شتابدهنده چیست

شتابدهنده چیست

با فعال کردن شتابدهنده به راحتی می توانید مقدار جایزه سکه ای که در بازی ها به دست می آورید را چند برابر کنید.

اپلیکیشن لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی راه های مختلف زیادی رو برای به دست آوردن سکه و الماس رایگان در اختیار کاربران خود قرار داده است و میتونید بدون اینکه هیچ هزینه ای کنید، به راحتی از تمام بخش های برنامه استفاده کنید. یکی از راه های به دست آوردن سکه رایگان شرکت در بازی های آموزش لغت و مکالمه است. این بازی های به صورت تکی و مرحله ای انجام می شوند و بردن در آن ها کار ساده ای است. مخصوصا که آموزش های مربوطه رو خونده باشید. اما شما میتنوی از طریق شتاب دهنده مقدار این سکه هایی که به عنوان جایزه دریافت م یکنید رو چند برابر کنید.

شتابدهنده چیست

شما میتونید با فعال کرده شتابدهنده تا مدت زمان معینی، هر جایزه سکه ای که از بازی های آموزش لغت و آموزش مکالمه دریافت می کنید رو چند برابر کنید. بنابراین با فعال کردن شتابدهنده می تونید به راحتی میزان سکه های خود را افزایش دهید و از اون ها در قسمت های مختلف برنامه استفاده کنید.

شتابدهنده کجاست

دکمه شتابدهنده - لینگوگیم
دکمه شتابدهنده - لینگوگیم

 

برای اینکه بتونید شتابدهنده رو فعال کنید باید وارد قسمت بازی های مرحله ای بخش آموزش لغت و یا آموزش مکالمه شوید. در قسمت پایین سمت چپ صفحه یک دکمه طلایی دایره ای که آیکون موشک درون آن قرار دارد را می بینید. این دکمه، دکمه شتابدهنده است و تا زمانی که رنگ آن طلایی است، یعنی میتونید شتابدهنده رو برای خودتون فعال کنید.

نحوه فعال سازی شتابدهنده

فعال سازی شتابدهنده - لینگوگیم
فعال سازی شتابدهنده - لینگوگیم

 

فعال سازی شتابدهند به راحتی و با یک کلیک انجام میگیرد. کافی است که روی دکمه شتابدهنده (موشک طلایی) کلیک کنید تا صفحه فعال سازی آن باز شود. 2 نوع شتابدهنده در لینگوگیم وجود دارد.

  1. شتابدهنده 2x : با فعال سازی این حالت، تمام سکه هایی که از برد در بازی مرحله ای آموزش لغت و آموزش مکالمه دریافت می کنید 2 برابر می شود. یعتی اگر جایزه در حالت عادی 10 باشد. شما 20 سکه دریافت می کنید.
  2. شتابدهنده 4x : در این حالت، جایزه سکه ای که از بردن در بازی های مرحله ای آموشز لغت و اموزش مکالمه دریافت می کنید 4 برابر می شود. یعنی اگر جایزه بازی 10 سکه باشد، شما 40 سکه دریافت می کنید.

برای فعال کردن هر یک از حالت های گفته شده، کافی است که روی دکمه همان مورد کلیک کنید.

مدت زمان فعال بودن شتابدهنده

زمان فعال بودن شتابدهنده - لینگوگیم
زمان فعال بودن شتابدهنده - لینگوگیم

 

وقتی شتابدهنده رو فعال می کنید، به مدت 1 ساعت برای شما فعال خواهند ماند. یعنی در طول 1 ساعت سکه هایی که از بازی های گفته شده دریافت م یکنید چند برابر می شود. زمانی که شتابدهنده فعال است، رنگ دکمه آن خاکستری می شود و زمان باقی مانده شما برای استفاه از شتابدهنده درون آن نوشته می شود.

همچنین درون هر یک از بازی ها فعال بودن شتابدهنده و حالت آن نیز کاملا به شکل چشمک زن مشخص است.

وضعیت شتابدهنده درون بازی - لینگوگیم
وضعیت شتابدهنده درون بازی - لینگوگیم

 

جایزه شتابدهنده

افزایش سکه با شتابدهنده - لینگوگیم
افزایش سکه با شتابدهنده - لینگوگیم

 

همان طور که در تصویر مشاهده می کنید، جایزه بازی که 10 سکه بود، با فعال کردن شتابدهنده به 20 سکه تغییر پیدا کرده است. 

 

در صورتی که این آموزش برای شما مفید بود و یا موردی درباره بخش شتابدهنده  برای شما عزیزان مبهم است در قسمت نظرات همین مطلب به ما اعلام کنید.

 

آموزش سایر بخش های لینگوگیم

لینگوگیم یک اپلیکیشن چند منظوره با امکانات فراوان و هیجان انگیز است که یادگیری زبان رو براتون جذاب و سرگرم کننده می کنه، جهت آشنایی با سایر بخش های لینگوگیم و توضیح هر یک از بخش ها روی لینک زیر کلیک کنید و مقاله مربوطه رو مطالعه کنید تا بیشتر با لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی آشنا بشید.

👈 آموزش تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی

لینگوگیم

لینگوگیم

لینگوگیم متفاوت ترین روش آموزش زبان انگلیسی با بازی و سرگرمی

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن کادرهای ستاره دار الزامی است.

سایر آموزش ها (تصادفی)

دیدن تمام آموزش ها

فروشگاه

تمام بخش های لینگوگیم به صورت رایگان فعال است و یا می توان آن ها را فعال کرد. اما لینگوگیم برای افرادی که می خواهند سریع تر به بخش های مختلف برنامه دست پیدا کنند و یا از امتیازات ویژه تری استفاده کنند بخش فروشگاه رو در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

تورنومنت

یکی از قسمت های جذاب لینگوگیم که طرفداران خاص خودش رو داره بازی های تورنومنت هست. در این مقاله نحوه شرکت در تورنومنت و قوانین اون رو به شما آموزش میدیم.

تغییر نوع سطح کاربری (VIP)

با تغییر نوع سطح کاربری (VIP) علاوه بر اینکه خودت رو با بقیه متمایز می کنی، بخش های مختلف برنامه برات فعال میشه و به راحتی میتونی بدون پرداخت ازشون استفاده کنی. علاوه بر اون تعداد بازی هات بیشتر میشه.

آواتارها

به راحتی و با چند کلیک برای خودت میتونی آواتار بسازی و توی عکس پروفایل خودت قرار بدی. میتونی چشم، لب، مو، ریش، روسری، عینک، کلاه برای آواتارت انتخاب کنی و یک تصویر خاص از خودت بسازی

بازی حذفی

با استفاده از بخش بازی حذفی در لینگوگیم به صورت همزمان با چندین نفر مسابقه بدید و به مرحله بعد سعود کنید و با بهترین ها بازی کنید و به کاپ های قهرمانیتون اضافه کنید.