نحوه ثبت نام در لینگوگیم

نحوه ثبت نام در لینگوگیم

ثبت نام در لینگوگیم به صورت کاملا رایگان است. به راحتی با چند کلیک می توانید در لینگوگیم ثبت نام کنید و از یادگیری زبان لذت ببرید.

ثبت نام در اپلیکیشن لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی کاملا رایگان است و هیچ هزینه ای از شما کم نمی شود و به راحتی با چند کلیک انجام می شود. با توجه به اینکه هر کاربر در لینگوگیم هویتی دارد و با سایر کاربران در تعامل است و همچنین کاربران در لینگوگیم رته بندی و سطح بندی می شوند، بنابراین ثبت اطلاعاتی جزئیی از کاربر در برنامه الزامی می باشد. البته اطلاعات خصوصی کاربران در اختیار کسی قرار نمی گیرد.

نحوه ثبت نام در لینگوگیم

ثبت نام و ورود در لینگوگیم
ثبت نام و ورود در لینگوگیم

 

به صورت کلی 2 راه برای ثبت نام در لینگوگیم وجود دارد که هر دو روش بسیار ساده می باشد. وقتی برای اولین با برنامه لینگوگیم رو باز می کنید صفحه ورود یا ثبت نام برای شما نمایش داده می شود 2 گزینه می بینید.

دقت کنید که وقتی به هر یک از روش های زیر در برنامه ثبت نام می کنید، به این معنی است که قوانین و شرایط لینگوگیم را پذیرفته اید. بنابراین حتما قوانین و مقررات لینگوگیم رو از لینک زیر مطالعه کنید.

👈 شرایط و قوانین لینگوگیم

 

  1. ثبت نام به صورت میهمان
  2. ثبت نام با شماره تلفن

1- ثبت نام به صورت میهمان

ثبت نام به صورت میهمان - لینگوگیم
ثبت نام به صورت میهمان - لینگوگیم

 

ساده ترین روش ثبت نام در لینگوگیم این روش است. با کلیک روی این دکمه بلافاصله یک حساب کاربری برای شما ساخته می شود و وارد برنامه می شوید.

نکته مهم : با توجه به اینکه شما در لینگوگیم سطح بندی می شوید و همیشه در حال رقابت هستید، بنابراین بعد از مدتی ارزش حساب شما بالا می رود و حفظ اطلاعات حساب شما بسیار مهم می شود. اطلاعاتحساب کاربران در فضای ابری نگه داشته می شود و به راحتی میتونید اون ها رو بازیابی کنید (حتی با عوض کردن تلفن همراه و یا حذف برنامه). اما وقتی حساب خودتون رو به صورت میهمان می سازید چنین امکانی برای شما وجود ندارد. چون اطلاعاتی برای اهراز هویت به منظور بازیابی اطلاعات حسابتون رو ثبت نکردید.

توجه : وقتی به صورت میهمان ثبت نام کرده اید و ثبت نام خودتون رو تکمیل نکردید، به علت اینکه اهراز هویت نشده اید، نمی توانید از برخی از بخش های مهم برنامه که جنبه امنیتی نیز دارد استفاده کنید. پس اگر هنوز به صورت میهمان در لینگوگیم هستید و ثبت نام خودتون رو تکمیل نکردید، همین الان اقدام کنید و جایزه هم بگیرید.

اما نگران نباشید، در صورتی که حساب خود رو به صورت میهمان ثبت نام کرده اید، کافی است که ثبت نام خود را تکمیل کنید تا در صورت بروز هرگونه مشکلی، مثل تغییر تلفن همراه، حذف برنامه، خراب شدن گوشی و ... بتونید به راحتی اطلاعات حساب خودتون رو بازگردانی کنید.

نحوه تکمیل ثبت نام برای حساب های میهمان

نحوه تکمیل ثبت نام در لینگوگیم بسیار ساده می باشد. همچنین وقتی حساب میهمان خود را با تکمیل ثبت نام ارتقا میدید، علاوه بر اینکه میتونید از برخی از بخش های برنامه استفاده کنید، بلافاصله جایزه ای نیز دریافت می کنید.

تکمیل ثبت نام - لینگوگیم
تکمیل ثبت نام - لینگوگیم

 

برای تکمیل ثبت نام کافی است یک شماره موبایل رو در برنامه برای حساب کاربریتون ثبت کنید. به همین منظور در صفحه اصلی برنامه روی دکمه سکه و الماس رایگان کلیک کنید. در صورتی که به صورت میهمان ثبت نام کرده باشید و یا قبلا عملیات تکمیل ثبت نام رو انجام نداده باشید، در این صفحه اولین موردی که وجود دارد، تکمیل ثبت نام می باشد. وقتی شما شماره موبایلتون رو ثبت کنید، به موارد زیر دستیابی پیدا می کنید:

  • دریافت 400 سکه
  • حفظ حساب کاربری برای همیشه
  • حفظ سکه، الماس و مراحل و سطح کاربری
  • ارسال پیام در چت خصوصی
  • ارسال پیام در چت عمومی
  • بازی آنلاین دونفره با دوستان
  • فعال شدن کد معرف برای دریافت سکه

برای تکمیل ثبت نام، روی گزینه تکمیل ثبت نام کلیک کنید. با این کار یک صفحه جدید برای شما نمایش داده می شود که در آن می توانید شماره موبایل خود را وارد کنید. دقت کنید که شماره موبایل خود را بدون صفر اول آن وارد کنید. سپس دکمه زرد رنگ رو کلیک کنید.

وارد کردن شماره موبایل - لینگوگیم
وارد کردن شماره موبایل - لینگوگیم

 

با انجام این کار صفحه جدید تری نمایش داده می شود که از شما می خواهد کدی که به شماره ای که وارد کرده اید پیامک شده است را در کادر مربوطه وارد کنید. یک کد 6 رقمی برای شما ارسال می شود که 2 دقیقه فرصت دارید آن کد را وارد کنید. در اغلب موارد با توجه به نوع تلفن همراه شما، کد پیامک شده به صورت خودکار توسط برنامه خوانده و نوشته می شود. با  وارد کردن کد و زدن دکمه تایید کد، عملیات تکمیل ثبت نام به پایان می رسد.

نکته : در صورتیکه پس از وارد کردن شماره کدی برای شما پیامک نشد، ابتدا چک کنید که شماره تلفنی که وارد کرده اید درست است (در همان صفحه شماره ای که وارد کرده اید نوشته شده است)، اگر شماره موبایل درست بود، به خاطر وضعیت شبکه تلفن همراه که لینگوگیم هیچگونه دخل و تصرفی در آن ندارد، ممکن است اخلالی در شبکه وجود داشته باشد. لطفا صبور باشید و ساعاتی بعد دوباره امتحان کنید.

2- ثبت نام با شماره تلفن

ثبت نام با شماره موبایل - لینگوگیم
ثبت نام با شماره موبایل - لینگوگیم

 

پیشنهاد لینگوگیم این گزینه است. وقتی با شماره موبایل ثبت نام می کنید، بعد از ورد به برنامه میزان سکه ای که در حساب شما وجود دارد از حالت ورود به میهمان بیشتر است. علاوه بر این میتونید از تمام بخش های برنامه به صورت کامل استفاده کنید. همچنین وقتی شماره موبایل شما در حساب کاربریتون ثبت باشد، هرگز اطلاعات حسابتون از دسترس خارج نخواهد شد. اگر تلفن همراهتون رو عوض کنید، یا گوشی شما خراب بشه، و یا حتی برنامه رو حذف کنید، به راحتی میتونید اطلاعات حسابتون رو با همین شماره تلفن بازیابی کنید.

وارد کردن شماره موبایل - لینگوگیم
وارد کردن شماره موبایل - لینگوگیم

 

وقتی روی دکمه ورود و ثبت نام با شماره موبایل کلیک می کنید، صفحه جدیدی برای شما نمایش داده میشه که باید شماره موبایلتون رو وارد کنید. دقت کنید که شماره موبایلتون رو بدون صفر اول آن وارد کنید. سپس دکمه زرد رنگ رو بزنید.

وارد کردن کد تایید - لینگوگیم
وارد کردن کد تایید - لینگوگیم

 

اکنون صفحه جدیدی باز می شود که از شما درخواست می کند کد تاییدی که برای پیامک شده است را در کادر مربوطه وارد کنید و دکمه تایید کد رو بزنید. پس از وارد کردن کد و زدن دکمه تایید، عملیات ثبت نام شما به پایان می رسد و وارد برنامه می شوید و میتونید از تمام امکانات برنامه استفاده کنید.

کد تایید ورود به برنامه - لینگوگیم
کد تایید ورود به برنامه - لینگوگیم

 

نکته : در اغلب موارد با توجه به نوع تلفن همراه و نسخه اندروید دستگاه شما، کد پیامک شده به صورت خودکار توسط برنامه خوانده و نوشته می شود و نیاز نیست که شما کد را وارد کنید.

 

نحوه ورود به لینگوگیم و بازیابی اطلاعات حساب

در صورتی که تلفن همراهتون رو عوض کردید، یا به هر علتی برنامه رو حذف کردید، نگران اطلاعات حسابتون نباشید، تمام اطلاعات حساب شما و بازی های شما در فضای ابری لینگوگیم نگه داری می شود.

توجه مهم : امکان بازیابی اطلاعات حساب، تنها برای حساب هایی مهیا است که ثبت نامشون رو از طریق گزینه قبت نام با شماره موبایل انجام داده باشند و یا پس از ثبت نام به صورت میهمان، گزینه تکمیل ثبت نام رو زده باشند و شماره موبایل خودشون رو ثبت کرده باشند.

برای بازیابی اطلاعات حساب کاربری، پس اینکه برنامه رو باز کردید، کافی است مثل عملیاتی که برای ثبت نام با شماره موبایل انجام داده بودید رو انجام بدید. چون قبلا ثبت نام رو انجام دادید، سیستم به صورت خودکار شما رو شناسایی می کنه و به جای ثبت نام جدید، اطلاعات حساب کاربری شما رو بازیابی می کند.

ثبت نام و ورود برای اولین بار

وقتی برای اولین بار ثبت نام می کنید و یا وارد برنامه میشید، چند پیغام و صفحه برای شما نمایش داده می شود که فقط یک بار به شما نشان داده می شوند و در ورودها و مراجعه های بعدی به برنامه دیگر این پیغام ها نشان داده نخواهند شد.

نحوه آشنایی با برنامه

نحوه آشنایی با برنامه - لینگوگیم
نحوه آشنایی با برنامه - لینگوگیم

 

اولین صفحه ای که بلافاصله پس از اولین ورود برای شما باز می شود، نحوه آشنایی شما با برنامه است که از شما یک سوال چند گزینه ای می پرسد، پاسخ دادن به این سوال اجباری نیست. اما برای کمک به لینگوگیم و اطلاعات آماری و شناسایی مخاطبین برنامه ممنون میشیم که با دقت به این سوال پاسخ دهید. پاسخ به این سوال فقط چند ثانیه از شما وقت می گیرد.

تنظیم پخش صوت

تنظیم پخش صوت - لینگوگیم
تنظیم پخش صوت - لینگوگیم

 

با توجه به اینکه برخی از بازی ها و مراحلی که در لینگوگیم وجود دارد، صوت انگلیسی لغت و جمله رو شامل میشه، حتما پیشنهاد می کنیم که این عملیات رو انجام بدید تا امتیاز از دست ندهید. برای همین منظور در پیغامی که نمایش داده شده است گزینه رفتن به تنظیمات رو کلیک کنید. جهت توضیحات بیشتر و نحوه نصب صوت مطلب زیر رو بخونید.

👈 راهنمای نصب صوت

ویژگی های نسخه برنامه

در این صفحه، نسخه برنامه و ویژگی های جدیدی که در نسخه های مختلف اضافه شده است نمایش داده می شود. رنگ نسخه فعلی که نصب کرده اید نیز به صورت متفاوت تری مشخص است. البته این صفحه وقتی نسخه جدید از برنامه رو نصب می کنید، جهت اینکه بدونید چه ویژگی هایی به برنامه اضافه شده است، نمایش داده می شود.

نکته : در صورتی که به هر علتی نتونستید ویزگی های نسخه های فعلی و قدیمی رو بخونید، میتونید در صفحه اصلی دکمه منو رو بزنید و سپس دکمه لینگوگیمر و انتخاب کنید. اکنون برای نمایش اطلاعات ویژگی های نسخه ها روی گزینه تغییرات اخیر کلیک کتید. همچنین میتونید از لینک زیر نیز این اطلاعات رو بخونید.

👈 دانلود اپلیکیشن لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی

 

در صورتی که این آموزش برای شما مفید بود و یا موردی درباره نحوه ثبت نام در لینگوگیم برای شما عزیزان مبهم است در قسمت نظرات همین مطلب به ما اعلام کنید.

 

آموزش سایر بخش های لینگوگیم

لینگوگیم یک اپلیکیشن چند منظوره با امکانات فراوان و هیجان انگیز است که یادگیری زبان رو براتون جذاب و سرگرم کننده می کنه، جهت آشنایی با سایر بخش های لینگوگیم و توضیح هر یک از بخش ها روی لینک زیر کلیک کنید و مقاله مربوطه رو مطالعه کنید تا بیشتر با لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی آشنا بشید.

👈 آموزش تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی

لینگوگیم

لینگوگیم

لینگوگیم متفاوت ترین روش آموزش زبان انگلیسی با بازی و سرگرمی

V
V
۵ شهریور , ۱۴۰۲

سلام وقتی که شماره رو وارد میکنم خطا میزنه باید چه کرد؟

لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی
لینگوگیم
۵ شهریور , ۱۴۰۲

سلام دوست عزیز؛ در صورتی که هنوز وارد برنامه نشده اید، به صورت میهمان ثبت نام کنید و سپس به بخش پشتیبانی درون برنامه پیام دهید تا کارشناسان ما شما رو راهنمایی کنند.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن کادرهای ستاره دار الزامی است.

سایر آموزش ها (تصادفی)

دیدن تمام آموزش ها

چت در لینگوگیم

در لینگوگیم علاوه بر بازی و یادگیری زبان میتونی با دوستانت به صورت خصوصی و گروهی چت کنی و توی چالش های چت های آموزشی و انگلیسی شرکت کنی و جایزه بگیری.

بازی دونفره

با بازی دونفره در مراحل و بازی های مختلف با دوستان خودت رقابت کن و هم هیجان رو تجربه کن و هم سطح اطلاعات خودت رو محط بزن

کتابخانه

با استفاده از بخش کتابخانه محتوای کامل کتاب ها رو در اختیار داشته باشید. کتاب هایی همچون 4000 لغت ضروری و 504 و ... در کتابخانه لینگوگیم موجود هستند.

آواتارها

به راحتی و با چند کلیک برای خودت میتونی آواتار بسازی و توی عکس پروفایل خودت قرار بدی. میتونی چشم، لب، مو، ریش، روسری، عینک، کلاه برای آواتارت انتخاب کنی و یک تصویر خاص از خودت بسازی

موسیقی

یکی از راه های یادگیری زبان و تقویت مهارت شنیداری، گوش دادن به موسیقی و یا دیدن فیلم است. لینگوگیم برای این مورد هم بخشی رو برای شما عزیزان در نظر گرفته است. با استفاده از بخش موسیقی می توانید علاوه بر گوش دادن به موزیک ها، معنی اون ها رو هم ببینید و مهارت شنیداری خودتون رو تقویت کنید.