راه ها و نحوه پرداخت در لینگوگیم

راه ها و نحوه پرداخت در لینگوگیم

اگه برای پرداخت در بخش فروشگاه مشکل دارید و یا نمی تونید خریدتون رو تکمیل کنید. حتما این مطلب رو بخونید تا مشکلتون حل بشه.

لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی یک اپلیکیشن رایگان می باشد که از طریق اون میتونید به صورت رایگان به یادگیری زبان بپردازید. اما برای کسانی که میخواهند سریع تر یادگیری رو انجام بدهند و یا از امکانات جانبی برنامه استفاده کنند، بخش فروشگاه در نظر گرفته شده است.

فرایند خرید با توجه به مارکت نصبی برنامه (کافه بازارف مایکت و ...) در مدل های تلفن های همراه مختلف متفاوت است. در صورتی که برای خرید مشکل دارید این مطلب رو بخونید.

مایکت

در صورتیکه برنامه رو از طریق مایکت دانلود کرده اید و برای پرداخت مشکل دارید، حتما برنامه مایکت رو به روز رسانی کنید تا مشکلتون حل شود.

نکته: دقت کنید که برای خرید در همه مارکت ها ابتدا باید وارد حساب کاربری خود در همان مارکت (مثل کافه بازار یا مایکت) شوید.

نسخه مستقیم از سایت و کانال تلگرام

در صورتی که برنامه رو به صورت مستقیم از طریق کانال تلگرام برنامه و یا سایت رسمی لینگوگیم دریافت کردید. باید اپلیکیشن کافه بازار رو تلفن همراه شما نصب باشد.

کافه بازار

در صورتی که برای خرید به درگاه کافه بازار متصل می شوید، با توجه به اینکه کافه بازار های مختلفی رو برای پرداخت قرار داده است، ممکن است دچار مشکل یا سردرگمی شوید. برای نحوه استفاده و خرید از کافه بازار مطالب زیر رو بخونید.

پول از حسابم کم شده ولی خریدم ثبت نشده

در چنین مواردی که پول از حسابتون کم میشه اما موردی که خریدید ثبت نشده و یا بخش مورد نظر فعال نشده، عموما به این علت است که شما کیف پولتون در مارکت (کافه بازار، مایکت و ...) مورد نظر رو شارژ کردید و پرداخت برای لینگوگیم انجام نشده است. در چنین مواردی ابتدا مبلغ کیف پولتون رو چک کنید. اگر مبلغ مورد نظر در کیف پولتون نبود، کد پیگیری که کافه بازار یا مایکت برای خرید در اختیارتون قرار داده رو به بخش پشتیبانی بفرستید تا مشکلتون رو حل کنند.

برای به وجود نیامدن چنین مشکلی بهتر است هنگام پرداخت گزینه پرداخت مستقیم از طریق درگاه بانکی رو انتخاب کنید.

راه های پرداخت در بازار

بازار دو روش اصلی برای پرداخت در نظر گرفت است.

1- استفاده از کیف پول بازاری

در این روش می توانید موجودی کیف پولتون در کافه بازار رو افزایش بدید و در مراحل بعدی بدون وصل شدن به درگاه پرداخت بانکی خریدتون رو انجام بدید. برای مشاهده توضیحات بیشتر مطلب چگونه با کیف پول بازاری خرید کنم؟ رو از سایت کافه بازار مطالعه کنید.

2- پرداخت مستقیم

یکی از معمول ترین روش های پرداخت می باشد. دراین روش هربار به درگاه پرداخت وصل می شوید و اطلاعات کارت خود رو وارد میکنید و خریدتون رو انجام می دهید. دقت کنید که در نسخه جدید کافه بازار 2 حالت برای پرداخت مستقیم قرار داده شده است.

الف) درگاه بانکی (پرداخت با کارت های عضو شتاب)

لینگوگیم - پرداخت مستقیم
لینگوگیم - پرداخت مستقیم

 

پرداخت در این روش یک پرداخت معمول می باشد که اکثر کاربارن با آن آشنا هستند. در این روش هربار به درگاه پرداخت وصل می شوید و باید هر بار اطلاعات کارت خودتون رو وارد کنید. در صورتیکه نمیخواهید مراحل پرداخت براتون پیچیده باشه پیشنهاد ما این است که از این روش استفاده کنید.

 

ب) پردات مستقیم (سریع) بدون نیاز به درگاه بانکی

در این روش پرداخت نیاز نیست که هربار اطلاعات کارت خودتون رو وارد کنید. این روش مشابه روش پرداخت از طریق کیف پول است. درواقع در این روش شما یکبار اطلاعات کارت خودتون رو وارد می کنید و در دفعات بعدی دیگر نیاز به نوشتن اطلاعات کارت شما نیست. برای خواندن توضیحات بیشتر مطلب پرداخت مستقیم چیست؟ رو از سایت کافه بازار بخوانید.

 

چگونه با اعتبار سیم کارت خرید کنیم؟

در اطلاعیه ای که وزارت ارتباطالت در سال 1399 به اپراتورهای تلفن همراه ابلاغ کرده است، خرید از طریق اعتبار سیم کارت ممنوع اعلام شده است. بنابراین چنین امکانی وجود ندارد.

راهنمای حل مشکل پرداخت

اگر با به روزرسانی مارکت (کافه بازار، مایکت و ...) مورد نظر همچنان در پرداخت مشکل دارید. مطلب راهنمای حل مشکل پرداخت رو از سایت کافه بازار بخوانید.

 

توجه: با توجه به اینکه تمام مراحل پرداخت توسط مارکت ها (کافه بازار، مایکت و ...) انجام می شود. لینگوگیم هیچگونه دخل و تصرفی در آن ندارد و اگر مشکلی در این فرایند به وجود می آید مربوط به آن هاست. بنابراین برای رفع مشکلتون بهتر است با خود مارکت ها تماس بگیرید.

 

در صورتی که این آموزش برای شما مفید بود و یا مورد جدیدی در رابطه با پرداخت رو میدونید و براتون به وجود آمد که در آموزش وجود ندارد حتما با نوشتن نظر با ما به اشتراک بگذارید.

 

آموزش سایر بخش های لینگوگیم

لینگوگیم یک اپلیکیشن چند منظوره با امکانات فراوان و هیجان انگیز است که یادگیری زبان رو براتون جذاب و سرگرم کننده می کنه، جهت آشنایی با سایر بخش های لینگوگیم و توضیح هر یک از بخش ها روی لینک زیر کلیک کنید و مقاله مربوطه رو مطالعه کنید تا بیشتر با لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی آشنا بشید.

👈 آموزش تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی

لینگوگیم

لینگوگیم

لینگوگیم متفاوت ترین روش آموزش زبان انگلیسی با بازی و سرگرمی

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن کادرهای ستاره دار الزامی است.

سایر آموزش ها (تصادفی)

دیدن تمام آموزش ها

اشتراک لینگوگیم

برای استفاده از برخی از برخش های لینگوگیم که استفاده بسیار زیادی دارند باید اشتراک رو فعال کنید. نحوه فعال سازی اشتراک در لینگوگیم مثل سایر بخش های بسیار راحت است و می توان به صورت رایگان اون رو فعال کردن. با فعال کردن اشتراک بخش موسیقی، چت و وضعیت آنلاینی برای شما فعال میشه. برای آشنایی بیشتر و نحوه استفاده از بخش اشتراک لینگوگیم این مقاله رو تا پایان بخونید.

تغییر نوع سطح کاربری (VIP)

با تغییر نوع سطح کاربری (VIP) علاوه بر اینکه خودت رو با بقیه متمایز می کنی، بخش های مختلف برنامه برات فعال میشه و به راحتی میتونی بدون پرداخت ازشون استفاده کنی. علاوه بر اون تعداد بازی هات بیشتر میشه.

شتابدهنده چیست

با فعال کردن شتابدهنده به راحتی می توانید مقدار جایزه سکه ای که در بازی ها به دست می آورید را چند برابر کنید.

موسیقی

یکی از راه های یادگیری زبان و تقویت مهارت شنیداری، گوش دادن به موسیقی و یا دیدن فیلم است. لینگوگیم برای این مورد هم بخشی رو برای شما عزیزان در نظر گرفته است. با استفاده از بخش موسیقی می توانید علاوه بر گوش دادن به موزیک ها، معنی اون ها رو هم ببینید و مهارت شنیداری خودتون رو تقویت کنید.

آموزش تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی

در این مقاله به آموزش کامل تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی با جزئییات می پردازیم. لینگوگیم تنها و اولین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی است که توانسته یادگیری زبان انگلیسی را از روش پر هزینه و غیر شاداب فعلی به سبک جدیدی که افراد با بازی و رقابت و یادگیری گروهی زبان خودشان را تقویت کنند تغییر دهد.