آموزش تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی

آموزش تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی

آموزش تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی

در این مقاله به آموزش کامل تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی با جزئییات می پردازیم. لینگوگیم تنها و اولین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی است که توانسته یادگیری زبان انگلیسی را از روش پر هزینه و غیر شاداب فعلی به سبک جدیدی که افراد با بازی و رقابت و یادگیری گروهی زبان خودشان را تقویت کنند تغییر دهد.

در این مقاله در مورد تمام بخش ها و ویژگی های اپلیکیشن لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی صحبت خواهیم کرد. با توجه به بخش های متنوع و جذابی که لینگوگیم دارد، خواندن این مطلب رو حتما پیشنهاد می کنیم تا از تمام مزایا و ویژگی های لینگوگیم بهره ببرید.

در صورتی که یکی از کابران قدیمی لینگوگیم هستید حتما این مطلب را برای دوستانی که تازه با لینگوگیم آشنا شدند و یا افرادی که هنوز با متدهای جذاب لینگوگیم آشنا نشده اند به اشتراک بگذارید. برای این کار در انتهای مقاله روی دکمه کپی کردن لینک صفحه کلیک کنید و آدرس صفحه را برای دوستانتان بفرستید.

معرفی لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی

لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی تنها و اولین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی از طریق بازی و رقابت فردی و گروهی در ایران می باشد. که از سطح مقدماتی تا پیشرفته را پوشش می دهد. لینگوگیم توانسته یادگیری زبان انگلیسی را از روش پر هزینه و غیر شاداب فعلی به سبک جدیدی که افراد با بازی و رقابت و یادگیری گروهی زبان خودشان را تقویت کنند تغییر دهد. لینگوگیم دارای الگوریتم جدیدی است که مورد تایید مراکز علمی کشور می باشد تا زبان انگلیسی برای همیشه وارد حافظه بلند مدت شما گردد.

لیست بخش های متنوع و جذاب اپلیکیشن لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی

توجه: با کلیک روی هر یک از عنوان های زیر به توضیح همان بخش هدایت می شوید.

با توجه به حجم بالای بخش ها و توضیحات آن ها، برای جلوگیری از سردرگمی شما کاربران عزیز و دسترسی راحت تر به هر یک از بخش ها، در این صفحه به توضیح اجمالی و کلی تر از بخش مورد نظر می پردازیم و برای دیدن توضیحات کامل تر همراه با جزئییات بیشتر و دقیق تر، روی لینکی که در پایان هر بخش قرار داده شده است کلیک کنید. (علامت 👈 قبل از لینک اصلی صفحه وجود دارد، همچنین رنگ لینک ها با سایر متون فرق می کند)

متدهای علمی جدید و منحصر به فرد

یکی از تفاوت های اصلی لینگوگیم با سایر اپلیکیشن ها و شیوه های آموزشی زبان انگلیسی، متدهای جدید و منحصر به فرد آن است. متدهای استفاده شده در لینگوگیم به تایید مراکز فن یو علمی از جمله پارک علم و فناوری رسیده است. طرح و ایده لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی به عنوان یک طرح جدید و منصر به فرد نیز به ثبت رسیده است. همچنین با توجه به اینکه همیشه یادگیری زبان بعد از مدتی خسته کننده می شود، حتی مرور مجدد مطالب از قبل خوانده شده کمی حوصله سر بر است، لینگوگیم توانسته شیوه آموزشی جدیدی رو بر پایه بازی و سرگرمی ایجاد کند که معایب روش های قبلی را ندارد.

در متد جدید لینگوگیم به صورتی عمل شده است که کلمات در قالب بازی و سرگرمی به حافظه بلند مدت شما منتقل شوند. لینگوگی تمام مهارت شنیداری، نوشتاری، دیداری و گفتاری را تحت پوشش قرار می دهد. علاوه بر این لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی برای مرور لغات یادگیری شده نیز بخش های متنوع و جذابی رو در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

در صورتی که از روش های قدیمی و خسته کننده یادگیری زبان به نتیجه نرسیدید و یا هنوز لینگوگیم رو امتحان نکردید، همین الان این برنامه رونصب کن و تفاوت اون رو با سایر اپلیکیشن ها و روش های یادگیری زبان انگلیسی مشاهده کن.

👈 دانلود اپلیکیشن لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی

 


ثبت نام در لینگوگیم

ثبت نام در لینگوگیم
ثبت نام در لینگوگیم

 

ثبت نام در لینگوگیم کاملا رایگان و بدون هیچ هزینه ای انجام می شود. شما با راحتی می تانید با چند کلیک در لینگوگیم ثبت نام کنید و از امکانات متنوع آن استفاده کنید. همچنین لینگوگیم اطلاعات حساب کاربری شما از جمله امتیازات، سکه و الماس ها، دستاوردها، مراحلی که بازی کزدید و ... در فضای ابری نگه داری می کند و به راحتی می توانید اطلاعات حساب خود را حتی در صورت عوض کردن تلفن همراه و یا حذف برنامه، بازیابی کنید. جهت آشنایی با نحوه ثبت نام و توضیحات تکمیلی تر روی لینک زیر کلیک کنید

👈 نحوه ثبت نام در لینگوگیم

 


آموزش لغت

آموزش لغت - لینگوگیم
آموزش لغت - لینگوگیم

 

یکی از قسمت های مهم در یادگیری زبان انگلیسی، آشنایی با لغت ها و معانی آن ها است. شاید اولین قدم در یادگیری زبان، همین لغت ها باشند. شاید بتوان قوی ترین بخش آموزش زبان در لینگوگیم را بخش آموزش لغت اعلام کرد. در این بخش از یکی از معتبر ترین منابع برای لغات استفاده شده است و از متد منحصر فرد خود لینگوگیم استفاده شده است. در این قسمت آموزش لغت به صورت بازی و سرگرمی ارائه می شود.

انواع مراحل در آموزش لغت:

 1. معنی لغت
 2. صوت
 3. تصویر
 4. املا

هر یک از مراحل ذکر شده دارای حالت های مختلفی هستند که با دیگری متفاوت هستند، مخصوصا مراحل املا که دارای تنوع بیشتری است. همچنین می تونید برای بازی کتاب و منبع رو تغییر بدید. جهت آشنایی با نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بخش آموزش لغت در لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی روی لینک زیر و یا جهت آشنایی با مراحل ذکر شده، روی عنوان های بالا کلیک کنید.

👈 آموزش لغات زبان انگلیسی

 


آموزش مکالمه

آموزش مکالمه - لینگوگیم
آموزش مکالمه - لینگوگیم

 

دغدغه بزرگ بسیاری از زبان آموزان، تقویت مهارت مکالمه و گفتگو می باشد. لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی برای مکالمه نیز طرح و قست ویژه ای در اپلیکیشن خود گنجانده است. در قسمت مکالمه علاوه بر آموزش بر پایه توضیحات متنی و مثال های مرتبط با هر مبحث، آموزش داده شده از طریق بازی و انجام مراحل بسیار متنوع مورد امتحان و تست قرار می گیرد. از نکات قابل توجه بخش مکالمه آزمون تعیین سطح می باشد. جهت آشنایی با نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بخش آموزش مکالمه در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 آموزش مکالمه زبان انگلیسی

 


آموزش گرامر

آموزش گرامر - لینگوگیم
آموزش گرامر - لینگوگیم

 

لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی علاوه بر آموزش لغات و مکالمه حتی برای گرامر و قواعد زبان انگلیسی هم بخش جداگانه ای در نظر گرفته است. در واقع با لینگوگیم تمام جنبه های زبان انگلیسی را در یک اپلیکیشن در اختیار دارید. بخش گرامر لینگوگیم، شاید مباحث مفید و کاربردی به همراه مثال، نکته و توضیحات کامل در یک قالب زیبا می باشد. از نکات جالب توجه لینگوگیم در آموزش گرامر اضافه شدن مباحث جدید و عدم توقف محتوای آموزشی آن می باشد. جهت آشنایی با نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بخش آموزش گرامر در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 آموزش گرامر زبان انگلیسی

 


کتابخانه

کتابخانه - لینگوگیم
کتابخانه - لینگوگیم

 

لینگوگیم تنها یک اپلیکیشن آموزش زبان از طریق سرگرمی نیست، بلکه مثل یک کتابخانه پویا و کامل نیز عمل می کند. اگر مایل نیستید از طریق سرگرمی و بازی ومراحل به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید، لینگوگیم بخش کتابخانه رو در اختیار شما قرار داده است. در کتابخانه لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی کتاب هایی چون 504، 4000 لغت ضروری، 1100 لغت که باید بدانید وجود دارد که گنجینه ای از آموزش لغات رو شامل می شود.

کتابخانه لینگوگیم به سه بخش کلی تقسیم می شود.

 1. لیست لغات
 2. داستان ها
 3. کلمات نشان شده

هر سه بخش اعلام شده دارای ویژگی های جذاب و پویایی می باشند که جهت آشنایی با نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بخش کتابخانه در لینگوگیم روی لینک زیر و یا بر روی عنوان سه بخش کتابخانه در بالای همین متن کلیک کنید.

👈 کتابخانه زبان انگلیسی

 


موسیقی

موسیقی - لینگوگیم
موسیقی - لینگوگیم

 

بسیازی از شما حتما از روی علاقه به موزیک های خارجی گوش می دهید و یا حتی برای تقویت مهارت شنیداری و گفتاری خود اهنگ های انگلیسی را گوش می کنید. لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی برای این مورد نیز برای شما بخش را در نظر گرفته است.

نکته جالب و جذاب بخش موسیقی در لینگوگیم، نمایش متن موسیقی همراه با معنی آن به صورت هماهنگ با موزیک است. به این صورت که متن و معنی قسمتی که خواننده در حال خواندن آن است برای شما مشخص می شود و به راحتی می توانید متوجه موزیک مورد نظر شوید.  جهت آشنایی با نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بخش موسیقی در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 موسیقی و آهنگ های انگلیسی

 


چت

چت - لینگوگیم
چت - لینگوگیم

 

یکی از راه های همیشه موثر یادگیری زبان انگلیسی، گفتگو مستقیم با دیگران به صورت انگلیسی و یا تبادل تجربیات شما در یادگیری نکات مختلف می باشد. از این جهت لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی بخش چت را برای شما کاربران در نظر گرفته است که می توانید با سایر کاربران به صورت متنی و صوتی به مکالمه و یا صحبت کردن بپردازید.

چت ها دارای ناظرین همیشه فعال می باشند تا از بی نظمی در آن ها جلوگیری شود. همچنین برای راحتی هرچه بیشتر کاربران و سلایق مختف چت ها در دسته بندی های مختلف موضوع بندی شده اند.

 1. چت عمومی (گروهی)
 2. چت آموزشی (گروهی)
 3. چت فقط انگلیسی (گروهی)
 4. چت خصوصی (چت دو نفره)

از ویژگی های دیگر این چت ها، قابلیت امکان قرار دادن سوالات تستی و برگزاری مسابقه است. جهت آشنایی با نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بخش چت در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 چت

 


بازی دونفره

بازی دونفره - لینگوگیم
بازی دونفره - لینگوگیم

 

یکی از بهترین راه های محک زدن خود و دانسته هایتان، رقابت با دیگران است. از بخش بازی دونفره در لینگوگیم، می توانید با یکی دیگر از کاربران به رقابت بپردازید و خودتون رو به چالش بکشید. در این رقابت هرکسی که امتیاز بیشتری کسب کند علاوهب ر امتیاز جایزه ای هم به دست می آورد. حریف شما در بازی دونفره می تواند به صورت تصادفی باشد و یا از لیست دوستان انتخاب شود.

در این بازی دونفره انواع مختلف بازی ها وجود دارد که در هر رقابت می توانید 4 مورد از آن ها رو انتخاب کنید. انواع بازی های، بازی دونفره لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی به شرح زیر می باشد.

 1. حدس کلمه
 2. یافتن کلمه (حذف کلمه)
 3. حافظه
 4. مرتب سازی
 5. صوت
 6. معنی لغت
 7. املای کشیدنی

هریک از بازی یکی از مهارت شمای شما رو می سنجد و باعث می شود که لغت از جنبه های مختلف در حافظه شما تثبیت شود. جهت آشنایی با هر یک از بازی ها، ویژگی های بازی دونفره، نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بازی های دونفره در لینگوگیم روی لینک زیر و یا بر روی عنوان بازی ها در بالای همین متن کلیک کنید.

👈 بازی دونفره

 


بازی حذفی

بازی حذفی - لینگوگیم
بازی حذفی - لینگوگیم

 

همان طور که پیش تر در توضیحات بازی های دونفره گفته شد، رقابت با دیگران یکی از راه های محک زدن خود و دانسته هایتان است و علاوه بر این هیجان زیادی را برای شما به ارمغان می آورد. تفاوت بازی حذفی با بازی دونفره در این است که، در بازی حذفی رقابت بین چندین کاربر می باشد و شما پس از برد در هر بازی، به مرحله بعد صعود می کنید و در نهایت در فینال رقابت برنده جایزه اصلی می شوید. در بازی های حذفی، همان طور که از اسم آن مشخص است، پس از باخت در هر مرحله از مسابقه حذف می شوید.

این مسابقات در تعدادهای مختلف 2 نفره، 4 نفره، 8 نفره، 16 نفره و 32 نفره بر گزار خواهد شد و طبق قرعه کشی حریفان هر یک از کاربرها مشخص می شود. انواع مسابقات حذفی به شرح زیر می باشد.

 1. حدس کلمه
 2. یافتن کلمه (حذف کلمه)
 3. حافظه
 4. مرتب سازی
 5. صوت
 6. معنی لغت
 7. معنی با تصویر
 8. املای کشیدنی

جهت آشنایی با هر یک از بازی ها، ویژگی های بازی حذفی، نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بازی های حذفی در لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی روی لینک زیر و یا بر روی عنوان بازی ها در بالای همین متن کلیک کنید.

👈 بازی حذفی

 


تورنومنت

تورنومنت - لینگوگیم
تورنومنت - لینگوگیم

 

تورنومنت های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی در زمان های مشخصی که در اطلاعیه ها اعلام می شود، بر گزار می شوند. ساختار کلی تورنومنت مشابه بازی های حذفی است با این تفاوت که هدف اصلی در این مسابقات کسب هرچه بیشتر امتیاز است. شما با پیروزی و شرکت در هر بازی امتیاز مشخصی را دریافت می کنید و بر اساس این امتیازات در جدولی رده بندی می شوید. پس از پایان زمان تورنومنت به نفرات برتر جوایز ویژه ای اهدا خواهد شد.

جهت آشنایی با نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از تورنومنت در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 تورنومنت

 


جدول رده بندی و لیگ ها

جدول رده بندی و لیگ ها - لینگوگیم
جدول رده بندی و لیگ ها - لینگوگیم

 

در لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی جدول های رده بندی مختلفی بر اساس مسابقات مختلف وجود دارد. کاربران بر اساس امتیازاتی که دریافت می کنند در این جداول رده بندی می شوند. در برخی از این جداول پس از دوره مشخصی جوایزی به نفرات برتر اهدا می شود. اما مهم ترین و اصلی ترین جدول رده بندی در لینگوگیم جدول لیگ ها است که باعث هرچه جذاب تر شدن رقابت بین کاربران شده است. در پایان هر هفته تعدادی از نفرات برتر هر لیگ، به لیگ بالاتر صعود و نفرات انتهای جدول به لیگ پایین تر سقوط می کنند.

انواع جدول رده بندی در لینگوگیم:

 1. جدول رده بندی کلی
 2. جدول رده بندی تورنومنت
 3. جدول رده بندی جام حذفی
 4. جدول رده بندی بازی دونفره
 5. جدول رده بندی چالش روزانه
 6. جداول رده بندی لیگ ها

جهت آشنایی با سختار و توضیحات تکمیلی تر از جدول های رده بندی در لینگوگیم روی لینک زیر و یا بر روی عنوان جدول ها در بالای همین متن کلیک کنید.

👈 جدول رده بندی و لیگ ها

 


آواتار

آواتار - لینگوگیم
آواتار - لینگوگیم

 

تمام کاربران لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی دارای یک صفحه پروفایل شخصی برای خود هستند که از طریق آن شناخته می شوند. یکی از قسمت های جذاب پروفایل کاربری کاربران در لینگوگیم، بخش ساخت آواتار می باشد. با استفاده از این بخش می توانید یک تصویر مجازی از خود بسازید و آن را در پروفایل خود نمایش دهید. ساخت آواتار شامل بخش های زیر می باشد.

 1. چشم
 2. مو (شامل کلاه، تاج و روسری نیز می شود)
 3. لب (شامل ریش نیز می شود)
 4. عینک

جهت آشنایی با نحوه استفاده، تنظیم و توضیحات تکمیلی تر از آواتارها در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 ساخت آواتار

 


دستاوردها

دستاوردها - لینگوگیم
دستاوردها - لینگوگیم

 

لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی به منظور جذاب تر کردن و عدم ترک یادگیری زبان، هدف هایی رو برای کاربران در نظر گرفته است که در صورت رسیدن به اون هدف ها جایزه دریافت می کننند. یکی از این بخش ها دستاوردها است که علاوه بر دریافت جایزه نشان دهنده میزان پیشرفت کاربران در زمینه های مختلف است. برای مشاهده دستاورهای سایر کابران وارد پروفایل کاربری آن ها شوید. جهت آشنایی با نحوه استفاده، تنظیم و توضیحات تکمیلی تر از دستاوردها در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 دستاوردها

 


چالش روزانه

چالش روزانه - لینگوگیم
چالش روزانه - لینگوگیم

 

یکی دیگر از قسمت های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی که اهدافی را برای کاربران مشخص میکند و در پایان آن به آن ها جایزه می دهد، چالش روزانه می باشد. چالش روزانه به 3 مرحله تقسیم می شود. هر مرحله از مرحله قبلی نیز سطح بالاتری دارد. چالش ها در پایان هر روز صفر و ریست خواهند شد و روز بعدی باید از ابتدا چالش ها رو انجام دهید. با استفاده از چاش روزانه هر روز درگیر یادگیری زبان می شوید و جایزه در یافت می کنید. جهت آشنایی با نحوه استفاده، تنظیم و توضیحات تکمیلی تر از چالش روزانه در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 چالش روزانه

 


سطح بندی کاربران (لول بندی)

سطح بندی کاربران - لینگوگیم
سطح بندی کاربران - لینگوگیم

 

با توجه به تعداد بالای کاربران لینگوگیم و اینکه هرکاربر دارای سطح مختلفی است، لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی کاربران رو سطح بندی کرده است. سطح کاربران در تمام قسمت های برنامه مشخص است. این سطح بندی بر اساس امتیازاتی است که کاربران در لینگوگیم به دست می آورند. اهمیت سطح بندی در بازی های رو در رو مشخص می شود. لینگوگیم سعی می کند که در رقابت های رو در رو مثل بازی دونفره، افرادی که دارای سطح تقریبا یکسانی هستند رو برای بازی با یکدیگر انتخاب کند. جهت آشنایی و توضیحات تکمیلی تر از سطح بندی کاربران در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 سطح بندی کاربران (لول بندی)

 


اطلاعیه ها

اطلاعیه ها - لینگوگیم
اطلاعیه ها - لینگوگیم

 

لینگوگیم همواره اطلاعات جدید درباره بازی رو از طریق بخش اطلاعیه ها به سایر کاربران اطلاع رسانی می کند. وقتی اطلاعیه جدیدی آماده باشد عدد تعداد اطلاعیه های جدیدی که اومده و شما آن ها رو نخوندید کاملا مشخص است. پیشنهاد می کنیم حتما اطلاعیه رو مطالعه کنید. اطلاعیه هایی که ارسال می شود شامل موارد زیر است:

 • کدهای هدیه
 • خبرهای جدید
 • انتشار نسخه جدید
 • ویژگی های نسخه جدید
 • آموزش بازی
 • برگزاری تورنومنت ها
 • جوایز جدید
 • تخفیف ها
 • اعلام نفرات برتر
 • دریافت سکه و الماس هدیه
دکمه اطلاعیه ها - لینگوگیم
دکمه اطلاعیه ها - لینگوگیم

 

برای رفتن به اطلاعیه ها، در صفحه اصلی پایین صفحه گزینه اطلاعیه ها رو بزنید.

 


پشتیبانی

پشتیبانی - لینگوگیم
پشتیبانی - لینگوگیم

 

لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی همیشه در کنار کاربران خود است و در تمام ساعات و هر هروز هفته آماده پاسخگویی به کاربران خود است. هدف لینگوگیم رضایت حداکثری کاربران است. از همین جهت بخش پشتیبانی در برنامه قرار داده شده است که تمام کاربران می توانند از طریق آن به کارشناسان لینگوگیم پیام ارسال کنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ سوالات و ابهامات خود رو دریافت کنند. بنابراین اگر راهنماهای موجود در برنامه رو مطالعه کردید و همچنان مکشلی داشتید و یا حتی انتقاد و پیشنهادی داشتید، وارد بخش پشتیبانی شوید و به ما پیام دهید.

دکمه پشتیبانی - لینگوگیم
دکمه پشتیبانی - لینگوگیم

 

برای ارسال پیام به پشتیبانی در صفحه اصلی برنامه دکمه منو رو بزنید و سپس دکمه قهوه ای به شکل هدفون رو بزنید.

 


فروشگاه

فروشگاه - لینگوگیم
فروشگاه - لینگوگیم

 

لینگوگیم در مراحل و بازی های مختلف و حتی مناسبت ها به کاربران جایزه می دهد و برای استفاده از لینگوگیم در حالت عادی نیاز به پرداخت هزینه ای ندارید. اما برخی کاربران مایل هستند سریع تر به برخی از امتیازات و بخش ها دستیابی داشته باشند. برای همین منظور بخش فروشگاه در اختیار کاربران قرار گرفته است. موارد موجود در فروشگاه:

جهت آشنایی با نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از فروشگاه در لینگوگیم روی لینک زیر یا عنوان های بالا کلیک کنید.

👈 فروشگاه

 


پروفایل کاربری

پروفایل کاربری - لینگوگیم
پروفایل کاربری - لینگوگیم

 

هر کاربر در لینگوگیم دارای یک پروفایل شخصی می باشد که بخشی از این اطلاعات برای دیگران نیز نمایش داده می شوند. با استفاده از صفحه حساب کاربری (در صفحه اصلی برنامه روی آواتار یا اسم خود کلیک کنید) می توانید به راحتی نام نمایشی، نام کاربری، استاتوس، تاریخ تولد، جنسیت، آواتار و ... خود را تغییر دهید. جهت آشنایی با نحوه استفاده و  توضیحات تکمیلی تر از پروفایل حساب کاربری در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 پروفایل حساب کاربری

 


لیست دوستان

لیست دوستان - لینگوگیم
لیست دوستان - لینگوگیم

 

لینگوگیم علاوه بر اینکه یک محیط سرگرم کننده در قالب بازی، رقابت، هیجان و سرگرمی برای یادگیری زبان برای کاربران خود فراهم کرده است، سعی کرده است مثل یک شبکه اجتماعی و پیام رسان جزئیی نیز عمل کند تا از طریق تعامل کاربران با یگدیگر به تبادل اطلاعات درباره نحوه های مختلف آموزش زبان و یا مطالب آموزشی بپردازند. به همین منظور شما در لینگوگیم می توانید لیست دوستان خود را داشته باشید تا با آن به صورت خصوصی چت کنید و یا بازی دوستانه با یکدیگر انجام دهید. جهت آشنایی با نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بخش دوستان در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 لیست دوستان

 


تغییر نوع سطح کاربری (VIP)

تغییر نوع حساب کاربری (VIP) - لینگوگیم
تغییر نوع حساب کاربری (VIP) - لینگوگیم

 

تمام بخش های برنامه به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است و کاربران می توانند به راحتی از طریق جایزه هایی در که قسمت ها و مناسبت های مختلف به دلیل های مختلف به دست می آورند بخش های موجود در برنامه رو فعال کنند. اما لینگوگیم برایکسانی که می خواهند سریع تر و راحت تر به صورت یکجا بخش های مختلف برنامه رو فعال کنند راهی را در نظر گرفت است. از طریق تغییر نوع حساب کاربری (VIP) می توانید بخش های مختلف برنامه رو به صورت کجا فعال کنید. علاوه بر این با فعال کردن هر یک از VIP شما جزو کاربران خاص و  VIP لینگوگیم می شوید که کاملا در قسمت های مختلف برنامه این مورد مشخص است و از سایر کاربران عادی متمایز می شوید.

در لینگوگیم 4 نوع سطح کاربری وجود دارد که هر یک دارای ویژگی های هستند که با کلیک روی هر یک توضیحات آن را می توانید بخوانید.

جهت آشنایی با نحوه فعال سازی VIP و  توضیحات تکمیلی تر از تغییر نوع حساب کابری در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 تغییر نوع حساب کاربری (VIP)

 


تنظیمات

تنظیمات - لینگوگیم
تنظیمات - لینگوگیم

 

با توجه به اینکه لینگوگیم دارای بخش های بسیار زیادی می باشد و سلیقه ها و نحوه استفاده کاربران از این ابزارها و ویژگی ها متفاوت است. لینگوگیم بخشی جهت تنظیم نمودن قسمت های مختلف برنامه بر اساس نیاز و سلیقه شما ایجاد کرده است. جهت اینکه به راحتی بتونی تنظیمات مربوطه رو انجام دهید، توضیح کوچکی زیر هر یک از گزینه ها برای شما کاربران عزیر قرار داده شده است. اما جهت آشنایی بیشتر و توضیحات تکمیلی درباره قسمت تنظیمات در لینگوگیم، روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 تنظیمات

 


اهدای جوایز

لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی هر هفته، هر روز و هر لحظه برای کاربران خود جوایز متعددی در نظر گرفته است. برخی از این جوایز به صورت شخصی به تمام کاربران اهدا می شود و برخ یدیگر در قالب مسابقات در اختیار نفرات برتر قرار می گیرد. اکثر جوایزی که لینگوگیم اهدا می کند بلافاصله به صورت سیستسمی و خودکار به حساب کاربران در بازی افزوده می شود. جوایزی که در لینگوگیم اهدا می شوند:

 


راهنما ها

لینگوگیم جهت استفاده هرچه بهتر و راحت تر از برنامه توسط کاربران، راهنماهایی را در تمام بخش های برنامه قرار داده است. وارد هر بخشی از برنامه که می شوید یک دکمه به شکل علامت سوال در بالای هر صفحه وجود دارد که با کلیک روی آن راهنمای کامل آن بخش به همراه قوانین استفاده از آن برای شما نمایش داده می شود. حتی در برخی از بخش ها، وقتی برای اولین بار وارد آن قسمت می شوید راهنمای آن بخش به صورت خودکار برای کاربران نمایش داده می شود.

 

در صورتی که این آموزش برای شما مفید بود و یا موردی درباره لینگوگیم برای شما عزیزان مبهم است در قسمت نظرات همین مطلب به ما اعلام کنید.

لینگوگیم

لینگوگیم

لینگوگیم متفاوت ترین روش آموزش زبان انگلیسی با بازی و سرگرمی

محمد
محمد
۱۳ خرداد , ۱۴۰۲

خیلی عالیه
از زحمات شما تشکر میکنم

محمد
محمد
۳۱ مرداد , ۱۴۰۲

سلام برناپه خوبیه
کاش میشد از پول و الماس چیزهای بیشتری خرید

لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی
لینگوگیم
۱ شهریور , ۱۴۰۲

سلام دوست عزیز
خیلی ممنون از لطف شما، به زودی بخش های بیشتری به برنامه اضافه خواهد شد.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن کادرهای ستاره دار الزامی است.

سایر آموزش ها (تصادفی)

دیدن تمام آموزش ها

شتابدهنده چیست

با فعال کردن شتابدهنده به راحتی می توانید مقدار جایزه سکه ای که در بازی ها به دست می آورید را چند برابر کنید.

آواتارها

به راحتی و با چند کلیک برای خودت میتونی آواتار بسازی و توی عکس پروفایل خودت قرار بدی. میتونی چشم، لب، مو، ریش، روسری، عینک، کلاه برای آواتارت انتخاب کنی و یک تصویر خاص از خودت بسازی

راهنمای نصب صوت

با خوندن این مطلب می تونید مشکل پخش صوت، سرعت پخش صوت، تغییر لحجه، تغییر صدای گوینده صوت و تغییر جنسیت گوینده رو رفع کنید.

اشتراک لینگوگیم

برای استفاده از برخی از برخش های لینگوگیم که استفاده بسیار زیادی دارند باید اشتراک رو فعال کنید. نحوه فعال سازی اشتراک در لینگوگیم مثل سایر بخش های بسیار راحت است و می توان به صورت رایگان اون رو فعال کردن. با فعال کردن اشتراک بخش موسیقی، چت و وضعیت آنلاینی برای شما فعال میشه. برای آشنایی بیشتر و نحوه استفاده از بخش اشتراک لینگوگیم این مقاله رو تا پایان بخونید.

نحوه ثبت نام در لینگوگیم

ثبت نام در لینگوگیم به صورت کاملا رایگان است. به راحتی با چند کلیک می توانید در لینگوگیم ثبت نام کنید و از یادگیری زبان لذت ببرید.