لیست دوستان

لیست دوستان

شما می توانید در لینگوگیم برای خودتون لیست دوستان داشته باشید و با دوستان خود به صورت خصوصی چت کنید و یا حتی با اون ها به صورت دوستانه بازی دونفره انجام دهید.

اپلیکیشن لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی علاوه بر اینکه در زمینه آموزش زبان انگلیسی فعالیت می کند و با استفاده از بازی های متنوع و مسابقات هیجان انگیز یادگیری زبان انگلیسی را جذاب و سرگرم کننده کرده است، سعی کرده مثل یک شبکه اجتماعی و پیام رسان جزئیی نیز عمل کند. به همین منظور هر کاربر در لینگوگیم دارای یک هویت و پروفایل کاربری است. کاربران در لینگوگیم علاوه بر اینکه می تونند با یکدیگر رقابت کنند و مسابقه بدهند، می تونند با هم دیگر تعامل بیشتری مثل چت و ایجاد لیست دوستان داشته باشند. می تونید کاربران و دوستان خودتون رو در لینگوگیم به لیست دوستانتون اضافه کنید تا با اون ها چت خصوصی داشته باشید و یا به صورت دونفره چت کنید.

لیست دوستان کجاست؟

دکمه لیست دوستان - لینگوگیم
دکمه لیست دوستان - لینگوگیم

 

برای رفتن به صفحه لیست دوستان در صفحه اصلی برنامه گزینه منو رو انتخاب کنید، سپس از کادر باز شده دکمه دوستان که کاملا مشخص است و در تصویر نیز با فلش نشان داده شده است کلیک کنید.

لیست دوستان

لیست دوستان - لینگوگیم
لیست دوستان - لینگوگیم

 

وقتی وارد صفحه لیست دوستان می شوید، میبینید که کاربران این لیست به 3 بخش تقسیم شده اند که با کلیک روی هر عنوان لیست آن باز یا بسته می شود.

  1. درخواست های دوستی : درخواست هایی دوستی که برای شما ارسال شده است در این قسمت قابل مشاهده است.
  2. دوستان : لیست دوستان شما در این قسمت مشخص است. همچنین اگر درخواست دوستی برای فردی ارسال کرده باشید در این لیست دیده می شود.
  3. مسدود شده ها : افرادی را که مسدود (بلاک) کرده اید در این قسمت قابل مشاهد هستند که می تونید با کلیک روی ان ها به صفحه پروفایل کاربری آن ها رفته و مسدودی آن ها را بردارید.

البته موارد دیگری در لیست دوستان وجود دارد که در ادامه هر یک را توضیح خواهیم داد.

افزودن دوست

برای افزودن دوست جدید به لیست دوستان 2 راه وجود دارد. یک راه از طریق صفحه لیست دوستان است. در صفحه لیست دوستان روی دکمه دایره ای شکل در پایین صفحه که آیکون + و یک آدمک درون آن است کلیک کنید.

افزودن دوست - لینگوگیم
افزودن دوست - لینگوگیم

 

نکته : راه دوم افزودن دوست از طریق پروفایل کاربری هر فرد می باشد. وارد صفحه پروفایل کاربری فرد مورد نظر شوید و دکمه افزودن دوست را بزنید تا خیلی سریع درخواست دوستی برای کاربر مورد نظر ارسال شود.

پس از کلیک روی دکمه مربوطه، یک کادر جدید باز می شود که از شما درخواست می کند نام کاربری فردی که می خواهید به لیست دوستان خود اضافه کنید را وارد کنید. نام کاربری هر کاربر در لینگوگیم منحصر به فرد برای آن است که در صفحه پروفایل کاربری هر کاربر در لینگوگیم کاملا مشخص است.

افزودن دوست - لینگوگیم
افزودن دوست - لینگوگیم

 

جهت توضیحات تکمیلی تر درباره نام کاربری و پروفایل کاربری روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 پروفایل کاربری - نام کاربری

پس از نوشتن نام کاربری دکمه تایید را بزنید. با این کار یک درخواست دوستی برای فرد مورد نظر ارسال می شود و اگر درخواست شما را بپذیرد به طور کامل به لیست شما اضافه خواهد شد.

درخواست دوستی

درخواست دوستی 2 حالت دارد:

دریافت درخواست

اعلان درخواست دوستی - لینگوگیم
اعلان درخواست دوستی - لینگوگیم

 

وقتی برای شما یک درخواست دوستی آمده باشد، از طریق اعلان (نوتیفیکیشن) به شما اطلاع داده خواهد شد. اگر این اعلان ها رو دریافت نمی کنید از بخش تنظمات درون برنامه راهنمای دریافت اعلان رو بخونید. همچنین می تونید از تنظیمات درون برنامه دریافت اعلان هارو غیر فعال کنید.

👈 تنظیمات

نشان درخواست دوستی یا پیام خصوصی - لینگوگیم
نشان درخواست دوستی یا پیام خصوصی - لینگوگیم

 

علاوه بر این وقتی وارد برنامه می شوید یک علامت قرمز رنگ به تعداد درخواست های دوستی دارید هم در دکمه منو و هم در دکمه دوستان وجود دارد که به شما اطلاع می دهد.

پذیرفتن / رد کردن درخواست دوستی - لینگوگیم
پذیرفتن / رد کردن درخواست دوستی - لینگوگیم

 

پس از اینکه وارد صفحه لیست دوستان شدید، در قسمت درخواست های دوستی نام و آواتار فردی که برای شما درخواست ارسال کرده را می بینید. در جلوی هر درخواست 2 دکمه وجود دارد. یک دکمه به شکل تیک سبز است که با کلیک روی آن یعنی درخواست دوستی را پذیرفته اید و دکمه دیگر که به شل ضربدر قرمزاست به معنی رد کردن درخواست دوستی می باشد.

وقتی درخواست دوستی شما نیز پذیرفته شود، یک اعلان برای شما ارسال می شود که فرد مورد نظر درخواست شما را پذیرفته است. جهت تنظیم دریافت اعلان ها توضیحات بخش تنظیمات را مطالعه کنید.

👈 تنظیمات

نکته : ممکن است لیست درخواست های دوستی را در حالت مخفی برده باشید و درخواستی را در لیست درخواست ها نبینید. کافی است روی عنوان درخواست های دوستی یا فلش کنار آن کلیک کنید.

ارسال درخواست دوستی

ارسال درخواست دوستی - لینگوگیم
ارسال درخواست دوستی - لینگوگیم

 

وقتی شما از طریق دکمه افزودن دوست، برای کسی درخواست دوستی ارسال می کنید، یک اعلان (نوتیفیکیشن) برای کاربر مورد نظر ارسال می شود و باید منتظر باشید که درخواست شما را بپذیرد یا رد کند. با ارسال درخواست کاربر مورد نظر به صورت موقت در لیست دوستان شما قرار میگیرد، با این تفاوت که در زیر نام آن کلمه در انتظار تایید نوشته می شود. وقتی درخواست شما پذیرفته شد متن این قسمت پاک می شود و اگر درخواست شما رد شود، کاربر مربطه از لیست دوستان شما حذف خواهد شد.

حذف دوست

حذف دوست - لینگوگیم
حذف دوست - لینگوگیم

 

برای حذف یک دوست از لیست دوستان، کافی است چند ثانیه انگشت خود را روی نام دوستتون در لیست دوستان نگه دارید، سپس یک پیغام تایید برای حذف به شما نمایش داده می شود. با تایید پیغام فرد مورد نظر از لیست دوستان شما حذف خواهد و همچنین شما از لیست دوستان آن فرد حذف خواهید شد.

ارسال پیام خصوصی (چت)

ارسال پیام خصوصی (چت) - لینگوگیم
ارسال پیام خصوصی (چت) - لینگوگیم

 

برای ارسال پیام خصوصی و یا چت دو نفره از قسمت لیست دوستان، کافی است روی نام دوستتون کلیک کنید تا به صفحه چت منتقل شوید. در صفحه چت به راحتی میتونید به یکدیگر پیام ارسال کنید. دقت کنید که برای چت خصوصی یکی از طرفین چت باید حداقل دارای نوع سطح کاربری VIP 1 باشد.

جهت آشنایی با نحوه فعال سازی VIP و  توضیحات تکمیلی تر از تغییر نوع حساب کابری در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 تغییر نوع حساب کاربری (VIP)

جهت آشنایی با نحوه استفاده و توضیحات تکمیلی تر از بخش چت در لینگوگیم روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 چت

دریافت پیام - لینگوگیم
دریافت پیام - لینگوگیم

 

نکته : اگر از یکی از دوستانتان پیام دریافت کرده باشید علاوه بر اینکه اعلان (نوتیفیکیشن) دریافت می کنید. در جلوی اسم دوست خود در قسمت لیست دوستان تعداد پیام هایی که دوستتون برای شما ارسال کرده مشخص است. همچنین این عدد در صفحه اصلی روی دکمه منو و دوستان کاملا مشخص است.

جستجوی دوست

جستجوی دوست - لینگوگیم
جستجوی دوست - لینگوگیم

 

اگر افراد زیادی در لیست دوستان شما باشند، ممکن است برای پیدا کردن دوستتون دچار مشکل بشید. به همین منظور در بالای صفحه لیست دوستان یک قست برای جستجو (Search) دوست قرار داده شده است. کافی است نام دوستتون رو در کادر مربوطه وارد کنید تا خیلی سریع دوستتون رو براتون پیدا کنه.

 

در صورتی که این آموزش برای شما مفید بود و یا موردی درباره بخش لیست دوستان برای شما عزیزان مبهم است در قسمت نظرات همین مطلب به ما اعلام کنید.

لینگوگیم

لینگوگیم

لینگوگیم متفاوت ترین روش آموزش زبان انگلیسی با بازی و سرگرمی

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن کادرهای ستاره دار الزامی است.

سایر آموزش ها (تصادفی)

دیدن تمام آموزش ها

اشتراک لینگوگیم

برای استفاده از برخی از برخش های لینگوگیم که استفاده بسیار زیادی دارند باید اشتراک رو فعال کنید. نحوه فعال سازی اشتراک در لینگوگیم مثل سایر بخش های بسیار راحت است و می توان به صورت رایگان اون رو فعال کردن. با فعال کردن اشتراک بخش موسیقی، چت و وضعیت آنلاینی برای شما فعال میشه. برای آشنایی بیشتر و نحوه استفاده از بخش اشتراک لینگوگیم این مقاله رو تا پایان بخونید.

آموزش تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی

در این مقاله به آموزش کامل تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی با جزئییات می پردازیم. لینگوگیم تنها و اولین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی است که توانسته یادگیری زبان انگلیسی را از روش پر هزینه و غیر شاداب فعلی به سبک جدیدی که افراد با بازی و رقابت و یادگیری گروهی زبان خودشان را تقویت کنند تغییر دهد.

راه ها و نحوه پرداخت در لینگوگیم

اگه برای پرداخت در بخش فروشگاه مشکل دارید و یا نمی تونید خریدتون رو تکمیل کنید. حتما این مطلب رو بخونید تا مشکلتون حل بشه.

راهنمای نصب صوت

با خوندن این مطلب می تونید مشکل پخش صوت، سرعت پخش صوت، تغییر لحجه، تغییر صدای گوینده صوت و تغییر جنسیت گوینده رو رفع کنید.

فروشگاه

تمام بخش های لینگوگیم به صورت رایگان فعال است و یا می توان آن ها را فعال کرد. اما لینگوگیم برای افرادی که می خواهند سریع تر به بخش های مختلف برنامه دست پیدا کنند و یا از امتیازات ویژه تری استفاده کنند بخش فروشگاه رو در اختیار شما عزیزان قرار داده است.