پروفایل کاربری

پروفایل کاربری

در لینگوگیم هر کاربر یک پروفایل کاربری دارد که سایرین میتونند از طریق اون، کاربر مورد نظر رو بشناسند. در قسمت پروفایل کاربری خودتون میتونید اطلاعات پروفایلتون رو تغییر بدید و یا با کلیک روی اسم هر کاربر میتونید اطلاعات کامل حساب کاربری فرد مورد نظر رو ببینید.

یکی از ویژگی های لینگوگیم که رقابت و هیجان را در آن زیاد کرده، هویت داشتن کاربران آن است. در اپلیکیشن لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی هر کاربر به عنوان یک شخص هویت و ویژگی های خود را دارد که می تواند آن ها را ویرایش کند. شما در لینگوگیم میتونید از طریق بخش پروفایل کاربری اطلاعاتی درباره افراد مختلف از جمله اطلاعات شخص و اطلاعاتی درباره آمارها و رکوردها به دست آورید. در این مقاله آموزش می دهیم که چگونه اطلاعات حساب کاربری خود را ویرایش کنید و یا پروفایل کاربری سایر کاربران رو مشاهده کنید.

ویرایش حساب کاربری

رفتن به پروفایل کاربری - لینگوگیم
رفتن به پروفایل کاربری - لینگوگیم

 

برای اینکه بتونید اطلاعات حساب کاربری خودتون رو که شامل مواردی چون نام نمایشی، نام کاربری، آواتار و ... می شود رو ویرایش کنید، در صفحه اصلی برنامه روی عکس آواتار یا نام پیش فرضتون کلیک کنید. اگر به تازگی در برنامه ثبت نام کردید عکس آواتار شما یک صورتک بدون مو و اعضای چهره است که به صورت تار دیده می شود و نام شما به صورت میهمان_123 دیده می شود.

پس از طی کردن مراحل اعلام شده، صفحه حساب کاربری برای شما نمایش داده می شود که شامل چندین ویژگی مختلف است که می تونید اون ها تغییر دهید.

آواتار

آواتار - لینگوگیم
آواتار - لینگوگیم

 

شما میتونید در لینگوگیم برای خودتون یک تصویر آدمک به عنوان عکس حساب کاربریتون ایجاد کنید. بخش آواتارهای لینگوگیم دارای ویژگی ها و اجزای مختلف جذابی است که میتونید با انتخاب چشم، مو، لب، عینک، کلاه، روسری، ریش و سبیل و ... آواتار سه بعدی دلخواه خودتون رو بسازید. برای اینکه وارد بخش ساخت آواتار شوید روی چهره آدمک موجود در صفحه پروفایل کاربری کلیک کنید.

جهت آشنایی با نحوه استفاده، تنظیم و توضیحات تکمیلی تر از آواتارها در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 ساخت آواتار

نام نمایشی

نام نمایشی - لینگوگیم
نام نمایشی - لینگوگیم

 

هرکاربر می تواند یک نام برای خودش انتخاب کند که در تمام قسمت های مختلف برنامه با آن نام شناخته و دیده شود. در نوشتن نام میتونید از علایم و شکلک ها نیز استفاده کنید. می توانید نام های تکراری برای خودتون انتخاب کنید. دقت کنید که در صورتی که از نام های غیر اخلاقی و خلاف قوانین لینگوگیم استفاده کنیدي لینگوگیم می تواند حساب کاربری شما رو مسدود کنید. حتما قوانین و مقررات لینگوگیم رو از لینک زیر مطالعه کنید.

👈 شرایط و قوانین لینگوگیم

نام نمایشی خودتون رو در قسمت نام و نام خانوادگی وارد کنید. دقت کنید که نوشتن نام خانوادگی اجباری نیست و فقط میتونید نام خودتون یا یک لقت برای خودتون در قسمت نام بنویسید. به صورت پیش فرض یک نام با کلمه میهمان برای شما نوشته شده است. ابتدا آن را پاک کنید و سپس نام جدید خودتون رو در کادر بنویسید.

توجه : در صورتی که نام خودت رو ویرایش کنی و یک نام جدید برای خودت بنویسی، بلافاصله بعد از زدن دکمه ثبت سکه جایزه میگیری.

نام کاربری

نام کاربری - لینگوگیم
نام کاربری - لینگوگیم

 

در لینگوگیم علاوه بر نام نمایشی، میتونید یک نام کاربری داشته باشید که فقط و فقط مختص شما باشد. با توجه به اینکه نام نمایشی می تواند تکراری باشد. نوشتن نام کاربری که مختص شماست باعث می شود که کاملا شناخته شوید و شما رو با افرادی که نامشون یکی هست اشتباه نگیرند. دقت کنید که نام کاربری که برای خودتون انتخاب می کنید، نباید قبلا توسط فرد دیگه ای انتخاب شده باشه.

به صورت پیش فرض نام کاربری برای شما نوشته شده است که با کلمه میهمان شروع میشه، ابتدا اون رو پاک کنید وسپس نام کاربری جدیدتون رو بنویسید.  در صورتی که از نام های غیر اخلاقی و خلاف قوانین لینگوگیم استفاده کنیدي لینگوگیم می تواند حساب کاربری شما رو مسدود کنید. حتما قوانین و مقررات لینگوگیم رو از لینک زیر مطالعه کنید.

👈 شرایط و قوانین لینگوگیم

توجه : پس از اینکه نام کاربری خودتون رو وارد کردید، چند ثانیه ثبت کنید، سپس در زیر همان بخش به شما اعلام می وشد که نام کاربریتون مورد تایید یا خیر.

وضعیت آنلاینی

وضعیت آنلاینی - لینگوگیم
وضعیت آنلاینی - لینگوگیم

 

دربخش پروفایل کاربری هر یک از افراد، وضعیت آخرین آنلاینی آن نوشته شده است. یعنی مشخص می کند که کاربر آنلاین است یا خیر و آخرین تاریخ و ساعتی که آنلاین بود چه وقتی بوده است. البته می توانید وضعیت آنلاینی خود را برای سایرین مخفی کنید. برای همین منظور در بخش حساب کاربری تیک گزینه مخفی کردن وضعیت آنلاینی رو بزنید.

توجه : برای اینکه بتونید وضعیت آنلاینی خودتون رو مخفی کنید، باید اشتراک رو برای خودتون فعال کرده باشید. جهت اطلاع از اینکه اشتراک چیست و چگونه فعال می شود از طریق لینک زیر مقاله مربوط به اون رو بخونید.

👈 اشتراک

کد معرف

کد معرفی - لینگوگیم
کد معرفی - لینگوگیم

 

هر یک از کاربران در لینگوگیم دارای یک کد معرفی مختص به خودشون هستند. اهمیت کد معرف از اون جهت است که اگر برنامه رو به فردی معرفی کنید و اون فرد کد معرفی شما رو وارد کنه، شما میتونید جایزه بگیرید. علاوه بر این، اون فردی که کد معرف شما رو وارد میکنه بلافاصله جایزه میگیره. برای اینکه برنامه رو به فردی معرفی کنید و کد معرف خودتون رو هم بهش بدید، لینگوگیم همه چیز رو براتون آماده کرده، کافیه که در صفحه حساب کاربری، جلوی قسمتی که کد معرفی شما رو نوشته، دکمه سبز رنگ اشتراک گذاری رو بذارید. با این کار یک متن اماده میشه که توش هم لینک دانلود برنامه وجود داره و هم کد معرفی شما در اون متن است. فقط باید انتخاب کنید که متن رو چجوری و از طریق چه برنامه ای میخواهید برای دوستتون بفرستید.

جهت اطلاع از نحوه اینکه چه طور میتونی از طریق معرفی دوستات به برنامه جایزه بگیری و رکورد بزنی، مقاله مربوط به بخش دستاورد ها رو مطالعه کنید.

👈 دستاوردها

نکته : برای اینکه متوجه بشید آیا دوستاتون کد معرفی شما رو وارد کردن و یا چند نفر این کار رو کردن و پروفایلشون رو هم ببینی، توضیحات بخش لیست معرفی شده ها رو بخونید.

وارد کردن کد معرف

وارد کردن کد معرف - لینگوگیم
وارد کردن کد معرف - لینگوگیم

 

اگر شما جزو افرادی هستید که از طریق دوستتون برنامه رو نصب کردید، حتما کد معرفی اون رو ازش بگیرید و وارد بخش حساب کاربری خودتون بشید و در کادر کد معرف وارد کنید ودکمه سبز روه به روی اون رو بزنید تا سکه جایزه بگیرید.

لیست معرفی شده ها

دکمه لیست افراد معرفی شده - لینگوگیم
دکمه لیست افراد معرفی شده - لینگوگیم

 

همون طو رکه در بخش قبلی گفتیم، شما میتونید برنامه رو به دوستاتون مرفی کنید و اونا کد معرف شما وارد کنند تا هم اونا و هم شما جایزه بگیرید. برای همین باید بدونید که چند نفر و چه کسانی کد معرف شما رو وارد کردند و سطحی که در برنامه دارند چند است. برای همین منظور وارد بخش حساب کاربری خودتون بشید. سپس از قسمت بالای صفحه دکمه سمت راست رو بزنید (دکمه ای که در آن سمت دکمه برگشت به عقب است). با کلیک روی این دکمه لیست افرادی که کد معرفی شما رو در برنامه وارد کردند میبینی و میتونی با کلیک روی نام اون ها اطلاعات پروفایل کاربریشون رو هم مشاهده کنید.

لیست افراد معرفی شده - لینگوگیم
لیست افراد معرفی شده - لینگوگیم

 

لینک سریع پروفایل کاربری

لینک پروفایل کاربری - لینگوگیم
لینک پروفایل کاربری - لینگوگیم

 

قابلیت جالب و پرکاربری که در لینگوگیم برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است، لینک پروفایل کاربری است. این لینک برای هر کاربر منحصر به فرد و مخصوص اون کاربر است. لینک پروفایل کاربری هرکس بر اساس نام کاربری اون پیش تر توضیح داده شد تولید می شود.

لینک پروفایل کاربری چیست؟

با استفاده از این قابلیت می توانید در هرکجای تلفن همراه که هستید لینک صفحه پروفایل کاربری خودتون رو در اختیار دیگران قرار دهید. با کلیک روی این لینک در صورتی که کاربر مورد نظر اپلیکیشن لینگوگیم را داشته باشد، اپلیکیشن به صورت خودکار برای آن باز می شود (چیزی مشابه تلگرام) و بلافاصله پس از ورود به اپلیکیشن صفحه پروفایل کاربری شما برایش باز می شود. البته اگر کاربر در برنامه لاگین نباشد ابتدا به صفحه ورود به برنامه منتقل می شود.
از این لینک می توانید درون برنامه هم نیز استفاده کنید تا خیلی سریع سایر کاربران به صفحه پروفایل شما منتقل شوند.
توجه داشته باشید ه این قابلیت از اندروید 6 و بالاتر قابل استفاده است. همچنین وقتی که روی هر لینک مشابه اینچنین که کلیک می شود چندین برنامه نمایش داده می شود (مانند مرورگرهایی چون کروم) که در چنین حالتی اگر میبینید با کلیک روی لینک مورد نظر مستقیما وارد آن برنامه ها می شوید، باید از تنظیمات تلفن همراه وارد بخش لیست برنامه های گوشی خود شوید و برنامه مورد نظر رو پیدا کنید و سپس حالت پیش فرض (default) آن اپلیکیشن را غیر فعال یا حذف نمایید.
لینک پروفایل کاربری می تواند به صورت های زیر باشد: (دقت کنید که به جای عبارت userName باید نام کاربری شما نوشته شود)

app.lingogame.ir/user/userName
https://app.lingogame.ir/user/userName
http://app.lingogame.ir/user/userName
https://www.app.lingogame.ir/user/userName
http://www.app.lingogame.ir/user/userName

 

نکته : رو به روی لینک پروفایل کاربری، دکمه سبز رنگی وجود دارد که با کلیک روی اون، لینک پروفایل شما کپی می شود و نیاز ندارید که آن را بنویسید و میتونید در هر کجایی از گوشی اون رو استفاده و ارسال کنید.

شماره موبایل

شماره موبایل - لینگوگیم
شماره موبایل - لینگوگیم

 

شما میتونید به صورت کاملا رایگان در لینگوگیم ثبت نام کنید. ثبت نام در لینگوگیم به دو صورت انجام می گیرد.

  1. ثبت نام به صورت میهمان
  2. ثبت نام با شماره تلفن

در صورتی که گزینه ثبت نام با شماره تلفن رو انتخاب کرده باشید. در این قسمت از حساب کاربری می تونید شماره ای که با اون ثبت نام کرده اید رو ببینید. البته جهت امنیت بیشتر، چند شماره وسط آن به صورت ستاره نمایش داده میشه.

جهت آشنایی با نحوه انواع ثبت نام و ویزگی های هریک از حالت ها روی لینک زیر یا شماره های بالا کلیک کنید.

👈 نحوه ثبت نام در لینگوگیم

نکته :  در صورتی که می خواهید شماره موبایل خود در برنامه رو تغییر بدید، به بخش پشتیبانی درون برنامه پیام بدید تا شما رو راهنمایی کنند.

استاتوس (status)

استاتوس - لینگوگیم
استاتوس - لینگوگیم

 

یکی از ویژگی های جالب و پر استفاده در هر برنامه ای که کاربران در آن دارای پروفایل هستند قرار دادن اساتوس است. لینگوگیم نیز این قابلیت رو برای کاربران خودش فراهم کرده تا بتونند وضعیت خودشون و یا جمله رو که دوست دارند در پروفایل کاربری خودشون اضافه کنند. متن اساتوس در جدول رده بندی زیر اسم هر کاربر کاملا مشخص است. همچنین در پروفایل کاربریی هر فرد متن به صورت کامل نیز قرار دارد.

استاتوس چیست؟

استاتوس از نظر لغت به معنی وضعیت، حالت و یا حال می باشد. عموما از استاتوس برای نوشتن وضعیت و حالتی که در آن هستند استفاده می کنند. برای مثال وقتی شاد هستند جملات شاد می نویسند و یا حتی تولد دوستان خودشون رو در استاتوس خودشون مینویسند و تبریک می گویند.

شما هم می توانید یک متن کوتاه از وضعیت خود و یا یک جمله زیبا (انگلیسی یا فارسی) بنویسید تا دیگران آن را ببینند. این متن در مکان های مختلف قابل نمایش است. از جمله جاهایی که این متن قابل دیدن است : در جدول رده بندی در لیگ ها، در لیست دوستان، در صفحه کاربری شما (وقتی روی نام کسی کلیک می کنید تا جزئیات بیشتری نمایش داده شود)

برای نوشتن استاتوس، وارد بخش حساب کاربری بشید و سپس در به انتهای صفحه بروید و در کادر مربوطه متن استاتوس خودتون رو بنویسید و دکمه ثبت رو بزنید.

تاریخ تولد

ثبت تاریخ تولد - لینگوگیم
ثبت تاریخ تولد - لینگوگیم

 

شما میتونید به صورت دلخواه تاریخ تولد خودتون رو در لینگوگیم ثبت کنید تا علاوه بر اینکه دوستاتون بتونند تاریخ تولدتون رو ببینند و بهتون تبریک بگویند، لینگوگیم در چت عمومی تولد شما رو تبریک بگه و همه افرادی که در چت عمومی هستند ببیند که تولد شما است و شاید برای کادو به شما سکه و الماس اهدا کنند.

برای ثبت تاریخ تولدتون وارد بخش حساب کاربری بشید و در قسمت پایینی صفحه، دکمه انتخاب رو بزنید و از تقویم روز تولدتون رو انتخاب کنید. برای تغییر سال میتونید روی عدد سال کلیک کند و برای تغییر ماه تقویم رو به سمت بالا یا پایین حرکت دهید.

جنسیت

جنسیت - لینگوگیم
جنسیت - لینگوگیم

 

در صورتی که مایل باشید میتونید جنسیت خودتون رو با کلیک روی گزینه های مذکر و یا مونث در قسمت حساب کاربری تعیین کنید. انتخاب این مورد اجباری نمی باشد.

اطلاعات و آمارهای کاربری

همان طور که گفته شد هر کاربر در لینگوگیم دارای یک پروفایل کاربری است. با نحوه ثبت و ویرایش اطلاعات در حساب کاربری آشنا شدیم. اما اینکه چگونه بتوانیم پروفایل کاربری سایر کاربران رو ببینیم و آمارهای بازی اون ها رو مشاهده کنیم و بیشتر باهاشون آشنا بشیم رو در ادامه همین بخش آموزش میدیم.

برای رفتن به صفحه پروفایل کاربری خود و دیدن اطلاعات آن کافی است وارد بخش حساب کاربری خودتون بشید و دکمه پروفایل من رو کلیک کنید.

برای دیدن پروفایل کاربری سایر کاربران نیز کافی است فقط روی اسم یا آواتار اون ها کلیک کنید. در هرکجای برنامه که اسم یا آواتار کاربران رو دیدید میتونید روی اون کلیک کنید تا پروفایل کاربری اون کاربر رو ببینید. از جمله بخش هایی که چنین قابلیتی وجود دارد:

روش دیگر رفتن به پروفایل کاربری سایر کاربران استفاده از لینک پروفایل کاربری اون ها است که در بالاتر توضیح داده شد.

پس از رفتن به صفحه پروفایل کاربری میتونید اطلاعات مختلفی از کاربران رو مشاهده کنید از جمله نام کاربری، لینک پروفایل کاربری، تاریخ تولد، جنسیت و سایر موارد دیگر که در ادامه با جزئیات به آن ها می پردازیم.

سطح کاربر

سطح کاربری - لینگوگیم
سطح کاربری - لینگوگیم

 

به جهت اینکه تعداد کاربران لینگوگیم زیاد است و بازی ها و مراحل در لینگوگیم به صورت رقابتی است، لینگوگیم کاربران رو بر اساس امتیازاتی که دریافت می کنند سطح بندی می کند. در بسیاری از موارد مثل بازی دونفره و بازی حذفی کاربران بر اساس سطحشون با هم رقابت می کنند و یا برخی بازی ها فقط برای سطح خاصی در نظر گرفته می شود. ب همین جهت سطح کاربران بسیار با اهمیت است. از همین رو در قسمت های مختلف در کنار اسم کاربران سطح آن ها نیز نوشته شده است.

در صفحه پروفایل کاربری نیز سطح کاربران به صورت کامل تر و با جزئییات بیشتری نماشی داده می شود. به صورتی که مشخص است که کاربر در چه سطحی است و چه مقدار باقی مانده است تا به سطح جدید تر برسد.

جهت آشنایی و توضیحات تکمیلی تر از سطح بندی کاربران در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 سطح بندی کاربران (لول بندی)

درخواست دوستی

درخواست دوستی - لینگوگیم
درخواست دوستی - لینگوگیم

 

شما می توانید برای خودتون لیست دوستان داشته باشید. به این صورت که افرادی رو که با اون ها نزدیک تر هستید و یا دوستان واقعی شما هستند رو در لیست دوستان خودتون اضافه کنید و حتی با آن ها به صورت خصوصی چت کنید. علاوه بر این میتونید از قسمت بازی دونفره بازی با دوستان رو انتخاب کنید و خیلی سریع از لیست دوستان خودتون یکی رو انتخاب کنید تا با اون بازی کنید.

از همین جهت در صفحه پروفایل کاربری هر کاربر دکمه ای برای ارسال درخواست دوستی و افزدون کاربر مورد نظر به لیست دوستان شما قرار داده شده است. با کلیک روی دکمه مورد نظر یک درخواست دوستی برای کاربر مربوطه ارسال می شود و باید منتظر شوید تا درخواست شما رو بپذرید.

جهت آشنایی و توضیحات تکمیلی تر از لیست دوستان و نحوه چت خصوصی در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 لیست دوستان

درخواست بازی دونفره

درخواست بازی دو نفره - لینگوگیم
درخواست بازی دو نفره - لینگوگیم

 

یکی از بخش های جذاب لینگوگیم بازی دونفره می باشد. شما در بازی دونفره میتونید به صورت دو نفره با سایر کاربران بازی و رقابت کنید و جایزه بگیرید و سطح خودتون رو بالا ببرید. با استفاده از صفحه پروفایل کاربری هر یک از افراد به راحتی و با یک کلیک می تونید درخواست بازی دونفره برای اون فرد ارسال کنید تا با هم بازی کنید.

جهت آشنایی با هر ویژگی های بازی دونفره، نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بازی های دونفره در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 بازی دونفره

ارسال هدیه

ارسال هدیه - لینگوگیم
ارسال هدیه - لینگوگیم

 

در لینگوگیم شما با انجام بازی های مختلف جایزه سکه و الماس دریافت می کنید و برای همیشه در حساب کاربری ما باقی می ماند. با توجه به اینکه میشه از این سکه و الماس ها در بخش های مختلف برنامه استفاده کرد، داشتن سکه و الماس امتیاز ویژه ای محسوب میشه. به همین خاطر میتونید توی مناسبت های مختلف برای دوستان خودتون سکه و الماس هدیه بدید و اون ها رو خوشحال کنید. برای همین منظور 2 راه برای ارسال هدیه به دسوتتون در برنامه وجود دارد. یکی ارسال از طریق بخش فروشگاه است که کمی پیچیده تر است و دیگری ارسال از طریق بخش پروفایل کاربری است.

کافی است روی دکمه مشخص شده برای این کار در پروفایل کاربر مود نظر کلیک کنید تا همه چیز برای ارسال هدیه شما به دوستتون آماده بشه.

جهت آشنایی و توضیحات تکمیلی تر از نحوه ارسال هدیه و جزئیات آن در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 فروشگاه - ارسال هدیه

گزارش محتوای نامناسب

گزارش محتوای نا مناسب - لینگوگیم
گزارش محتوای نا مناسب - لینگوگیم

 

با توجه به اینکه کاربران می توانند اطلاعات کاربری خودشون رو ویرایش کنند. مثل بخش استاتوس، نام نمایشی و ... ممکن است شیطنت هایی صورت گیرد و متن های نا مناسب و یا خلاف قوانین لینگوگیم در پروفایل خود قرار دهند. برای همین هرگاه چنین موردی رو مشاهده کردید روی دکمه گزارش محتوای نا مناسب از این کاربر در پروفایل اون کاربر کلیک کنید تا هرچه سریع تر به اون مورد رسیدگی شود. البته لینگوگیم به صورت هوشمند و همچنین توسط مدیران محتواها را بررسی می کند.

مسدود سازی کاربر

مسدود سازی کاربر - لینگوگیم
مسدود سازی کاربر - لینگوگیم

 

با توجه به اینکه کاربران میتونند در لینگوگیم با یکدیگر چت خصوص داشته باشند و در بازی دونفره نیز قابلیت چت وجود دارد. شاید نخواهید به هر دلیلی فردی برای شما پیام ارسال کند. به راحتی میتونید وارد بخش پروفایل کاربری فرد مورد نظر بشید و به انتهای صفحه برید و دکمه مسدود سازی کاربر رو کلیک کنید. با انجام این کار اون کاربر دیگه نمیتونه برای شما چه در چت خصوصی و چه در بازی دونفره پیام ارسال کنه.

رتبه کل در لینگوگیم

همان طور که گفته شد کاربران در لینگوگیم بر اساس امتیازاتی که دریافت می کنند سطح بندی می شوند. علاوه بر سطح بندی کاربران، لینگوگیم کاربران رو بر اساس امتیازاتی که دریافت می کنند رتبه بندی می کند و در جدول رده بندی نیز اون ها رو مشخص می کند. شما با کلیک روی پروفایل هر کاربر به راحتی میتونید رتبه کل کاربر رو در میان تمام کاربران لینگوگیم مشاهده کنید. همچنین میتونید رتبه سایر کاربران رو به ترتیب و بر اساس بخش های مختلف از طریق بخش جدول رده بندی مشاهده کنید.

جهت آشنایی با سختار و توضیحات تکمیلی تر از جدول های رده بندی در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 جدول رده بندی و لیگ ها

نوع سطح کاربری (VIP)

نوع سطح کاربری - لینگوگیم
نوع سطح کاربری - لینگوگیم

 

تمام بخش های مختلف برنامه به صورت رایگان قابل استفاده و فعال سازی است. اما برخی از کاربران ممکن است دوست داشته باشند سریع تر و یا به صورت یکجا تمام بخش های برنامه رو فعال کنند. به همین جهت لینگوگیم قابلیت تغییر نوع سطح کاربری (VIP) رو برای کاربران در نظر گرفته است. با این ویژگی کاربران علاوه بر اینکه بخش های مختلف برنامه رو به صورت یکجا و سریع تر فعال می کنند، دارای یک نشان VIP می شوند که با سایر کاربران متمایز می شوند.

در صفحه پروفایل کاربری، نوع سطح کاربری افراد نوشته شده است همچنین در قسمت بالایی صفحه نیز نشان نوع VIP کاربر، به صورت گرافیکی و با یک آیکون مشخص شده است.

جهت آشنایی با تغییر نوع سطح کاربری (VIP) و ویژگی های اون در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 تغییر نوع سطح کاربری (VIP)

لیگ کاربر

یکی از جذاب ترین و هیجان انگیز ترین بخش های لینگوگیم که به صورت همیشگی است، لیگ های لینگوگیم است. کاربران هر هفته با انجام بازی های مختلف رتبه خودشون رو در لیگ هایی که حضور دارند تغییر می دهند و با سایر کاربران رقابت می کنند. در پایان هر هفته نفرات برتر هر لیگ به لیگ بالاتر سعود می کنند و نفرات پایین لیگ به لیگ های پایین تر سقوط می کنند. لیگی که کاربران در اون حضور دارند بسیار مهم است و روی تعداد بازی های اون ها و برخی از بخش های مختلف برنامه تاثیر گذار است.

جهت آشنایی با سختار و توضیحات تکمیلی تر درباره لیگ های  لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 جدول رده بندی و لیگ ها

تاریخ ساخت حساب کاربری

وقتی سطح برخی از کاربران رو میبینید ممکن است براتون سوال بشه که چرا این کاربر سطح بالایی دارد. یکی از دلایل اون میتونه قدیمی بودن کاربر در لینگوگیم باشه. شما به راحتی میتونید از طریق بخش پروفایل حساب کاربری افراد تاریخ ساخت حساب و ثبت نام اون کاربر در لینگوگیم رو ببینید و متوجه بشید که چقدر در لینگوگیم قدیمی است.

دستاوردها

دستاوردها - لینگوگیم
دستاوردها - لینگوگیم

 

با توجه به اینکه لینگوگیم بخش های متنوع زیادی داره و کاربران به صورت همیشگی در اون در حال رقابت هستند، بخش دستاورد ها طراحی شده است. در قسمت دستاورد ها شما میتونید رکورد هایی که هر کاربر در بازی های مختلف و قسمت های مختلفی که از خودش به جا گذاشته مطلع بشید و افتخارات اون کاربر رو ببینید. علاوه بر این هر کاربر که قسمتی از بخش دستاورد خودش رو تکمیل کنه جایزه ویژه ای دریافت می کنه.

جهت آشنایی و توضیحات تکمیلی تر از دستاوردها در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 دستاوردها

آمارهای بازی دونفره

آمار بازی دو نفره - لینگوگیم
آمار بازی دو نفره - لینگوگیم

 

همان طور که پیش تر نیز اعلام کردیم یکی از بخش های جذاب لینگوگیم بازی دونفره می باشد. وقتی دو کاربر در بازی دونفره با هم رقابت می کنند باید بدونند حریفشون چقدر قوی است. یکی از راه های اطلاع دیدن امار های حریف در بازی دونفره است. شما به راحتی از طریق بخش پروفایل کاربری می تونید تعداد بازی و رتبه کاربر در بازی های دونفره رو مشاهده کنید. علاوه بر این چون در بازی دونفره میتونید نوع بازی رو انتخاب کنید، دیدن اینکه حریفتون در چه بازی مهارت بیشتری داره میتونه مهم باشه.  در بخش آمار بازی دونفره در پروفایل کاربری افراد، آمار کاربر در بازی دونفره به تفکیک نوع بازی ها نیز وجود داره.

جهت آشنایی با هر ویژگی های بازی دونفره، نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بازی های دونفره در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 بازی دونفره

 

در صورتی که این آموزش برای شما مفید بود و یا موردی درباره بخش پروفایل کاربری برای شما عزیزان مبهم است در قسمت نظرات همین مطلب به ما اعلام کنید.

 

آموزش سایر بخش های لینگوگیم

لینگوگیم یک اپلیکیشن چند منظوره با امکانات فراوان و هیجان انگیز است که یادگیری زبان رو براتون جذاب و سرگرم کننده می کنه، جهت آشنایی با سایر بخش های لینگوگیم و توضیح هر یک از بخش ها روی لینک زیر کلیک کنید و مقاله مربوطه رو مطالعه کنید تا بیشتر با لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی آشنا بشید.

👈 آموزش تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی

لینگوگیم

لینگوگیم

لینگوگیم متفاوت ترین روش آموزش زبان انگلیسی با بازی و سرگرمی

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن کادرهای ستاره دار الزامی است.

سایر آموزش ها (تصادفی)

دیدن تمام آموزش ها

کمک های بازی

اگر برای انتخاب گزینه درست شک دارید یا زمان کافی برای فکر کردن ندارید، نگران نباشید. لینگوگیم در هر بازی کمک هایی رو متناسب با همون بازی برای شما در نظر گرفته تا بتونید راحت تر به سوالات پاسخ بدید.

فروشگاه

تمام بخش های لینگوگیم به صورت رایگان فعال است و یا می توان آن ها را فعال کرد. اما لینگوگیم برای افرادی که می خواهند سریع تر به بخش های مختلف برنامه دست پیدا کنند و یا از امتیازات ویژه تری استفاده کنند بخش فروشگاه رو در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

بازی حذفی

با استفاده از بخش بازی حذفی در لینگوگیم به صورت همزمان با چندین نفر مسابقه بدید و به مرحله بعد سعود کنید و با بهترین ها بازی کنید و به کاپ های قهرمانیتون اضافه کنید.

آواتارها

به راحتی و با چند کلیک برای خودت میتونی آواتار بسازی و توی عکس پروفایل خودت قرار بدی. میتونی چشم، لب، مو، ریش، روسری، عینک، کلاه برای آواتارت انتخاب کنی و یک تصویر خاص از خودت بسازی

نحوه ثبت نام در لینگوگیم

ثبت نام در لینگوگیم به صورت کاملا رایگان است. به راحتی با چند کلیک می توانید در لینگوگیم ثبت نام کنید و از یادگیری زبان لذت ببرید.