دستاوردها

دستاوردها

با ثبت رکورد های مختلف در لینگوگیم میتونی دستاوردهای خودت رو تکمیل کنی و با تکمیل اون جایزه های ویژه ای هم دریافت کنی و به بقیه نشون بدی چقدر قوی هستی

اپلیکیشن لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی دارای مراحل، بازی ها و بخش های مختلفی است که در آن ها امتیاز ها و وضعیت های مختلف توسط کاربران ثبت می شوند. برای مثال برای بازی های آموزش لغت می تونید از 1 ستاره تا 3 ستاره به دست آورید و یا در زمان خاصی بازی رو تموم کنید. به همین منظور هرکاربر می تواند رکوردهایی از خود در برنامه در بخش های مختلف ثبت کند. لینگوگیم این امتیاز ها و رکورد های کاربران رو در بخش دستاوردها ثبت می کند.

دستاوردها - لینگوگیم
دستاوردها - لینگوگیم

 

شما در بخش دستاودها میتونید رکورد های خودتون رو ببنید و حتی با رسیدن به هدف تایین شده علاوه بر ثبت رکورد جایزه دریافت کنید. علاوه بر این میتونید دستاوردهای سایر کاربران رو در صفحه پروفایل کاربری اون ها مشاهده کنید.

دستاورد چیست؟

دستاورد به معنی رسیدن به یک هدف ویژه و مشخص است که باعث افتخار و حتی رسیدن به جایزه و امتیاز است. در لینگوگیم نیز چنین بخشی طراحی شده است که برای قسمت های مختلف و بازی های مختلف هدف هایی در چند مرحله برای شما در نظر گرفته شده است. با رسیدن به هدف های مشخص شده علاوه بر اینکه افتخارات خود را زیاد می کنید به جایزه های متنوعی دست پیدا می کنید.

دستاورد کجاست؟

دستاوردها - لینگوگیم
دستاوردها - لینگوگیم

 

برای رفتن به بخش دستاورد های خود در لینگوگیم، در صفحه اصلی برنامه روی گزینه منو کلیک کنید، سپس در کادری که باز شده روی دکمه مدال که در تصویر نیز مشخص شده است کلیک کنید. اکنون در صفحه دستاورد ها هستید و لیست دستاورد هایی که می توانید به آن ها دست پیدا کنید رو میبینید.

ویژگی ها دستاورد

در بخش دستاورد ها لیستی از مواردی که میتونید از طریق تکمیل اون ها جوایزی دریافت کنید برای شما نمایش داده می شود.  هر یک از این آیتم ها دارای ویژگی و بخش های خاصی است که وضعیت دستاورد و جایزه آن را نشان می دهد.

ویزگی های دستاورد - لینگوگیم
ویزگی های دستاورد - لینگوگیم

 

  1. عنوان دستاورد
  2. تصویر و لوگو
  3. تعداد مراحل
  4. توضیح دستاورد
  5. جایزه تکمیل دستاورد
  6. هدف دستاورد و وضعیت آن

1- عنوان دستاورد

هر دستاورد دارای یک عنوان است که به صورت بولد و پر رنگ کاملا مشخص است. این عنوان کوتاه به شما کمک می کند که سریع متوجه شوید که دستاورد مربوط به کدام بخش است.

2- تصویر و لوگو

یک تصویر دایره ای شکل بزرگ نیز متناسب با نوع دستاورد و عنوان اون در کنار ه ردستاورد وجود دارد که از نظر ظاهری مشخص کننده نوع دستاورد است. همچنین در قسمت پایین دستاورد مربوطه هدف رسیدن به دستاورد به صورت عددی نوشته شده است. عنوان دستاورد نیز در تصویر مشخص است. قرار داشتن لوگو و آیکون علاوه بر اینکه از نظر ظاهری شکل دستاورها رو زیبا می کند. باعث می شود در یک نگاه بتونید از روی تصویر دستاورد ها را از هم جدا کنید و راحت تر اون ها رو پیدا کنید.

3- تعداد مراحل

در بالای هر دستاورد  چند ستاره وجود دارد. تعداد ستاره ها نشان دهنده تعداد مراحل دستاورد ها است. به این صورت که به تعداد ستاره ها هدف برای دستاورد در نظر گرفته شده است. اگر به هدف ستاره اول برسید و جایزه آن را دریافت کنید. ستاره اول پر می شود و مرحله دوم و هدف دوم دستاورد نمایش داده می شود.

4- توضیح دستاورد

در زیر عنوان هر دستاورد، توضیحی از دستاورد نوشته شده است که به شما توضیح می هد که این دستاورد چیست و چگونه میتونید به هدف آن برسید و جایزه آن را دریافت کنید. به علت اینکه متن توضیح ممکن است زیاد باشد و در کادر دیده نشود، متن به صورت متحرک قرار داده شده است که میتونید به راحتی اون رو بخونید.

5- جایزه تکمیل دستاورد

در قسمت کناری دستاورد جایزه آن به صورت گرافیکی قرار دارد. جایزه دستاورد می تواند سکه و الماس باشد. آیکون سکه والماس متناسب با نوع جایزه در آنجا قرار می گیرد که مشخص کننده نوع جایزه می باشد و همچنیندر کنار آیکون سکه یا الماس تعداد جایزه آن نوشته شده است.

6- هدف دستاورد و وضعیت آن

هر مرحله از دستاورد دارای یک هدف است که با رسیدن به آن میتونید جایزه اون رو دریافت کنید و وارد مرحله بعدی آن شوید. هدف دستاورد همان طور که در بالا توضیح داده شد در تصویر و لوگوی کنار آن مشخص است. علاوه بر آن یک نوار پیشرفت نیز وجود دارد که هدف دستاورد به صورت عددی در ان نوشته شده است. برای مثال اگر هدف دستاورد 100 باشد و شما به عدد 10 رسیده باشید، به صورت 10/100 نمایش داده می شود، به این معنی که شما 10 مقدار از 100 را انجام داده اید و به آن رسیده اید. نوار پیشرفت نیز به اندازه مقداری که به آن رسیده اید رنگی و پر می شود. یعنی بر اساس مثال گفته شده که 10 از 100 بود، 10 درصد از نوار پیشرفت پر می شود.

نکته : اگر بیشتر از هدف تعیین شده امتیاز گرفته باشید نوار پیشرفت کاملا پر می شود و دور کادر کلی دستاور رنگی و قرمز می شود. به این معنی که اماده گرفتن جایزه و رفتن به مرحله بعدی است. برای این منظور روی دستاورد مربوطه کلیک کنید.

توجه : اگر عدد به دست آمده شما از هدف بیشتر بود، مثلا اگر هدف 100 باشد و امتیاز شما 110 باشد، نگران نباشید، کافی است امتیاز دستاورد را بگیرید تا مرحله بعدی ان باز شود، در این صورت 10 امتیاز اضافی به مرحله بعدی دستاورد منتقل می شود.

نحوه دریافت جایزه دستاورد

دریافت جایزه دستاورد - لینگوگیم
دریافت جایزه دستاورد - لینگوگیم

 

همان طور که توضیح دادیم در صورتی که به هدف تعیین شده دستاورد برسید، میتونید جایزه اون رو که در کنارش مشخص شده است رو دریافت کنید. اگر دستاوردی آماده دریافت جایزه بود، رنگ دور کادر کلی آن قرمز می شود. فقط کافی است که روی آن کلیک کنید تا جایزه دستاورد را دریافت کنید. با دریافت جایزه دستاورد، مرحله بعدی دستاورد باز می شود.

نکته : ممکن است شما یادتون رفته باشه که جایزه مراحل مختلف دستاوردتون رو دریافت کنید و امتیازتون به اندازه تمام هدف و مراحل دستاورد ها باشه و یا حتی از اون بیشتر باشه. در این صورت نگران نباشید، روی دستاورد مربوطه کلیک کنید وجایزه آن رو دریافت کنید. جایزه دستاورد به صورت مرحله به مرحله برای شما نمایش داده میشه و میتونید یکی پس از دیگری بلافاصله جایزه تمام مراحل رو دریافت کنید.

مشاهده دستاوردهای سایر کاربران

دستاوردهای سایر کاربران - لینگوگیم
دستاوردهای سایر کاربران - لینگوگیم

 

شما میتونید دستاورد ها و رکورد های سایر کاربران رو نیز مشاهده کنید تا ببینید در چه وضعیت و مرحله هستند و افتخارات خودتون رو با سایرین مقایسه کنید. برای این کار باید وارد صفحه پروفایل کاربری، فرد مورد نظر شوید و سپس به راحتی میتونید دستاورد های دوست و یا کاربر مورد نظر رو مشاهده کنید. جهت اینکه چگونه وارد بخش پروفایل کاربری افراد شوید، مطلب زیر رو بخونید.

👈 پروفایل حساب کاربری

توجه : تعداد محدودی از دستاوردهایی که جنبه شخص دارد، فقط در صفحه دستاوردهای خود کاربر دیده می شود و نمی توانید آن موارد رو در لیست دستاودرهای سایر کاربران که در صفحه پروفایل کاربری آن ها است مشاهده کنید.

 

در صورتی که این آموزش برای شما مفید بود و یا موردی درباره بخش دستاوردها برای شما عزیزان مبهم است در قسمت نظرات همین مطلب به ما اعلام کنید.

لینگوگیم

لینگوگیم

لینگوگیم متفاوت ترین روش آموزش زبان انگلیسی با بازی و سرگرمی

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن کادرهای ستاره دار الزامی است.

سایر آموزش ها (تصادفی)

دیدن تمام آموزش ها

تغییر نوع سطح کاربری (VIP)

با تغییر نوع سطح کاربری (VIP) علاوه بر اینکه خودت رو با بقیه متمایز می کنی، بخش های مختلف برنامه برات فعال میشه و به راحتی میتونی بدون پرداخت ازشون استفاده کنی. علاوه بر اون تعداد بازی هات بیشتر میشه.

نحوه ثبت نام در لینگوگیم

ثبت نام در لینگوگیم به صورت کاملا رایگان است. به راحتی با چند کلیک می توانید در لینگوگیم ثبت نام کنید و از یادگیری زبان لذت ببرید.

چت در لینگوگیم

در لینگوگیم علاوه بر بازی و یادگیری زبان میتونی با دوستانت به صورت خصوصی و گروهی چت کنی و توی چالش های چت های آموزشی و انگلیسی شرکت کنی و جایزه بگیری.

بازی دونفره

با بازی دونفره در مراحل و بازی های مختلف با دوستان خودت رقابت کن و هم هیجان رو تجربه کن و هم سطح اطلاعات خودت رو محط بزن

تنظیمات لینگوگیم

شما می توانید از طریق بخش تنظیمات لینگوگیم قسمت های مختلف برنامه رو متناسب با سلیقه خودتون تغییر بدید.