چالش روزانه

چالش روزانه

لینگوگیم هر روز برای شما چالش در نظر میگیره که به شما در یادگیری زبان کمک می کنه و علاوه بر اون با تکمیل چالش ها میتونی جایزه هم دریافت کنی.

با توجه به اینکه لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی بخش های بسیار متععدی برای آموزش و سرگرمی دارد، لینگوگیم هر روز یک چالش جذاب برای کاربران در نظر می گیرد که می توانند از طریق آن آمادگی خود را در یادگیری زبان حفظ و علاوه بر اون جایزه هم دریافت کنند. این بخش چالش روزانه نام دارد. در این مقاله به توضیح چالش روزانه در لینگوگیم می پردازیم.

چالش روزانه چیست؟

چالش روزانه - لینگوگیم
چالش روزانه - لینگوگیم

 

اگر جزو کاربران فعال لینگوگیم هستید، حتما هر روز بازی می کنید و مشغول یادگیری زبان هستید. حال چه بهتر بتوانید این کارها بر اساس چالش های روزانه لینگوگیم انجام دهید تا در کنار یادگییری هر روز جایزه بگیرید و امتیازات خودتون رو بیشتر کنید. در صفحه اصلی روی دکمه چالش کلیک کنید تا وارد صفحه لیست چالش ها شوید.

چالش روزانه همان بخش های مختلف برنامه است که به صورت برنامه ریزی شده برای شما لیست شده است که باید به مقدار و تعداد مشخص شده اون ها رو انجام بدید. دقت کنید که هر چند وقت یکبار این چالش ها تغییر می کند.

ساختار چالش روزانه

چالش ها دارای 3 سطح مختلف هستند که پس از تکمیل هر بخش وارد مرحله جدید می شوید تا به صورت کامل چالش اون روز رو تکمیل کنید. وقتی وارد صفحه چالش های روزانه می شوید در بالای صفحه یک کادر سفید رنگ وجود دارد. در قسمت وسط و بالای صفحه یک کادر دایره ای وجود دارد که در وسط اون یک عدد نوشته شده است. این عدد نشانگر مرحله ای از چالش است که در آن هستید (در کل 3 مرحله دارد). دور این کادر دایره ای رنگ نیز نوار پیشرفتی نیر وجود دارد که با تکمیل هر مرحله پر می شود.

در قسمت سمت راست نیز مقدار امتیاز شما و امتیازی که باید دریافت کنید نوشته شده است. به این معنی که برای رفتن به مرحله بعد چالش باید امتیاز خود را به عدد مربوطه برسانید. پس از رسیدن به عدد مورد نظر میتونید جایزه اون مرحله رو دریافت کنید و به مرحله بعد بروید تا لیست چالش های جدید رو ببینید.

در سمت چپ نیز جایزه ای که از تکمیل چالش در اون مرحله به دست میاورید نوشته می شود. جایزه الماس + امتیاز است که جایزه هر مرحله از مرحله قبل تر بیشتر است.

لیست چالش ها

لیست چالش روزانه - لینگوگیم
لیست چالش روزانه - لینگوگیم

 

در وسط صفحه لیست چالش ها کاملا مشخص می باشند. چالش ها به صورتی قرار داده شده است که بتونید از میان اون ها انتخاب کنید تا به امتیاز مورد نظر برسید. عنوان هر چالش کاملا مشخص است و اینکه باید چه کاری انجام دهید. البته در کنار هر چالش یک علامت سوال قرار داده شده است که با کلیک روی آن توضیحات تکمیلی تر رو در صورت نیاز میتونید مطالعه کنید.

هر چالش یک هدف را دارد که هم به صورت عددی و هم به صورت نوار پیشرفت مشخص است. برای مثال 1/3 یعنی باید 3 بار اون چالش رو انجام بدید تا بهش برسید و تا الان فقط 1 بار اون رو انجام دادید.

در قسمت انتهایی و پایین نوار پیشرفت هر چالش نیز تعداد واحد امتیازی که پس از تکمیل هر چالش به دست می آورید نیز نوشته شده است.

مواردی که شامل چالش ها می شود

 • بازی دونفره
 • تعداد انواع بازی ها (معنی لغت، مرتب سازی، حافظه و ...)
 • امتیاز انواع بازی ها (معنی لغت، مرتب سازی، حافظه و ...)
 • قهرمانی های بازی حذفی
 • فینال های بازی حذفی
 • خرید های فروشگاه
 • بازی های حذفی بر اساس تعداد بازیکن
 • انتقال الماس
 • فعال سازی VIP
 • فعال سازی شتابدهنده
 • تکمیل ستاره های بازی آموزش لغت
 • برد جدید در آموزش لغت و آموزش مکالمه
 • گرفتن ستاره از اولین بازی آموزش لغت
 • گرفتن 3 ستاره برای اولین بازی از آموزش لغت
 • ایجاد چالش (مسابقه نظرسنجی) در چت
 • پاسخ درست به سوال نظرسنجی مسابقه ای در چت
 • ...

نحوه دریافت امتیاز چالش

دریافت امتیاز چالش روزانه - لینگوگیم
دریافت امتیاز چالش روزانه - لینگوگیم

 

همانطور که گفته شد چالش ها یک هدفی دارند. پس از اینکه هدف یک چالش انجام شد (مثلا 3/3) می تونید امتیاز اون چالش رو دریافت کنید. وقتی یک چالش تکمیل و اماده دریافت امتیاز باشد، برای راحتی شما رنگ آن تغییر می کند و به رنگ سبز مشخص است. کافی است روی چالش سبز رنگ کلیک کنید تا امتیاز اون رو دریافت کنید. با کلیک روی چالش، اون چالش به صورت خودکار از لیست حذف می شود و  امتیاز آن در کادر بالا قرار می گیرد.

نکته : ممکن است برای یک چالش عدد 6/3 رو هم مشاهده کنید. این به این معنی است که شما حتی بیشتر از هدف چالش مربوطه انجام داده اید. بیشتر بودن هدف مهم نیست، وقتی رنگ چالش سبز شده و نوار پیشرفت اون کامل است، روی چالش مربوطه کلیک کنید و امتیاز اون رو دریافت کنید.

نحوه دریافت جایزه چالش

دریافت جایزه چالش روزانه - لینگوگیم
دریافت جایزه چالش روزانه - لینگوگیم

 

پس از دریافت امتیاز چالش ها و رسیدن به امتیاز مربوطه که در کادر بالای صفحه مشخص است (مثلا 100 از 100) میتونید جایزه اون چالش رو دریافت کنید و حتی به مرحله بعدی چالش بروید. بازهم برای راحتی شما وقتی یک مرحله از چالش رو تموم کرده باشید و امتیازاتون به حد نساب رسیده باشه، رنگ قسمت دریافت جایزه تغییر می کند و طلایی می شود. کافی است روی کادر طلایی رنگ (در بالای صفحه سمت چپ) کلیک کنید تا جایزه الماس + امتیاز رو دریافت کنید.

با دریافت جایزه چالش در اون مرحله، به صورت خودکار به مرحله بعد چالش می روید و لیست چالش ها نیز برای شما به روز رسانی می شود و می بینید که عدد موجود درد کادر دایره ای در بالای صفحه هم زیاد می شود.

نحوه تکمیل چالش روزانه

تکمیل چالش روزانه - لینگوگیم
تکمیل چالش روزانه - لینگوگیم

 

همان طور که گفته شد چالش ها در 3 سطح هستند. وقتی که امتیاز هر 3 سطح رو دریافت کنید، چالش های اون روز رو تکمیل کردید و باید منتظر فردا باشید تا دوباره بتونید چالش ها رو انجام بدید. برای تکمیل چالش ها باید منتظر شوید تا در کادر دایره ای که در بالای صفحه عدد سطح چالش رو نشون میده به شکل یک تیک تغییر کند. وقتی این تیک را دیدید یعنی چالش رو تکمیل کردید. البته پیغام تکمیل شدن چالش نیز در لیست چالش ها نیز نوشته می شود.

جدول رده بندی چالش روزانه

جدول رده بندی چالش روزانه - لینگوگیم
جدول رده بندی چالش روزانه - لینگوگیم

 

برای اینکه ببینید چند نفر امروز چالش خودشون رو تکمیل کردند یا نزدیک شما هستند، میتونید به بخش جدول رده بندی چالش روزانه بروید. علاوه بر این می تونید مجموع امتیازهای خود از چاش روزانه در روز جاری رو هم مشاهده کنید. این جدول در پایان هر روز صفر می شود. برای خواندن توضیحات بیشتر درباره جدول رده بندی و لیگ های لینگوگیم، حتما مقاله زیر رو بخونید.

👈 جدول رده بندی و لیگ ها

 

در صورتی که این آموزش برای شما مفید بود و یا موردی درباره بخش چالش روزانه برای شما عزیزان مبهم است در قسمت نظرات همین مطلب به ما اعلام کنید.

 

آموزش سایر بخش های لینگوگیم

لینگوگیم یک اپلیکیشن چند منظوره با امکانات فراوان و هیجان انگیز است که یادگیری زبان رو براتون جذاب و سرگرم کننده می کنه، جهت آشنایی با سایر بخش های لینگوگیم و توضیح هر یک از بخش ها روی لینک زیر کلیک کنید و مقاله مربوطه رو مطالعه کنید تا بیشتر با لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی آشنا بشید.

👈 آموزش تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی

لینگوگیم

لینگوگیم

لینگوگیم متفاوت ترین روش آموزش زبان انگلیسی با بازی و سرگرمی

مهسا
مهسا
۲۰ اسفند , ۱۴۰۲

سلام.صوت آموزشها پخش نميشه. بعد از 5 مرحله کارنمیکنه.

لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی
لینگوگیم
۲۱ اسفند , ۱۴۰۲

سلام دوست عزیز
میتونید با کلیک روی لینک زیر راهنمای نصب صوت رو بخونید و یا به بخش پشتیبانی درون برنامه پیام دهید تا شما رو راهنمایی کنند.

https://lingogame.ir/english-app/sound-installation-guide

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن کادرهای ستاره دار الزامی است.

سایر آموزش ها (تصادفی)

دیدن تمام آموزش ها

سطح بندی کاربران (لول بندی)

در لینگوگیم تمام کاربران دارای سطح هستند که همیشه در کنار اسم اون ها مشخص است و نشون میده اون کاربر چقدر قوی و حتی قدیمی تر است. جهت آشنایی با نحوه سطح بندی کاربران این مقاله رو بخونید.

آموزش لغت

در این آموزش با ویژگی های قسمت آموزش لغت لینگوگیم و نحوه انجام بازی های آن آشنا خواهید شد.

تنظیمات لینگوگیم

شما می توانید از طریق بخش تنظیمات لینگوگیم قسمت های مختلف برنامه رو متناسب با سلیقه خودتون تغییر بدید.

فروشگاه

تمام بخش های لینگوگیم به صورت رایگان فعال است و یا می توان آن ها را فعال کرد. اما لینگوگیم برای افرادی که می خواهند سریع تر به بخش های مختلف برنامه دست پیدا کنند و یا از امتیازات ویژه تری استفاده کنند بخش فروشگاه رو در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

تغییر نوع سطح کاربری (VIP)

با تغییر نوع سطح کاربری (VIP) علاوه بر اینکه خودت رو با بقیه متمایز می کنی، بخش های مختلف برنامه برات فعال میشه و به راحتی میتونی بدون پرداخت ازشون استفاده کنی. علاوه بر اون تعداد بازی هات بیشتر میشه.