آموزش لغت، در قسمت پایین سمت راست روی دکمه قرمز کلیک کنید.

توجه : در صفحه هر کتابی که باشید، لیست پاسخ های همان کتاب برای شما نمایش داده خواهد شد.

لیست پاسخ های اشتباه - لینگوگیم
لیست پاسخ های اشتباه - لینگوگیم

 

با وارد شدن به صفحه لیست پاسخ های اشتباه مشاهده م یکنید که پاسخ های شما در بر اساس نوع بازی دسته بندی شده اند. یعنی به راحتی می توانید ببینید که در چه لغاتی به تفکیک از نظر معنی، صوت و املا دچار مشکل هستید.

مرور کردن لغات - لینگوگیم
مرور کردن لغات - لینگوگیم

 

با کلیک روی هر لغت، اطلاعات کامل آن لغت برای شما نمایش داده می شود. اگر مطمئن هستید که این کلمه رو به صورت کامل یاد گرفتید و میخواهید که از لیست پاسخ های اشتباه شما حذف شود، روی دکمه تیک سبز در بالای صفحه کلیک کنید.

توجه : کلمات بر اساس تعداد پاسخ های غلط شما به آن ها مشخص شده اند. به این صورت که کلماتی که تا 5 پاسخ اشتباه برای آن ها ثبت شده باشد به رنگ سبز، کلماتی که تعداد پاسخ اشتباه به آن ها تا 10 غلط باشد به رنگ زرد و کلماتی که بیش از 10 بار پاسخ غلط برای آن ها ثبت شده باشد رنگشان قرمر می شود.

نکته :  می توانید با کلیک روی دکمه ستاره، کلمه را نشان کنید تا بعدا به راحتی از طریق بخش کلمات نشان شده پیدا کرده و اون رو مرور کنید. برای رفتن به لیست کلمات نشان شده باید وارد بخش کتابخانه شوید.

👈 کتابخانه - کلمات نشان شده

تعداد بازی ها

دقت کنید که برای اینکه همیشه فقط درگیر یک بخش از برنامه و یادگیری زبان نشوید، برای برخی از بخش ها مثل آموزش لغت و مکالمه محدودیت تعداد بازی جدید (محدودیتی برای انجام مراحلی که قبلا بازی کرده اید وجود ندارد) در روز قرار داده شده است که به شرح زیر است.

تعداد بازی ها بر اساس لیگی (لیگ لینگوگیم چیست؟) که در آن هستید تعیین می شوند:

 • لیگ حرفه ای: 20 بازی جدید
 • لیگ پیشرفته: 15 بازی جدید
 • لیگ موقت: 10 بازی

توجه : تعداد بازی های شما در تمام کتاب ها جمع می شود. یعنی اگر در یک کتاب 5 بازی کرده باشید و در کتاب دیگر 3 بازی جدید، مجموع آن ها در نظر گرفته می شود و تعداد بازی های شما در روز جاری 8 می شود.

در انتهای صفحه تعداد بازی های جدید انجام شده شما در روز جاری رو می تونید ببینید. البته امکان افزایش تعداد این بازی ها وجود دارد که نحوه افزایش تعداد بازی ها رو از طریق لینک های زیر میتونید مطالعه کنید.

امتیاز گیری

ساختار اصلی لینگوگیم گیمیفیکیشن بودن آن و آموزش در قالب بازی و سرگرمی می باشد. به همین دلیل در بسیاری از بخش های آن امتیاز و جایزه به صورت سکه و الماس داده می شود. ساختار امتیاز گیری در قسمت آموزش لغت بر اساس نوع بازی آن ها تعیین می شود که می توانید در ادامه مقاله در بخش هر بازی بخونید.. برای ورود به هر مرحله در بازی های آموزش لغات نیاز به هیچ سکه و الماسی ندارید و پس از پیروزی در هر یک از مراحل آن 10 سکه جایزه می گیرید.

هر بازی دارای زمان است و بر اساس زمانی که هر مرحله رو تموم می کنید به شما متیاز داده می شود که علاوه بر آن با ستاره نیز مشخص می شود. در صورتیکه در بهترین زمان بازی رو تموم کنید 3 ستاره دریافت می کنید. اهمیت 3 ستاره کردن هر مرحله در بخش دستاورد ها است که می تونید از طریق اون جایزه بگیرید. توضیحاتش رو از بخش دستاوردها مطالعه کنید.

👈 دستاوردها

شتاب دهنده

شما می توانید سکه هایی که در بازی می گیرید رو با استفاد از شتاب دهنده چند برابر کنید. برای نحوه آشنایی بیشتر با شتابدهنده و نحوه فعال کردن آن روی لینک زیر کلیک کیند.

👈 شتابدهنده چیست

اطلاعات درباره هر مرحله

لینگوگیم
لینگوگیم

 

پس از کلیک روی هر عدد مرحله، صفحه کوچکی باز خواهد شد که نوع مرحله و تعداد ستاره هایی که از آن مرحله دریافت کردید رو نمایش می دهد. علاوه بر این یک دکمه دیگر به شکل نمودار (در تصویر با فلش مشخص شده) در این قسمت وجود دارد که با کلیک کردن روی آن مشخص می کند که لغاتی که در این مرحله اموزش میبینید مربوط به چه کتابی است و لغات مربوطه دارای چه سطحی است. همچنین سطخ CEFR و نمره کمبریج آن نیز نشان داده خواهد شد.

آموزش اولیه لغات

آموزش اولیه لغات - لینگوگیم
آموزش اولیه لغات - لینگوگیم

 

در صورتی که آشنایی با لغات ندارید و یا فکر می کنید لغاتی که در مرحله جدید برای شما نمایش داده می شود رو باهاش آشنایی ندارید، نگران نباشید. لینگوگیم وقتی لغاتی برای آولین بار نمایش داده می شود، یک بار به شما آموزش می دهد. جهت آشنایی بیشتر با این آموزش اولیه مطلب آموزش اولیه لغات رو مطالعه کنید.

بازی ها آموزش لغت

مراحل آموزش لغت به 4 دسته کلی تقسیم می شوند که از طریق رنگشان کاملا مشخص و جدا شده اند. در هر مرحله 10 لغت نمایش داده می شود که باید پاسخ درست رو طبق هر بازی انتخاب کنید. در صورتی که به هر یک از سوالات پاسخ اشتباه دهید از مرحله بیرون خواهید آمد و باید از ابتدا مرحله مورد نظر رو بازی کنید. البته امکان ادامه مرحله بدون خروج از مرحله نیز وجود دارد که در قسمت کمک ها توضیح داده خواهد شد. (لیست بازی ها نوشته شده است که به کلیک روی هر یک به همان بخش منتقل می شود.)

نکته: هر بازی دارای یک زمان است که در بالای صفحه مشخص است و باید بازی رو در زمان معین تمام کنید، در غیر این صورت امتیاز شما ثبت نمی شود و باید مرحله رو از اول بازی کنید.

توجه: وقتی در خود بازی هستید و در حال انجام بازی مربوطه هستید، نباید به هر دلیلی از صفحه بازی خارج شوید، در غیر این صورت باید بازی رو از اول انجام دهید و پاسخ غلط برای شما ثبت می شود. (این کار برای جلوگیری ز تقلب های احتمالی می باشد)

برای اینکه کلمات به صورت هرچه بیشتر وارد حافظه شما شوند، پس از هربار که پاسخ درستی به کلمات می دهید، کلمه به همراه معنی کامل آن و صوت آن برای شما نمایش داده می شود.

لینگوگیم - پاسخ درست
لینگوگیم - پاسخ درست

 

توجه: مرحله 1 آموزش لغت، امتیاز و ستاره ای ندارد و فقط آموزش بازی های این قسمت می باشد. حتما این مرحله رو بازی کنید.

معنی لغت

لینگوگیم - مرحله معنی لغت
لینگوگیم - مرحله معنی لغت

 

رنگ این مراحل آبی است و در آن یک لغت انگلیسی به همراه صوت آن لغت نمایش داده می شود و در زیر آن چند گزینه با توجه به نوع مرحله نمایش داده می شود که شما باید معنی درست لغت رو انتخاب کنید. مراحل معنی لغت نیز دارای انواع مختلفی است. دقت کنید که جهت آشنایی بیشتر شما با صوت و بهتر بازی کردن مراحل صوت، در کنار لغت صوت آن نیز پخش می شود. بنابراین به صورت لغت حتما دقت کنید.

در صورتی که صوت برای شما پخش نمی شود، مطلب راهنمای نصب صوت رو بخونید.

 • معنی لغت دو گزینه ای
 • معنی لغت سه گزینه ای
 • معنی لغت چهار گزینه ای

نحوه امتیاز گیری و ستاره در معنی لغت دو گزینه ای:

توجه: در صورتیکه که قبلا 3 ستاره گرفتید و دوباره بازی کنید و 3 ستاره بگیرید، امتیاز دریافت نمی کنید و فقط سکه می گیرید. همچنین در صورتی که قبلا 1 ستاره گرفته باشید و دوباره بازی کنید و 3  ستاره بگیرید، به اندازه 2 ستاره (2=1-3) امتیاز می گیرید. همچنین زمان های نوشته شده تقریبی هستند و ممکن است تغییر کنند.

زمان ذخیره شده امتیاز ستاره
55 ثانیه یا بیشتر 7 3
40 ثانیه یا بیشتر 5 2
25 ثانیه یا بیشتر 3 1
کمتر از 25 ثانیه 1 0

 

نحوه امتیاز گیری و ستاره در معنی لغت سه و چهار گزینه ای:

زمان ذخیره شده امتیاز ستاره
55 ثانیه یا بیشتر 4 3
40 ثانیه یا بیشتر 3 2
25 ثانیه یا بیشتر 2 1
کمتر از 25 ثانیه 1 0

نکته: آموزش اولیه لغات فقط در مرحله معنی لغت دو گزینه ای نمایش داده می شود.

تصویر

لینگوگیم - مرحله معنی
لینگوگیم - مرحله معنی

 

رنگ مراحل تصویر نارنجی است. در این مرحله برای درگیر کردن حافظه دیداری شما، یک تصویر مربوط به لغت به همراه معنی فارسی تصویر نوشته می شود، سپس در زیر آن چند گزینه انگلیسی نماشی داده می شود که باید از میان گزینه ها کلمه انگلیسی منطبق با تصویر رو پیدا و کلیک کنید. مراحل تصویر مانند مرحله معنی لغت دارای چند حالت هستند:

 • تصویر دو گزینه ای
 • تصویر سه گزینه ای
 • تصویر چهار گزینه ای

نحوه امتیاز گیری و ستاره در مرحله تصویر:

توجه: در صورتیکه که قبلا 3 ستاره گرفتید و دوباره بازی کنید و 3 ستاره بگیرید، امتیاز دریافت نمی کنید و فقط سکه می گیرید. همچنین در صورتی که قبلا 1 ستاره گرفته باشید و دوباره بازی کنید و 3  ستاره بگیرید، به اندازه 2 ستاره (2=1-3) امتیاز می گیرید. همچنین زمان های نوشته شده تقریبی هستند و ممکن است تغییر کنند.

زمان ذخیره شده امتیاز ستاره
55 ثانیه یا بیشتر 4 3
40 ثانیه یا بیشتر 3 2
25 ثانیه یا بیشتر 2 1
کمتر از 25 ثانیه 1 0

 

صوت

لینگوگیم - مرحله صوت
لینگوگیم - مرحله صوت

 

رنگ مراحل صوت سبز می باشد. در مراحل فقط صوت لغت پخش می شود و شما باید با دقت به صوت گوش دهید تا متوجه شوید چه کلمه ای خوانده می شود، سپس باید با توجه به صوت لغت انگلیسی معنی آن کلمه را از گزینه های موجود انتخاب کنید. برای پخش مجدد صوت دکمه بلندگو را بزنید. این مراحل جه تقویت مهارت شنیداری شما می باشد. مراحل صوت نیز دارای چند حالت می باشند.

توجه: در صورتی که صوت برای شما پخش نمی شود، مطلب راهنمای نصب صوت رو بخونید.

 • صوت دو گزینه ای
 • صوت سه گزینه ای
 • صوت چهار گزینه ای

نحوه امتیاز گیری و ستاره در مرحله صوت:

توجه: در صورتیکه که قبلا 3 ستاره گرفتید و دوباره بازی کنید و 3 ستاره بگیرید، امتیاز دریافت نمی کنید و فقط سکه می گیرید. همچنین در صورتی که قبلا 1 ستاره گرفته باشید و دوباره بازی کنید و 3  ستاره بگیرید، به اندازه 2 ستاره (2=1-3) امتیاز می گیرید. همچنین زمان های نوشته شده تقریبی هستند و ممکن است تغییر کنند.

زمان ذخیره شده امتیاز ستاره
55 ثانیه یا بیشتر 4 3
40 ثانیه یا بیشتر 3 2
25 ثانیه یا بیشتر 2 1
کمتر از 25 ثانیه 1 0

املا

رنگ مراحل املا قرمز است. بازی های املا جهت تقویت مهارت نوشتاری شما طراحی شده اند که دارای چند حالت هستند که کم کم سخت می شوند.

نکته: مراحل املایی که کمی سخت تر هستند امکان رد شدن از مرحله را دارند. توضیحات بیشتر را از بخش کمک ها بخوانید.

انواع مراحل املا:

املای کشیدن کلمات

لینگوگیم - مرحله املای کشیدن کلمات
لینگوگیم - مرحله املای کشیدن کلمات

 

در این مرحله ابتدا صوت انگلیسی لغت پخش می شود (برای پخش مجدد صوت دکمه بلندگو را بزنید) و سپس کلمه به 2 بخش تقسیم می شود. برای مثال کلمه hello به he و llo تقسیم می شود. در املای سه بخشی یک بخش گمراه کننده نیز در کنار 2 بخش درست نمایش داده می شود. (برای مثال lo) در املای چهار بخشی 2 گزینه گمراه کننده نمایش داده خواهد شد. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید بخش کلمات در دایره های بالایی می باشد. که شما باید کلمات را به ترتیب در کادر پایین بکشید و رها کنید. یعنی ابتدا باید کلمه he را در دایره زرد رنگ سمپ چپ بکشید و سپس کلمه llo رو در دایره سمت راست بکشید و رها کنید.

توجه: در صورتی که کلمه رو از دایره بالا کشیدید ولی نتوانستید در کادر زرد رنگ رها کنید و کلمه محو شد (یا به هر دلیل دیگه ای کلمه های کادر بالا محو شدند)، دکمه تنظیم مجدد را کلیک کنید.

نحوه امتیاز گیری و ستاره در املای کشیدن کلمات:

توجه: در صورتیکه که قبلا 3 ستاره گرفتید و دوباره بازی کنید و 3 ستاره بگیرید، امتیاز دریافت نمی کنید و فقط سکه می گیرید. همچنین در صورتی که قبلا 1 ستاره گرفته باشید و دوباره بازی کنید و 3  ستاره بگیرید، به اندازه 2 ستاره (2=1-3) امتیاز می گیرید. همچنین زمان های نوشته شده تقریبی هستند و ممکن است تغییر کنند.

زمان ذخیره شده امتیاز ستاره
80 ثانیه یا بیشتر 4 3
65 ثانیه یا بیشتر 3 2
50 ثانیه یا بیشتر 2 1
کمتر از 50 ثانیه 1 0

 

املای حدس کلمات

لینگوگیم - مرحله املای حدس کلمات
لینگوگیم - مرحله املای حدس کلمات

 

در مرحله املای حدس کلمات، صوت انگلیسی کلمه خوانده می شود (برای پخش مجدد صوت دکمه بلندگو را بزنید)، سپس کلمه انگلیسی به صورت حروف به حروف برای شما نمایش داده می شود ولی چند حروف آن خالی است. شما باید از کادر پایین به ترتیب حرفی که خالی است را انتخاب کنید تا کلمه تکمیل شود. حرف هایی که خالی هستند با رنگ سبز پر رنگ مشخص شده اند.

توجه: در صورتی که صوت برای شما پخش نمی شود، مطلب راهنمای نصب صوت رو بخونید.

توجه : در برخی تلفن های همراه که صفحه نمایش کوچک است و کلمه دارای حروف زیادی است، ممکن است برای نمایش دچار مشکل شوید، برای رفع این مشکل در صفحه اصلی روی قسمت تنظیمات کلیک کنید و سپس وارد بخش تنظیم فونت شوید.

نحوه امتیاز گیری و ستاره در املای حدس کلمات:

توجه: در صورتیکه که قبلا 3 ستاره گرفتید و دوباره بازی کنید و 3 ستاره بگیرید، امتیاز دریافت نمی کنید و فقط سکه می گیرید. همچنین در صورتی که قبلا 1 ستاره گرفته باشید و دوباره بازی کنید و 3  ستاره بگیرید، به اندازه 2 ستاره (2=1-3) امتیاز می گیرید. همچنین زمان های نوشته شده تقریبی هستند و ممکن است تغییر کنند.

زمان ذخیره شده امتیاز ستاره
75 ثانیه یا بیشتر 4 3
60 ثانیه یا بیشتر 3 2
45 ثانیه یا بیشتر 2 1
کمتر از 45 ثانیه 1 0

 

املای تایپ کلمه

لینگوگیم - مرحله املای تایپ کلمه
لینگوگیم - مرحله املای تایپ کلمه

 

در مرحله تایپ کلمه، صوت انگلیسی لغت برای شما پخش می شود. (برای پخش مجدد صوت دکمه بلندگو را بزنید) سپس تعداد حروف لغت  نیز نماش داده می شود. اکنون باید از صفحه کلید مجازی که در صفحه وجود دارد، به ترتیب حروف لغت رو وارد کنید. برای تمام مراحل راهنما و کمک هایی قرار داده شده است. حتما کمک های مربوط به این بازی رو از بخش کمک ها مطالعه کنید.

توجه: در صورتی که صوت برای شما پخش نمی شود، مطلب راهنمای نصب صوت رو بخونید.

نحوه امتیاز گیری و ستاره در املای تایپ کلمه:

توجه: در صورتیکه که قبلا 3 ستاره گرفتید و دوباره بازی کنید و 3 ستاره بگیرید، امتیاز دریافت نمی کنید و فقط سکه می گیرید. همچنین در صورتی که قبلا 1 ستاره گرفته باشید و دوباره بازی کنید و 3  ستاره بگیرید، به اندازه 2 ستاره (2=1-3) امتیاز می گیرید. همچنین زمان های نوشته شده تقریبی هستند و ممکن است تغییر کنند.

زمان ذخیره شده امتیاز ستاره
90 ثانیه یا بیشتر 10 3
75 ثانیه یا بیشتر 7 2
60 ثانیه یا بیشتر 4 1
کمتر از 60 ثانیه 1 0

 

ثبت امتیاز و دریافت جایزه

لینگوگیم - ثبت امتیاز
لینگوگیم - ثبت امتیاز

 

پس از اینکه هر مرحله رو به طور کامل به پایان رسوندید یک صفحه برای شما باز می شود که در آن بر اساس زمانی که بازی رو تمام کردید مقدار ستاره، سکه و امتیازی (با فلش روی تصویر مشخص شده) رو که کسب کردید رو نمایش می دهد. همچنین در این صفحه 3 دکمه وجود دارد که عملکرد آن ها طبق تصویر به صورت زیر است:

 1. رفتن به منوی لیست مراحل
 2. تکرار همین مرحله (دوباره بازی کردن مرحله ای که آن را بازی کردید)
 3. رفتن به مرحله بعدی

کمک ها

برای اینکه بتونید راحت تر مراحل رو به پایان برسونید و یا در مراحل گیر نکنید، برای هر مرحله بر اساس نوع بازی آن ها کمک هایی در پایین صفحه قرار داده شده است. دقت کنید که برای استفاده از کمک ها باید سکه داشته باشید. برای اطلاع از نحوه عملکرد هر یک از کمک ها مقاله کمک های بازی ها رو بخونید.

 

در صورتی که این آموزش برای شما مفید بود و یا هنوز مورد مبهمی براتون وجود داره که در آموزش وجود ندارد حتما با نوشتن نظر با ما به اشتراک بگذارید.

 

آموزش سایر بخش های لینگوگیم

لینگوگیم یک اپلیکیشن چند منظوره با امکانات فراوان و هیجان انگیز است که یادگیری زبان رو براتون جذاب و سرگرم کننده می کنه، جهت آشنایی با سایر بخش های لینگوگیم و توضیح هر یک از بخش ها روی لینک زیر کلیک کنید و مقاله مربوطه رو مطالعه کنید تا بیشتر با لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی آشنا بشید.

👈 آموزش تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی

لینگوگیم

لینگوگیم

لینگوگیم متفاوت ترین روش آموزش زبان انگلیسی با بازی و سرگرمی

شهاب سهرابی
شهاب سهرابی
۱۲ بهمن , ۱۴۰۲

سلام ، من تازه برنامه رو نصب کردم ، صوت تلفظ کلمات را ندارم ، لطفاً راهنمایی کنید .

لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی
لینگوگیم
۱۲ بهمن , ۱۴۰۲

سلام دوست عزیز
جهت راهنمایی بیشتر میتونید به بخش پشتیبانی درون برنامه پام دهید.
همچنین میتونید روی لینک زیر کلیک کنید و راهنمای نصب صوت رو بخونید و انجام بدید:

https://lingogame.ir/english-app/sound-installation-guide

با تشکر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن کادرهای ستاره دار الزامی است.

سایر آموزش ها (تصادفی)

دیدن تمام آموزش ها

جدول رده بندی و لیگ ها

در لینگوگیم کاربران بر اساس امتیازاتی که دریافت می کنند در جدول های رده بندی مختلفی، رده بندی می شوند. یکی از مهمترین و پویا ترین جدول ها، جدول لیگ های لینگوگیم است. بنابراین حتما این مقاله رو مطالعه کنید.

موسیقی

یکی از راه های یادگیری زبان و تقویت مهارت شنیداری، گوش دادن به موسیقی و یا دیدن فیلم است. لینگوگیم برای این مورد هم بخشی رو برای شما عزیزان در نظر گرفته است. با استفاده از بخش موسیقی می توانید علاوه بر گوش دادن به موزیک ها، معنی اون ها رو هم ببینید و مهارت شنیداری خودتون رو تقویت کنید.

تغییر نوع سطح کاربری (VIP)

با تغییر نوع سطح کاربری (VIP) علاوه بر اینکه خودت رو با بقیه متمایز می کنی، بخش های مختلف برنامه برات فعال میشه و به راحتی میتونی بدون پرداخت ازشون استفاده کنی. علاوه بر اون تعداد بازی هات بیشتر میشه.

کتابخانه

با استفاده از بخش کتابخانه محتوای کامل کتاب ها رو در اختیار داشته باشید. کتاب هایی همچون 4000 لغت ضروری و 504 و ... در کتابخانه لینگوگیم موجود هستند.

کمک های بازی

اگر برای انتخاب گزینه درست شک دارید یا زمان کافی برای فکر کردن ندارید، نگران نباشید. لینگوگیم در هر بازی کمک هایی رو متناسب با همون بازی برای شما در نظر گرفته تا بتونید راحت تر به سوالات پاسخ بدید.