آواتارها

آواتارها

به راحتی و با چند کلیک برای خودت میتونی آواتار بسازی و توی عکس پروفایل خودت قرار بدی. میتونی چشم، لب، مو، ریش، روسری، عینک، کلاه برای آواتارت انتخاب کنی و یک تصویر خاص از خودت بسازی

هرکاربر در اپلیکیشن لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی دارای یک هویت و پروفایل کاربری است که از طریق اون شناخته میشه. اغلب در برنامه هایی که کاربران هویتی دارند می توانند تصویر پروفایل داشته باشند. با توجه به ماهیت بازی گونه لینگوگیم، تصویر پروفایل در آن به صورت آواتار سه بعدی می باشد که از پیش طراحی شده است و کاربران می توانند از طریق بخش آواتار، آواتار و تصویر پروفایل خاص خودشون رو بسازند. در این مقاله با بخش آواتار و نحوه ایجاد آواتار در لینگوگیم آشنا خواهیم شد.

آواتار - لینگوگیم
آواتار - لینگوگیم

 

آواتار چیست؟

عموما در فضاهای مجازی که کاربران در آن ها دارای هویت و صفحه شخصی می باشند، قابلیت قرار دادن تصویر پروفایل وجود دارد. آواتارها همان تصاویری هستند که کاربران برای خود در فضاهای مجازی انتخاب می کنند. کاربران می توانند تصاویر خود و یا حتی تصاویر مجازی را برای آواتار خود انتخاب کنند. اما شیوه دیگری از آواتارها است که کاربران می توانند چهره دلخواه خود را با انتخاب اجزای صورت مثل چشم، لب، مو و ... ایجاد کنند.

امکان ایجاد آواتار به صورت دلخواه به علت اینکه نیازمند طراحی های زیاد و تنظیم دقیق اجزای صورت است در کمتر اپلیکیشن و یا فضایی که آواتار وجود دارد قرار داده می شود. آواتارهایی که به این صورت ایجاد می شوند معمولا 2 بعدی هستند. لینگوگیم برای جذابیت بیشتر پروفایل کاربری و اینکه اکثر افراد در چنین فضاهایی علاقه زیادی به قرار دادن تصویر خود ندارند بخش آواتار را به صورت ایجاد آواتار با انتخاب اجزای صورت طراحی کرده است. آواتار موجود در لینگوگیم به صورت 3 بعدی است و دارای تنوع زیادی می باشد.

بخش آواتار کجاست

آواتار - لینگوگیم
آواتار - لینگوگیم

 

برای رفتن به بخش آواتار در لینگوگیم از صفحه اصلی برنامه روی آواتار و یا نام کاربری خودتون کلیک کنید. اگر به تازگی در برنامه ثبت نام کرده اید، تصویر آواتار شما یک تصویر بدون مو و اجزای صورت است و به صورت تار دیده می شود و نام شما نیز به صورت میهمان_123 نوشته شده است.

بدون آواتار - لینگوگیم
بدون آواتار - لینگوگیم

 

با کلیک روی آواتار و یا نام خود در صفحه اصلی وارد صفحه حساب کاربری می شوید. در این صفحه می توانید اطلاعات حساب کاربری خودتون رو ویرایش کنید و نام خود را تغییر دهید. جهت آشنایی و توضیحات بیشتر با بخش حساب کاربری روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 پروفایل حساب کاربری

آواتار - لینگوگیم
آواتار - لینگوگیم

حالا در این صفحه در قسمت بالایی و وسط نیز عکس آواتار شما مشخص است. دوباره روی آن کلیک کنید تا وارد بخش آواتار شوید و بتونید آواتار خودتون رو بسازید.

نحوه ساخت آواتار

با ورود به بخش آواتار در قسمت بالای صفحه پیش نمایشی از آواتاری که ساخته میشه رو دارید و میتونید قبل از فعال کردن و ثبت آواتارتون، پیش نمایشی از آواتار دلخواهتون رو ببینید. اما در قسمت پایین صفحه لیست کامل اجزای صورت وجود دارد که با کلیک روی هر یک از اون ها اون بخش روی صورتک قرار میگیره تا بتونید پیش نمایشی از اون رو ببینید و بهتر بتونید انتخاب کنید. اجزای آواتار در لینگوگیم به شرح زیر است که در برنامه میتونید با کشیدن صفحه به سمت چپ و یا راست بین اون ها سوئیچ کنید.

 1. چشم
 2. مو (شامل کلاه،تاج و روسری نیز می شود)
 3. لب (شامل ریش نیز می شود)
 4. عینک

چشم

چشم برای آواتار - لینگوگیم
چشم برای آواتار - لینگوگیم

 

بخش اول و زبانه اول که به صورت پیش فرض فعال و قابل مشاهده است بخش چشم می باشد. در این بخش انواع حالات مختلف چشم با رنگ های مختلف قرار داده شده است. لیست رو کامل تا پایین مشاهده کنید. هم چشم های دخترانه و هم چشم های پسرانه در لیست وجود دارد. بخش چشم شامل ابرو ها نیز می شود که تاثیر زیادی در حالت چهره مثل عصبانیت، خوشحالی، ناراحتی، ترس و ... دارد.

مو، کلاه، تاج، روسری

مو برای آواتار - لینگوگیم
مو برای آواتار - لینگوگیم

 

زبانه و بخش دوم در قسمت آواتارها با عنوان مو مشخص است. بخش مو در لینگوگیم دارای تنوع فراوانی است. انواع مدل های موی دخترانه و پسرانه در لیست وجود دارد. موهای بلند، کوتاه، حالت دار، بسته، باز و ... بدر رنگ های مختلف در این بخش گنجانده شده است. در این بخش علاوه بر مو می توانید کلاه های دخترانه و پسرانه مختلف و زیبا رو برای آواتارتون انتخاب کنید. در بین کلاه های تاج های زیبایی هم وجود دارد که می تواند شما را با سایرین کاملا متمایز کند.

نکته جالب تر این است که می توانید برای آواتا رخود روسری و حجاب انتخاب کنید. حتی روسری های دارای رو بند نیز در بین آواتار ها وجود دارد و سلایق مختلف رو پوشش می دهد.

لب، دندان، ریش و سبیل

لب و دهان برای آواتار - لینگوگیم
لب و دهان برای آواتار - لینگوگیم

 

قسمت بعدی از اجرای صورت در آواتار های لینگوگیم با عنوان لب است. در این بخش حالات های مختلف لب از نظر رنگ، فرم و حجم وجود دارد. علاوه بر این در برخی از آواتارها دندان نیز مشخص است. حالت دهان نیز در بین این گزینه ها وجود دارد که می تواند به صورت متعجب، عصبانی، خشمگین، خوناشام و فانتزی باشد.

اما برای آقایان نیز در این قسمت ریش ها یکوتاه و بلند و سبیل های متنوع در رنگ ها و مدل های متفاوت گنجانده شده است. حتما لیست لب را تا انتها مشاهده کنید.

عینک

عینک برای آواتار - لینگوگیم
عینک برای آواتار - لینگوگیم

 

قسمت آخر از اجزای صورت در بخش ساخت آواتار در لینگوگیم عینک می باشد. با استفاده از این بخش می توانید بر روی چشم آواتار خود عینک قرار دهید. عینک های مختلف در این لیست وجود دارد. عینک های فانتزی، دخترانه، دودی، شیشه رنگی، شیشه شفاف، شیشه درخشنده از جمله عینک های موجود در این لیست می باشد.

نحوه ثبت آواتار

ثبت آواتار - لینگوگیم
ثبت آواتار - لینگوگیم

 

پس از اینکه آواتار خود را با کلیک روی اجزای مختلف ساختید باید دقت کنید که هنوز آواتار شما ثبت نشده است، بلکه شما یک پیش نمایش از آواتار خود را میبینید. پس باید آواتار ساخته شده خودتون رو ثبت کنید تا سایر کاربران شما رو با اون آواتار ببینند. برای این منظور روی دکمه ثبت کلیک کنید.

دقت کنید که برخی از آواتارها رایگان هستند، برخی با سکه و برخی با الماس به همین منظور وقتی روی دکمه ثبت کلیک می کنید. به شما اعلام میشه که چه مواردی رو انتخاب کردید و هرکدوم از اجزای انتخابی شما از چه نوع یو چه مقدار سکه و الماسی است. با خیال راحت روی دکمه ثبت کلیک کنید تا بتونید این موارد رو ببینید. (با زدن دکمه ثبت بلافاصله چیزی ثبت نمیشه و یک پیغام جهت اطلاع ما نشان داده خواهد شد)

در صورتی که میزان سکه و الماس شما برای فعال سازی و ثبت آواتار مورد نظر کافی باشد با کلیک روی دکمه بله آواتار شما ثبت می شود و مقدار سکه و الماس نوشته شده از حساب شما کم می شود. در صورت یکه مقدار سکه و الماس شما کافی نباشد نیز پیغامی بر این مبنی نشان داده می شود و می بایست ابتدا مقدار سکه و الماس حسا بخود را به حد نساب برسانید تا بتونید آواتار مورد نظرتون رو فعال کنید.

راه های دریافت الماس :

 • خرید الماس از فروشگاه
 • دریافت هر روز الماس از طریق چالش روزانه
 • استفاده هر ۲۴ ساعت از گردونه شانس و دریافت ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ سکه.(با پرداخت درون برنامه ای تعداد دفعات استفاده در ۲۴ ساعت بیشتر میشود)
 • دریافت الماس از طریق ارسال هدیه دوستان
 • دریافت الماس از طریق شرکت در نظرسنجی های چت
 • دریافت الماس از طریق شرکت در بازی های حذفی که جایزه آن ها الماس است
 • دریافت الماس از طریق شرکت در تورنومنت برای نفرات برتر
 • دریافت الماس برای نفرات برتر لیگ حرفه ای
 • و ...

راه های دریافت سکه :

 • خرید سکه از فروشگاه
 • استفاده هر ۲۴ ساعت از گردونه شانس و دریافت ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ سکه.(با پرداخت درون برنامه ای تعداد دفعات استفاده در ۲۴ ساعت بیشتر میشود)
 • دریافت سکه با دعوت هر فرد به بازی.
 • دریافت سکه  از هر مرحله آموزش لغت.(با استفاده از شتابدهنده سکه بیشتر می شود).
 • دریافت سکه از هر مرحله آموزش مکالمه
 • دریافت سکه از بازی دونفری
 • دریافت سکه از بازی های حذفی و تورنومنت
 • دریافت سکه برای تکمیل مشخصات برای اولین بار.
 • دریافت صدها سکه از بخش دستاورد
 • دریافت چندین هزار سکه در رده بندی هفتگی
 • و ...

حال شما آواتار خودتون رو ساختید و تمام کاربران شما رو در پروفایل کاربری، جدول های رده بندی و ... با این آواتار میبینند و میشناسند. پس اگه هنوز آواتارت رو نساختی، همین الان شروع کن و آواتار دلخواه خودت رو بساز و خودتو در بین کاربران خاص کن.

 

در صورتی که این آموزش برای شما مفید بود و یا موردی درباره بخش آواتارها برای شما عزیزان مبهم است در قسمت نظرات همین مطلب به ما اعلام کنید.

 

آموزش سایر بخش های لینگوگیم

لینگوگیم یک اپلیکیشن چند منظوره با امکانات فراوان و هیجان انگیز است که یادگیری زبان رو براتون جذاب و سرگرم کننده می کنه، جهت آشنایی با سایر بخش های لینگوگیم و توضیح هر یک از بخش ها روی لینک زیر کلیک کنید و مقاله مربوطه رو مطالعه کنید تا بیشتر با لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی آشنا بشید.

👈 آموزش تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی

لینگوگیم

لینگوگیم

لینگوگیم متفاوت ترین روش آموزش زبان انگلیسی با بازی و سرگرمی

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن کادرهای ستاره دار الزامی است.

سایر آموزش ها (تصادفی)

دیدن تمام آموزش ها

کمک های بازی

اگر برای انتخاب گزینه درست شک دارید یا زمان کافی برای فکر کردن ندارید، نگران نباشید. لینگوگیم در هر بازی کمک هایی رو متناسب با همون بازی برای شما در نظر گرفته تا بتونید راحت تر به سوالات پاسخ بدید.

دستاوردها

با ثبت رکورد های مختلف در لینگوگیم میتونی دستاوردهای خودت رو تکمیل کنی و با تکمیل اون جایزه های ویژه ای هم دریافت کنی و به بقیه نشون بدی چقدر قوی هستی

آموزش لغت

در این آموزش با ویژگی های قسمت آموزش لغت لینگوگیم و نحوه انجام بازی های آن آشنا خواهید شد.

تنظیمات لینگوگیم

شما می توانید از طریق بخش تنظیمات لینگوگیم قسمت های مختلف برنامه رو متناسب با سلیقه خودتون تغییر بدید.

راهنمای نصب صوت

با خوندن این مطلب می تونید مشکل پخش صوت، سرعت پخش صوت، تغییر لحجه، تغییر صدای گوینده صوت و تغییر جنسیت گوینده رو رفع کنید.