اشتراک لینگوگیم

اشتراک لینگوگیم

برای استفاده از برخی از برخش های لینگوگیم که استفاده بسیار زیادی دارند باید اشتراک رو فعال کنید. نحوه فعال سازی اشتراک در لینگوگیم مثل سایر بخش های بسیار راحت است و می توان به صورت رایگان اون رو فعال کردن. با فعال کردن اشتراک بخش موسیقی، چت و وضعیت آنلاینی برای شما فعال میشه. برای آشنایی بیشتر و نحوه استفاده از بخش اشتراک لینگوگیم این مقاله رو تا پایان بخونید.

برای استفاه از برخی از بخش های برنامه نیاز دارید تا اشتراک لینگوگیم رو فعال کنید. دقت کنید که اشتراک با VIP فرق دارد. شما با فعال کردن VIP می توانید اکثر بخش های برنامه رو به صورت یکجا و برای همیشه فعال کنید. اما با استفاه از اشتراک بخش های جانبی برنامه رو به مدت یک هفته یا یک ماه برای خود فعال می کنید. بخش هایی از لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی که نیاز به اشتراک دارند جزو بخش هایی هستند که فعال نبودن آن ها تاثیر چندانی در یادگیری زبان برای شما ندارد و هروقت که به اون ها نیاز داشتید می تونید فعالش کنید.

اشتراک چیست؟

شما با فعال کردن اشتراک در لینگوگیم می توانید از برخی از قابلیت های جانبی برنامه استفاده کنید. اشتراکی که فعال می کنید می تواند به صورت یک هفته ای و یا یک ماهه باشد. تا زمانی که اشتراک شما فعال باشد می توانید از بخش های مربوطه استفاده کنید و پس از اینکه زمان اشتراک شما به پایان رسید، دیگر نمی توانید از بخش های اشتراکی استفاده کنید.

نکته : می توانید اشتراک را به راحتی از طریق الماس هایی که به صورت رایگان در برنامه دریافت می کنید فعال کنید.

راه های به دست آوردن الماس ریگان در برنامه:

 • دریافت هر روز الماس از طریق چالش روزانه
 • استفاده هر ۲۴ ساعت از گردونه شانس
 • دریافت الماس از طریق ارسال هدیه دوستان
 • دریافت الماس از طریق شرکت در نظرسنجی های چت
 • دریافت الماس از طریق شرکت در بازی های حذفی که جایزه آن ها الماس است
 • دریافت الماس از طریق شرکت در تورنومنت برای نفرات برتر
 • دریافت الماس برای نفرات برتر لیگ حرفه ای
 • و...

چه بخش هایی شامل اشتراک می شوند

بخش هایی که با فعال کردن اشتراک لینگوگیم برای شما قابل استفاده می شوند عبارت اند از:

موسیقی

موسیقی - لینگوگیم
موسیقی - لینگوگیم

 

یکی از بخش های جالب لینگوگیم که علاوه بر سرگرمی می تواند به یادگیری زبان و تقویت مهارت نیداری شما کمک کنید بخش موسیقی می باشد. د ربش موسیقی لینگوگیم آهنگ های متنوع انگلیسی قرار دارد که می توانید در کنار گوش دادن به آهنگ ها در یک پلیر حرفه ای، متن و معنی آهنگ رو هم داشته باشید. ویزگی مهم این بخش این است که متن و معنی آهنگ  با موزیکی که پخش می شود هماهنگ است. به این صورت که هر قسمتی را که خواننده در حال خواندن آن است، متن و معنی ان به صورت رنگی مشخص می شود و شما به راحتی می توانید معنی همان جمله ای که توسط خواننده می شود را بدانید.

جهت آشنایی با نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بخش موسیقی در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 موسیقی و آهنگ های انگلیسی

ارسال صوت و عکس در چت عمومی

چت گروهی (عمومی) - لینگوگیم
چت گروهی (عمومی) - لینگوگیم

 

یکی از ویژگی های جذاب و پر استفاده لینگوگیم بخش چت آن است. شما می توانید در لینگوگیم به راحتی با دوستان خود به صورت خصوصی و گروهی چت کنید. لینگوگیم دارای 4 چت عمومی مختلف می باشد.

در چت عمومی لینگوگیم امکان ارسال صوت و تصویر نیز وجود دارد. اما برای اینکه بتونید چنیین کاری انجام بدید باید اشتراک را فعال کرده باشید. چت عمومی لینگوگیم دارای بخش ها و ویژگی های بسیار بیشتری نیز می باشد. از جمله ویژگی های چت های عمومی ، قابلیت امکان قرار دادن سوالات تستی و برگزاری مسابقه است.

جهت آشنایی با نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بخش چت در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 چت

تغییر وضعیت آنلاینی

مخفی کردن وضعیت آنلاینی - لینگوگیم
مخفی کردن وضعیت آنلاینی - لینگوگیم

 

هر کاربر در لینگوگیم دارای یک هویت و پروفایل کاربری است. لینگوگیم سعی کرده در کنار آموزش زبان و ایجاد سرگرمی بتوانید مثل یک شبکه اجتماعی و پیام رسان جزئیی عل کند. به همین منظور در قسمت پروفایل کاربری هر کاربر وضعیت انلاین بودن آن ها وتاریخ آخرین بازدید و یا انلاین شدن ان ها مشخص است. اما اگر بخواهید وضعیت آنلاینی خود را از سایرین مخی کنید باید اشتراک برنامه رو فعال کرده باشید.

برای مخفی کردن وضعیت آنلاینی خود وارد صفحه حساب کاربری خودتون بشید و سپس تک گزینه مخفی کردن وضعیت آنلاینی را فعال کنید.

جهت آشنایی با نحوه استفاده و  توضیحات تکمیلی تر از مخفی کردن وضعیت آنلاینی در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 پروفایل حساب کاربری - وضعیت آنلاینی

نحوه فعال سازی اشتراک

فعال سازی اشتراک - لینگوگیم
فعال سازی اشتراک - لینگوگیم

 

برای فعال سازی اشتراک نیاز نیست به بخش خاصی مراجعه کنید. هر بخشی که نیاز به اشتراک داشته باشد، وقتی وارد ان بخش شوید و اشتراک را فعال نداشته باشید، صفحه فعال سازی اشتراک به شما نمایش داده می شود. در صفحه مربوطه به راحتی می توانید وضعیت اشتراک خود را ببینید. اگر قبلا اشتراک را فعال کرده باشید زمان اتمام اشتراکتون برای شما نمایش داده خواهد شد و اگر زمان انقضای اشتراک شما تمام شده باشد به شما اعلام می شود که در چه تاریخی اشتراک شما به پایان رسیده است.

اشتراک منقضی شده -  لینگوگیم
اشتراک منقضی شده -  لینگوگیم

 

برای فعال سازی اشتراک کافی است روی یکی از دکمه های اشتراک یک هفته ای و یا اشتراک ماهانه کلیک کنید.

نکته : اگر قبلا یکی از اشتراک ها را فعال کرده باشید، با فعال سازی مجدد اشتراک، مقدار قبلی با مقدار جدید جمع خواهد شد. برای مثال اگر 1 روز از اشتراک شما باقی مانده باشد، با فعال سازی اشتراک یک هفته ای اشتراک شما 8 روز (7+1) می شود.

مشاهده وضعیت اشتراک

مشاهده وضعیت اشتراک - لینگوگیم
مشاهده وضعیت اشتراک - لینگوگیم

 

در صورتی که اشتراک رو برای خودتون فعال کرده اید و الان می خواهید ببینید که چه مقدار از اشتراک شما باقی مانده است. می توانید به چند روش اقدام کنید.

 1. بخش موسیقی : وارد بخش موسیقی شوید، سپس دکمه منو (سه خط روی هم) را کلیک کنید و از منوی مربوطه دکمه اشتراک رو کلیک کنید.
 2. چت گروهی (عمومی) : در صفحه اصلی دکمه چت  گروهی (عمومی) رو بزنید. سپس در هر یک از چت های عمومی دکمه به شکل گیره را انتخاب کنید و از منوی ظاهر شده گزینه اشتراک را انتخاب کنید.
 3. پروفایل کاربری : در صفحه اصلی روی عکس آواتار یا نام خود کلیک کنید تا وارد صفحه حساب کاربری شوید. اکنون روی متن قرمز اشتراک چیست؟ کلیک کنید.

 

در صورتی که این آموزش برای شما مفید بود و یا موردی درباره بخش اشتراک لینگوگیم برای شما عزیزان مبهم است در قسمت نظرات همین مطلب به ما اعلام کنید.

 

آموزش سایر بخش های لینگوگیم

لینگوگیم یک اپلیکیشن چند منظوره با امکانات فراوان و هیجان انگیز است که یادگیری زبان رو براتون جذاب و سرگرم کننده می کنه، جهت آشنایی با سایر بخش های لینگوگیم و توضیح هر یک از بخش ها روی لینک زیر کلیک کنید و مقاله مربوطه رو مطالعه کنید تا بیشتر با لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی آشنا بشید.

👈 آموزش تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی

لینگوگیم

لینگوگیم

لینگوگیم متفاوت ترین روش آموزش زبان انگلیسی با بازی و سرگرمی

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن کادرهای ستاره دار الزامی است.

سایر آموزش ها (تصادفی)

دیدن تمام آموزش ها

پروفایل کاربری

در لینگوگیم هر کاربر یک پروفایل کاربری دارد که سایرین میتونند از طریق اون، کاربر مورد نظر رو بشناسند. در قسمت پروفایل کاربری خودتون میتونید اطلاعات پروفایلتون رو تغییر بدید و یا با کلیک روی اسم هر کاربر میتونید اطلاعات کامل حساب کاربری فرد مورد نظر رو ببینید.

آموزش لغت

در این آموزش با ویژگی های قسمت آموزش لغت لینگوگیم و نحوه انجام بازی های آن آشنا خواهید شد.

بازی حذفی

با استفاده از بخش بازی حذفی در لینگوگیم به صورت همزمان با چندین نفر مسابقه بدید و به مرحله بعد سعود کنید و با بهترین ها بازی کنید و به کاپ های قهرمانیتون اضافه کنید.

تنظیمات لینگوگیم

شما می توانید از طریق بخش تنظیمات لینگوگیم قسمت های مختلف برنامه رو متناسب با سلیقه خودتون تغییر بدید.

دستاوردها

با ثبت رکورد های مختلف در لینگوگیم میتونی دستاوردهای خودت رو تکمیل کنی و با تکمیل اون جایزه های ویژه ای هم دریافت کنی و به بقیه نشون بدی چقدر قوی هستی