بازی دونفره

بازی دونفره

با بازی دونفره در مراحل و بازی های مختلف با دوستان خودت رقابت کن و هم هیجان رو تجربه کن و هم سطح اطلاعات خودت رو محط بزن

وقتی مطلبی رو یاد میگیرید، برای اینکه مطمئن شوید تا چه میزان یادگیری شما درست بوده و به مبحث مورد نظر تسلط دارید، بهترین راه دادن امتحان است. اما نمره ای که از امتحان به دست می آورید فقط نمره شماست و نمیدانید آیا نمره ای که گرفتید نسبت به دیگران نمره بالایی است یا نمره پایینی است. برای همین برای محط زدن خود باید با دیگران امتحان دهید.

بازی دونفره لینگوگیم
بازی دونفره لینگوگیم

 

لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی برای همین منظور بخش بازی دونفره را در نظر گرفته است. با بازی دونفره می توانید به راحتی با دوستان خود و یا حتی افرادی که نمی شناسید به صورت تصادفی بازی کنید و سطح اطلاعات خودتون رو محک بزنید. در ادامه این مقاله به توضیح کامل درباره نحوه انجام بازی دونفره در لینگوگیم و قوانین و  بازی های آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

 

شرایط شرکت در بازی

برای شرکت در بازی دونفره باید حداقل سطح 5 رو داشته باشی. سطح شما در صفحه اصلی برنامه زیر اسمتون مشخص هست. (عدد سمت چپ نشان دهنده سطح شماست). برای اینکه سسطحتون بالا بره میتونید بازی آموزش لغت و یا آموزش مکالمه رو انجام بدید. برای ورود به بازی باید سکه پرداخت کنید. مقدار ورودی بازی در برخی مواقع تغییر می کند. برای اطلاع از مقدار ورودی در صفحه بازی دونفره روی دکمه علامت سوال کلیک کنید. 

  • لینگوگیم افرادی که دارای سطح نزدیک به هم هستند رو به عنوان حریف برای شما انتخاب می کنه.
  • اگر به هر علتی وقتی داری بازیت رو انجام میدی، از صفحه بازی خارج بشی، سیستم به صورت خودکار شما رو بلافاصله از بازی خارج می کنه و امتیازی رو که تا اون لحظه دریافت کرده بودی رو براتون ثبت می کنه.
  • اگر 2 (این عدد ممکن است تغییر کنه، برای اطلاع دکمه علامت سوال رو توی بازی دونفره بزن) تا بازی داشته باشی که نوبتت باشه و بازی نکرده باشی نوببت رو، نمیتونی بازی دیگه ای انجام بدی. پس حریفت رو منتظر نذار و اول بازی هایی که نوبتت هست رو انجام بده.
  • نمیتونی همزمان با یک نفر چندتا بازی در حال اجرا داشته باشی. اول باید بازیت رو با اون فرد تموم کنی تا بتونی یک بار دیگه بازی دیگه ای با حریفت شروع کنی.
  • فقط 12 تا 13 ساعت فرصت داری که نوبت خودت رو انجام بدی، اگه توی این زمان نوبتت رو بازی نکنی، به معنی هست که کلا بازی رو باختی و ازت امتیاز کم میشه.
  • اگه به کسی درخواست بازی داده باشی و پشیمون شده باشی، کافی روش ضربه بزنی و درخواستت رو لغو کنی. ( با این کار سکه ورود به بازی بهت بر می گرده)
  • در بازی سعی شده تا حد امکان از تقلب ها جلوگیری بشه، اما اگر برای لینگوگیم اثبات بشه که تقلبی صورت گرفته لینگوگیم میتونه تمام امتیازات فرد رو پاک کنه و حتی حسابش رو تا مدتی معلق کنه.

ایجاد بازی جدید

برای ایجاد بازی دونفره 2 راه وجود داره. وقتی وارد صفحه بازی دونفره شدی، 2 تا دکمه در بالای صفحه میبینی:

ایجاد بازی دونفره لینگوگیم
ایجاد بازی دونفره لینگوگیم

 

1- بازی با دوستان

از طریق این دکمه میتونی به دوستانت درخواست بازی بدی و با افرادی که خودت دلت میخواد بازی کنی. وقتی روی این دکمه کلیک کردی لیست دوستات برات نمایش داده میشه و کافیه فقط روی اسم دوستت کلیک کنی.

👈 لیست دوستان

همچنین اگر فردی که دلت میخواد باهاش بازی کنی توی لیست دوستانت نیست، کافیه توی کادر مربوطه نام کاربری اون فرد رو وارد کنی و دکمه درخواست بازی رو بزنی. نام کاربری هر فرد توی صفحه پروفایل کاربری اون فرد نوشته شده. علاوه بر این اگه توی صفحه پروفایل کاربری هرکسی بری دکمه ای به شکل دسته بازی وجود داره که با کلیک کردن روی اون دکمه درخواست بازی دونفره برای اون فرد ارسال میشه.

2- حریف تصادفی

همانطور که اسم این دکمه مشخص است با کلیک روی اون، یک حریف به صورت تصادفی برای شما انتخاب میشه.  لینگوگیم سعی میکنه حریف هایی رو براتون انتخاب کنه که نزدیک ترین سطح رو به شما داشته باشند. (در برخی مواقع محدود که حریفی در سطح نزدیک به شما وجود نداشته باشد، برای کاهش زمان انتظار شما، حریفی که سطحش نزدیک به شما نیست انتخاب میشه)

تعداد بازی ها

در حالت عادی فقط میتونید 5 بازی فعال همزمان داشته باشید. منظور از بازی فعال بازی است که هنوز تموم نشده. این تعداد برای اکثر کاربران تعداد مناسبی است. اما اگر شما طرفدار بازی دونفره هستید و میخواهید همزمان تعداد بازی های زیادتری رو انجام بدید نگران نباشید. لینگوگیم برای شما طرح های مختلفی در نظر گرفته است. برای افزایش تعداد بازی ها باید وارد بخش فروشگاه شوید. جهت توضیحات بیشتر مقاله مربوط به بخش فروشگاه لینگوگیم رو مطالعه کنید.

👈 فروشگاه

لیست بازی ها

لیست بازی های دونفره لینگوگیم
لیست بازی های دونفره لینگوگیم

 

وقتی دکمه بازی دونفره رو در صفحه اصلی میزنید، وارد بخش لیست بازی های دونفره می شوید. در این لیست تمام بازی های شما به همراه وضعیت و نتیجه مشخص هستند. نکات مهمی که در این لیست دیده می شود به شرح زیر است.

  • نمایش نام و سطح حریفتون به همراه آواتار
  • نمایش نتیجه بازی (امتیازات کسب شده به صورت کلی)
  • نمایش نتیجه کلی بازی (برد، مساوی، باخت، ترک بازی، اتمام زمان بازی)
  • مدت زمان سپری شده از نوبت (هر فرد 12 تا 13 ساعت فرصت برای انجام نوبت خود دارد)
  • نمایش وضعیت بازی (در انتظار بازی حریف، نوبت شما، دریافت درخواست بازی، انتظار برای پذیرفتن درخواست)
  • رنگ بازی ها متناسب با وضعیت آن تغییر می کند (این کار جهت راحت پیدا کردن بازی مربوطه برای شما انجام شده است)
  1. پس زمینه قرمز: بازی رو باختی
  2. پس زمینه سبز پر رنگ: بازی رو بردی
  3. پس زمینه زیتونی: د رانتظار پذیرش در خواست
  4. پس زمینه سبز روشن: درخواست بازی دارید
  5. پس زمینه سفید: بازی مساوی شده
  6. پس زمینه خاکستری: در انتظار بازی حریف
  7. پس زمینه سبز کم رنگ: نوبت شما

اگر بازی تمام شده باشد. می توانید از لیست حذف کنید تا لیست شما شلوغ نباشد. برای این منظور در کنار بازی که تمام شده دکمه ای به شکل ضربدر قرار دارد که با زدن آن بازی از لیست شما حذف خواهد شد.

نحوه انجام بازی

بازی دونفره لینگوگیم
بازی دونفره لینگوگیم

 

برای انجام بازی باید از لیست بازی ها روی بازی مورد نظر کلیک کنید. سپس وارد صفحه جدید خواهید شد که نام شما و حریفتون در بالای صفحه به صورت کامل مشخص است که به شرح زیر است.

  • در بالای نام هر فرد سطح کاربر (با عدد مشخص است)
  • نوع سطح کاربری (VIP) با رنگ پس زمینه نام مشخص است
  • آیکون لیگی که در آن است
  • با کلیک روی آواتار هر فرد صفحه کامل پروفایل کاربری آن نمایش داده می شود.

در زیر اسم هر فرد یک کادر کوچک قرار دارد که مجموع امتیارات هر فرد را نشان می دهد. کسی که امتیازات آن بیشتر باشد بازی را برده است. در وسط صفحه نیز 4 نوار وجود دارد. به این معنی که رقابت در 4 نوع بازی انجام می شود و نفر برنده پس از انجام این 4 بازی مشخص خواهد شد. در این نوار در کادر وسطی، نام بازی نوشته می شود و در اطراف آن امتیازات هر فرد از آن بازی نمایش داده خواهد شد.

در پایین صفحه نیز 3 دکمه وجود دارد.

  1. ترک بازی : این دکمه به رنگ قرمز می باشد. توضیحات کامل آن را در بخش ترک بازی بخوانید.
  2. بازی کن : اگر نوبت بازی شما باشد، دکمه به رنگ سبز خواهد بود و متن بازی کن روی آن نوشته خواهد شد. اما اگر نوبت حریف باشد این دکمه به رنگ نارنجی خواهد بود و عبارت در انتظار حریف در آن نوشته خواهد شد. همچنین اگر بازی تمام شده باشد، رنگ و متن آن متناسب با نتیجه بازی تغییر خواهد کرد.
  3. تکرار بازی : این دکمه درحالت عادی غیرفعال است اما اگر بازی شما با حریفتان تمام شده باشد، فعال می شود و با کلیک روی آن درخواست بازی جدید برای همان حرفتان ارسال می شود.

بنابراین برای شروع بازی و انجام بازی روی دکمه بازی کن کلیک کنید.

انتخاب بازی - لینگوگیم
انتخاب بازی - لینگوگیم

 

همانطور که گفته شد 4 بازی صورت می گیرد. هر فرد می تواند 2 بار نوع بازی را انتخاب کند که چه بازی انجام شود. اگر حریفتان نوع بازی را انتخاب کرده باشد با کلیک روی دکمه بازی کن، مستقیما وارد بازی خواهد شد. درغیر این صورت صفحه جدید برای شما باز خواهد شد که 3 بازی از بازی های موجود را به صورت صادفی به شما نمایش می دهد که بایستی از میان آن ها یک بازی را انتخاب کنید. (بازی هایی که قبلا در این بازی انجام دادید برای شما نماشی داده نخواهد شد) همچنین دکمه ای به شکل علامت سوال در این قسمت قرار داده شده تا با بازی ها آشنا شوید.

انواع بازی های دونفره

در بازی دونفره 7 نوع بازی مختلف در نظر گرفته شده است که می توانید در این بازی ها با حریفتون به رقابت بپردازید. این بازی ها به شرح زیر می باشد.

بازی حذف کلمه

بازی حذف کلمه - لینگوگیم
بازی حذف کلمه - لینگوگیم

 

در بازی حذف کلمه، 9 معنی لغت در یک کادر در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. سپس در بالای این کادر یک لغت انگلیسی نمایش داده می شود که معنی آن در کادر پایین آدر میان آن 9 لغت وجود دارد. شما باید معنی لغت مورد نظر رو از کادر پایین پیدا و انتخاب کنید. در صورتی که معنی درست رو انتخاب کنید معنی لغت از کادر پایین حذف می شود و لغت انگلیس بعدی نمایش داده می شود. دقت کنید که فقط یک بار می توانید معنی لغت رو انتخاب کنید و اگر گزینه انتخابی شما اشتباه باشد، لغت انگلیسی بعدی نمایش داده می شود و امتیاز آن را از دست می دهید.

البته می توانید از کمک های بازی استفاده کنید تا بتوانید چندبار معنی لغت رو انتخاب کنید تا بتونید امتیاز کامل از مرحله رو بگیرید. برای آشنایی با کمک و راهنماها ، مقاله کمک های بازی رو بخونید.

با توجه به اینکه در بازی دونفره حداکثر می توانید 4 امتیاز از هر بازی دریافت کنید و 9 لغت در این بازی نمایش داده می شود. امتیازات گرفتن در این بازی با فرمول خاصی محاسبه می شود که به صورت زیر است:

پاسخ های درست امتیاز
کمتر از 3 پاسخ درست 0
3 یا 4 پاسخ درست 1
5 یا 6 پاسخ درست 2
7 یا 8 پاسخ درست 3
9 پاسخ درست 4


حدس کلمه (hangman)

بازی حدس کلمه - لینگوگیم
بازی حدس کلمه - لینگوگیم

 

بازی حدس کلمه یا همان هنگمن یک بازی مشهور و معروف است. ویژگی جذاب این بازی این است که حتی اگر کلمه رو بلد هم نباشید و یا تا حالا نشنیده باشید، باز هم قادر به حل کردن بازی خواهید بود. این بازی تقویت دایره لغات بسیار وب ومناسب است. در این بازی یک کلمه انتخاب می شود و شما باید حدس بزنین که اون کلمه چیست. برای این کار شما یک حرف را انتخاب می کنید و اگر اون حرف در کلمه مورد نظر وجود داشته باشد برای شما نوشته میشه و حتی مشخص میشه که حرف چندوم کلمه است.

در این بازی 10 بار فرصت حدس اشتباه از بین حروف ها رو دارید. پیشنهاد می کنیم که حتما این بازی جذاب رو انجام بدید.

بازی حافظه

بازی حافظه - لینگوگیم
بازی حافظه - لینگوگیم

 

حتما قبلا به صورت های مختلف این بازی رو انجام داده اید. در بازی حافظه چندین کارت در صفحه نمایش داده می شود که به پشت برگردانده شده اند. تعداد این کارت ها 18 تاست. به این صورت که 9 کارت کلمه انگلیسی هستند و 9 کارت دیگر معنی آن کلمات هستند.

نحوه انجام این بازی به این صورت است که با ضربه زدن روی هر یک از کارت ها کلمه زیر اون نمایش داده می شه، شما باید کلمه مورد نظر رو به خاطر بسپارین تا در صورتی که معنی اون به فارسی یا انگلیسی را دیدین هر دو را با هم انتخاب کنین تا کلمات حذف بشن. هر کارت جفتی که اشتباه انتخاب کنین شامل یک امتیاز منفیه و هر کارت جفتی که درست انتخاب کنین 3 امتیاز مثبت میگیرین و در صورتی که امتیاز شما به منفی 15 برسه دیگه نمیتونی به بازی ادامه بدی و با امتیاز صفر (0) بازی رو ترک می کنی.

توجه: یک راهنما و کمک بسیار کاربردی و مفید توی این بازی قرار داده شده است که با زدن اون برای چند ثانیه تمام کارت ها بر می گردد و می توانید کلمات پشت تمام کارت ها رو در یک نگاه مشاهده کنید. برای آشنایی با کمک و راهنماها ، مقاله کمک های بازی رو بخونید.


فرمول محاسبه امتیاز بازی افظه در بازی دونفره به شرح زیر است:

امتیاز بازی حافظه امتیاز اصلی در بازی دونفره
بین 1 تا 4 امتیاز 1
بین 5 تا 8 امتیاز 2
بین 9 تا 12 امتیاز 3
بین 13 تا 16 امتیاز 4

بازی مرتب سازی

بازی مرتب سازی - لینگوگیم
بازی مرتب سازی - لینگوگیم

 

در بازی مرتب سازی همان طور که از اسم اون پیداست، باید حروف کلمه مورد نظر را مرتب کنید. درواقع در این بازی یه کلمه انگلیسی به صورت بهم ریخته برات نمایش داده میشه، یعنی حروف کلمه جا به جا شده. همچنین معنی کلمه رو هم براتون می نویسیم که راحت تر بتونید کلمه رو حدس بزنید تا اون رو مرتب کنید. کافیه به ترتیب حروف کلمه رو انتخاب کنی تا به صورت مرتب نوشته بشه. باید دقت کنید که حواستون باشه با یک اشتباه امتیاز اون کلمه رو از دست میدی و میری سراغ کلمه بعدی، بنابراین اگر مطمئن نیستی حتما از کمک ها استفاده کن. برای آشنایی با کمک و راهنماها ، مقاله کمک های بازی رو بخونید.

بازی املای کشیدنی

بازی املای کشیدنی- لینگوگیم
بازی املای کشیدنی- لینگوگیم

 

این بازی دقیقا مشابه بازی املای کشیدن کلمات چهار بخشی تو بازی های آموزش لغت می باشد. در این بازی صوت یک کلمه انگلیسی براتون پخش میشه و اون کلمه به دو بخش تقسیم شده و شما باید به ترتیب بخش اول و بعدش بخش دوم کلمه رو بکشی توی کادر دایره ای که برات در نظر گرفته شده. حواست باشه که 2 تا بخش دیگه هم وجود داره که کلمه رو به صورت اشتباه نوشته که نباید اونا رو انتخاب کنی.

در این بازی هم اگر در هر کلمه یک اشتباه انجام بدی، امتیاز اون کلمه رو از دست میدی و سراغ کلمه بعدی میری، بنابراین اگر در انتخاب گزین هدرست تردید دارید میتونی از کمک های بازی استفاده کنی. برای آشنایی با کمک و راهنماها ، مقاله کمک های بازی رو بخونید.

بازی معنی لغت

بازی معنی لغت دونفره - لینگوگیم
بازی معنی لغت دونفره - لینگوگیم

 

بازی معنی لغت در بازی های دونفره مشابه بازی تصویر چهارگزینه ای در بخش آموزش لغت است. در این بازی معنی فارسی یک کلمه برات نمایش داده میشه و در کنارش تصویر مرتبط به اون رو هم میتونید ببینید. وقتی معنی فارسی کلمه نمایش داده میشه باید معادل انگلیسی اون رو از بین 4 تا گزینه ای که نمایش داده میشه انتخاب کنید. دلیل اینکه تصویر مربوط به لغت هم نمایش داده میشه اینه که حافظه دیداری شما رو هم درگیر کنه.

نکته: تصویری که میبینی مرتبط با مثال انگلیسی اون کلمه در بخش کتابخانه هست.

بازی صوت

بایز صوت - لینگوگیم
بایز صوت - لینگوگیم

 

و اما بازی صوت هم همان بازی صوت چهار گزینه ای در قسمت آموزش لغت است. در این بازی صوت انگلیسی یک کلمه برای شما پخش می شود (برای پخش مجدد صوت روی دکمه بلندگو کلیک کنید) سپس شما باید از روی صوت متوجه شوید که کلمه چیست و در نهایت از میان چهار گزینه موجود معنی فارسی آن کلمه را انتخاب کنید. این بازی هم دارای کمک هایی است. برای آشنایی با کمک و راهنماها ، مقاله کمک های بازی رو بخونید.

توجه: در صورتی که صوت برای شما پخش نمی شود، مطلب راهنمای نصب صوت رو بخونید.

ثبت امتیاز و دریافت جایزه

هر یک از بازی هایی که در بازی دونفره انجام می دهید (مثل بازی حافظه، مرتب سازی و ...) حداکثر 4 امتیاز دارد. بنابراین اگر دیدید که بازیکنی امتیازی بیشتر از این را دریافت کرده، تخلفی صورت گرفته است. بنابراین شماره بازی رو به همراه تصویر به بخش پشتیبانی درون برنامه اعلام کنید تا رسیدگی شود. همچنین دقت کنید که وقتی بازیتون تموم شد کامل ثبت کنید تا امتیازتون ثبت بشه و و ارد صفحه لیست امتیازات بشید.

نکته مهم: اگر به هر دلیل وقتی در صفحه انجام بازی هستید، از برنامه خارج شوید، از بازی خارج می شوید و فقط امتیازی که تا همانجا کسب کرده بودید براتون ثبت میشه. (این کار برای جلوگیری ز تقلب های احتمالی می باشد)

توجه مهم : وقتی حریفتان یا شما بازی را شروع می کنید، امتیاز صفر برایتان ثبت می شود، تا زمانی که بازی رو تمام کنید امتیاز اصلی شما ثبت شود. تغییر امتیازات به همین دلیل است، پس حدودا 2 دقیق صبر کنید تا امتیازات اصلی ثبت شود. همچنین برای اینکه کمتر از اینترنت شما استفاده شود، مجموع امتیازات به صورت آفلاین نمایش داده می شود که امکان خطا در آن وجود دارد که پس از ارتباط به سرور اصلاح می شود.

توجه مهم 2 : وقتی نتیجه بازی مساوی شده اما حریف شما برنده اعلام میشه یا به هر دلیلی نتیجه بازی اشتباه نمایش داده می شود، چند ساعت صبر کنید، سیستم به صورت خودکار نتایج را اصلاح می کند. در صورتی که همچنان پس از گذشت چند ساعت نتیجه اصلاح نشد به بخش پشتیبانی درون برنامه پیام دهید.

پس از مشخص شدن نتیجه کامل بازی، لینگوگیم جایزه ای به نفر برنده اهدا می کند که این جوایز شامل سکه و امتیاز می باشد. با توجه به اینکه مقدار ورودی و جایزه سکه در مقاطع مختلف کم و زیاد می شود، بهتر است مقدار آن را از داخل اپلیکیشن لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی مشاهده کنید. برای این کار وارد بخش بازی دونفره بشید و سپس دکمه علامت سوال را در بالای صفحه کلیک کنید.

اما نحوه امتیاز گیری در بازی دونفره :

نتیجه بازی امتیاز
برد 6
مساوی 4
باخت 1

چت در بازی با حریف

چت در بازی دونفره- لینگوگیم
چت در بازی دونفره- لینگوگیم

 

یکی از قابلیت های جذاب بازی دونفره، چت با حریف است.  با استفاده از این قابلیت میتونید با دوستتون درباره بازی صحبت کنید و یا حتی کل کل کنید. برای استفاده از این قابلیت کافی است وقتی در قسمت لیست امتیازات هر بازی هستید در قسمت بالای آن گزینه چت رو کلیک کتید و یا صفحه را به چپ یا راست حرکت دهید.

ترک بازی

ترک بازی دونفره - لینگوگیم
ترک بازی دونفره - لینگوگیم

 

اگر به هر دلیلی شرایط ادامه بازی رو نداری و یا نمیخوای با حریف مورد نظرت بازی رو ادامه بدی، گزینه ترک بازی برای شما در نظر گرفته شده است. برای ترک بازی درقسمت پایین صفحه دکمه قرمز رنگی به شکل یک دست قرار داده شده است.

توجه: با ترک بازی، آماار باخت برای شما ثبت می شود. همچنین در صورتی که تعداد ترک بازی های شما زیاد شود، سیستم به صورت خودکار آن را شناسایی کرده و یک تخلف محسوب می شود و حساب شما مسدود خواهد شد.

تکرار بازی

تکرار بازی دونفره - لینگوگیم
تکرار بازی دونفره - لینگوگیم

 

در صورتی که پس از پایان بازی با حریفتون، بار هم می خواهید با همان حریف بازی کنید. به جای اینکه دوباره وارد لیست بازی ها شوید و درخواست بازی دوستانه بدهید و مسیر طولانی را طی کنید، می توانید در همان بازی به راحتی در قسمت پایین صفحه دکمه سبز رنگیه به شکل یک فلش دایره ای را کلیک کنید تا درخواست بازی مجدد برای حریفتون ارسال شود.

جدول رده بندی بازی دونفره

جدول رده بندی بازی دونفره - لینگوگیم
جدول رده بندی بازی دونفره - لینگوگیم

 

همان طور که در بخش ثبت امتیاز و دریافت جایزه همین مقاله گفته شد، بر اساس نتیجه بازی کاربران امتیازاتی دریافت می کنند. نکته جالب این است که شما حتی اگر بازی را ببازید 1 امتیاز دریافت می کنید. یکی از بخش های بسیاز جذاب لینگوگیم بخش جدول رده بندی می باشد. چندین جدول مختلف در لینگوگیم وجود دارد که یکی از آن ها جدول بازی دونفره می باشد. که کاربران را بر اساس تمام امتیازاتی که در بازی دونفره کسب کرده اند رده بندی می کند.

برای رفتن به جدول رده بندی بازی های دونفره  می توانید در صفحه اصلی از قسمت پایین صفحه دکمه سبز رنگ جدول رده بندی را کلیک کنید و از لیست موجود به بخش بازی دونفره بروید و یا وارد بخش بازی های دونفره شوید و در قسمت بالای صفحه دکمه جدول رده بندی را کلیک کنید.

جهت آشنایی بیشتر با جداول رده بندی و لیگ های لینگوگیم مقاله جدول رده بندی و لیگ های رو مطالعه کنید.

👈 جدول رده بندی و لیگ ها

کمک ها

برای اینکه بتونید راحت تر بازی ها رو به پایان برسونید و یا امتیاز از دست ندهید، برای هر بازی بر اساس نوع بازی آن ها کمک هایی در پایین صفحه قرار داده شده است. دقت کنید که برای استفاده از کمک ها باید سکه داشته باشید. برای اطلاع از نحوه عملکرد هر یک از کمک ها مقاله کمک های بازی ها رو بخونید.

 

در صورتی که این آموزش برای شما مفید بود و یا موردی درباره بخش بازیهای دونفره برای شما عزیزان مبهم است در قسمت نظرات همین مطلب به ما اعلام کنید.

 

آموزش سایر بخش های لینگوگیم

لینگوگیم یک اپلیکیشن چند منظوره با امکانات فراوان و هیجان انگیز است که یادگیری زبان رو براتون جذاب و سرگرم کننده می کنه، جهت آشنایی با سایر بخش های لینگوگیم و توضیح هر یک از بخش ها روی لینک زیر کلیک کنید و مقاله مربوطه رو مطالعه کنید تا بیشتر با لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی آشنا بشید.

👈 آموزش تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی

لینگوگیم

لینگوگیم

لینگوگیم متفاوت ترین روش آموزش زبان انگلیسی با بازی و سرگرمی

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن کادرهای ستاره دار الزامی است.

سایر آموزش ها (تصادفی)

دیدن تمام آموزش ها

کتابخانه

با استفاده از بخش کتابخانه محتوای کامل کتاب ها رو در اختیار داشته باشید. کتاب هایی همچون 4000 لغت ضروری و 504 و ... در کتابخانه لینگوگیم موجود هستند.

تورنومنت

یکی از قسمت های جذاب لینگوگیم که طرفداران خاص خودش رو داره بازی های تورنومنت هست. در این مقاله نحوه شرکت در تورنومنت و قوانین اون رو به شما آموزش میدیم.

آموزش مکالمه

لینگوگیم علاوه بر آموزش لغت و گرامر، یک بخش ویژه برای آموزش مکالمه دارد که علاوه بر آموزش به صورت نکته و مثال، دارای بازی هیا مرحله ای جذاب است که باعث می شود مبحث مربوطه رو به صورت سرگرم کننده ای یاد بگیرید.

تنظیمات لینگوگیم

شما می توانید از طریق بخش تنظیمات لینگوگیم قسمت های مختلف برنامه رو متناسب با سلیقه خودتون تغییر بدید.

چالش روزانه

لینگوگیم هر روز برای شما چالش در نظر میگیره که به شما در یادگیری زبان کمک می کنه و علاوه بر اون با تکمیل چالش ها میتونی جایزه هم دریافت کنی.