موسیقی

موسیقی

یکی از راه های یادگیری زبان و تقویت مهارت شنیداری، گوش دادن به موسیقی و یا دیدن فیلم است. لینگوگیم برای این مورد هم بخشی رو برای شما عزیزان در نظر گرفته است. با استفاده از بخش موسیقی می توانید علاوه بر گوش دادن به موزیک ها، معنی اون ها رو هم ببینید و مهارت شنیداری خودتون رو تقویت کنید.

یکی از رایج ترین راه های تقویت زبان دیدن فیلم و شنیدن موسیقی انگلیسی است. در این روش مهارت شنیداری شما بسیار تقویت می شود و در کنار آن اگر معنی را هم داشته بشاید کمک بزرگی به شما می کند. در اپلیکیشن لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی به همین منظور بخش موسیقی قرار داده شد است. بخش موسیقی در لینگوگیم علاوه بر اینکه می تواند مثل پخش کننده موسیقی برای شما عمل کند امکانات جذابی رو در اختیار شما قرار می دهد که می تواند به تقویت و یادگیری زبان شما کمک کند.

از مهم ترین ویژگی های بخش موسیقی در لینگوگیم این است که متن انگلیسی آهنگ و معنی آن با موزیک پخش شده هماهنگ است. یعنی وقتی خواننده قسمتی از آهنگ را می خواند، متن و معنی همان قسمت برای شما رنگی و مشخص می شود. علاوه بر این میتونید با کلیک کردن روی متن آهنگ و معنی آن به همان قسمت موزیک بروید.

موسیقی

رفتن به بخش موسیقی - لینگوگیم
رفتن به بخش موسیقی - لینگوگیم

 

برای رفتن به بخش موسیقی لینگوگیم کافی است روی دکمه موسیقی در صفحه اصلی کلیک کنید. با رفتن به صفحه موسیقی یک پخش کننده کامل موسیقی در اختیار شما است که از طریق اون میتونید متن و معنی آهنگ رو به صورت هماهنگ با موزیک داشته باشید. موزیک های بخش موسیقی به صورت آنلاین زیاد می شوند و برای دریافت آهنگ های جدید، نیاز به، به روزرسانی برنامه ندارید.

لیست آهنگ ها

لیست آهنگ های انگلیسی - لینگوگیم
لیست آهنگ های انگلیسی - لینگوگیم

 

اولین صفحه ای که با رفتن به بخش موسیقی لینگوگیم مشاهده می کنید، لیست آهنگ ها می باشد. در لیست آهنگ ها به راحتی می توانید اطلاعات موزیک ها رو ببینید و هرکدام رو که خواستید برای پخش انتخاب کنید. همچنین یک تصویر به عنوان کاور آهنگ برای هر مویزک وجود دارد.

جزئییات لیست آهنگ - لینگوگیم
جزئییات لیست آهنگ - لینگوگیم

 

 1. نام اهنگ
 2. نام خواننده
 3. دانلود آهنگ
 4. اشتراک گذاری آهنگ

نام آهنگ

نام آهنگ ها به صورت کاملا مشخص در لیست وجود دارد و در اولین نگاه دیده می شود. سعی شده رنگ نام آهنگ پر رنگ تر باشد. در رو به روی نام آهنگ نیز زمان کامل آهنگ نوشته شده است که به راحتی میتونید ببینید هر آهنگ چقدر طول می کشد.

نام خواننده

در لیست آهنگ ها نام خواننده نیز کاملا مشخص است. در زیر نام آهنگ نام خواننده به صورت کمرنگ تر و ریز تر نوشته شده است.

دانلود آهنگ

شما می توانید آهنگ ها رو به صورت آنلاین و بدون نیاز به دانلود کردن آهنگ گوش بدید. به صورت پیش فرض با کلیک روی هر آهنگ، موزیک  مورد نظر به صورت آنلاین برای شما پخش می شود. اما اگر نخواهید هر بار که آهنگ رو گوش میدید از اینترنت شما مصرف شود می توانید آهنگ رو دانلود کنید. برای دانلود کردن آهنگ روی دکمه 3 نقطه در سمت راست آهنگ کلیک کنید تا منوی مربوطه برای شما باز شود. سپس گزینه دانلود رو انتخاب کنید.

دانلود آهنگ انگلیسی - لینگوگیم
دانلود آهنگ انگلیسی - لینگوگیم

 

توجه : برای اینکه فایل آهنگ در تلفن همراه شما ذخیره شود، لینگوگیم نیاز دارد که دسترسی فایل ها رو بهش بدید. وقتی روی دکمه دانلود کلیک کنید با توجه به نسخه اندروید شما صفحه دسترسی نمایش داده می شود. در اندروید های بالا، صفحه All file access باز می شود که لیست برنامه هایی که دسترسی به فایل ها را دارند نشان می دهد. در این حالت تیک برنامه لینگوگیم رو فعال کنید.

آهنگ در حال دانلود - لینگوگیم
آهنگ در حال دانلود - لینگوگیم

وقتی روی دکمه دانلود کلیک می کنید در بالای صفحه لیست دانلود ها وضعیت دانلود و درصد دانلود شده از آهنگ نشان داده می شود. همچنین از چند آهنگ را برای دانلود به صورت همزمان انتخاب کرده باشید، برای اینکه ببینید چند درصد از هر آهنگ دانلود شده، روی نواری بالای لیست آهنگ که کلمه downloading نوشته شده است کلیک کنید تا لیست آهنگ های در حال دانلود و وضعیت اون رو ببینید. همچنین میتونید آهنگ هایی رو که نمیخواهید از لیست دانلود حذف کنید. (روی دکمه ضربدر کلیک کنید)

لیست دانلود آهنگ های انگلیسی - لینگوگیم
لیست دانلود آهنگ های انگلیسی - لینگوگیم

 

وقتی که آهنگ دانلود شده باشد، لینگوگیم به صورت خودکار، اهنگ رو در حالت آفلاین و بدون استفاده از اینترنت شما پخش خواهد کرد.

نکته : آهنگ هایی که دانلود شده اند، در قسمت بالای سمت راست آن ها یک علامت تیک وجود دارد. (اگر بلافاصله بعد از دانلود آهنگ علامت تیک رو ندیدید، یک بار از صفحه موسیقی خارج شوید و دوباره وارد شوید)

آهنگ دانلود شده - لینگوگیم
آهنگ دانلود شده - لینگوگیم

 

نکته : مسیر ذخیره آهنگ ها در حافظه داخلی و فولدری به نام Lingoame است. وقتی وارد فولدر مربوطه بشید داخل فولدر Musics لیست آهنگ های دانلود شده خود را میبینید.

اشتراک گذاری آهنگ

شما میتونید به راحتی آهنگ ها رو برای دوستان خودتون در سایر برنامه ها به اشتراک بگذارید. برای این منظور روی دکمه 3 نقطه در کنا رآهنگ مورد نظر کلیک کنید. اکنون گزینه اشتراک گذاری را انتخاب کنید.

توجه : برای اینکه بتونید آهنگ رو برای دیگران و دوستان خود به اشتراک بگذارید، باید ابتدا آهنگ رو دانلود کرده باشید.

جستجوی اهنگ

جستجوی آهنگ انگلیسی - لینگوگیم
جستجوی آهنگ انگلیسی - لینگوگیم

 

با توجه به اینکه تعداد آهنگ های زیاد است، ممکن است پیدا کردن یک اهنگ برایتان سخت باشد. به همین منظور گزینه جستجو برای شما عزیزان قرار داده شده است. برای جستجوی آهنگ، در صفحه لیست آهنگ ها روی دکمه زره بین کلیک کنید. سپس می توانید بر اساس نام آهنگ و یا نام خواننده آهنگ مورد نظرتون رو پیدا کنید.

مرتب سازی آهنگ ها

مرتب سازی لیست آهنگ های انگلیسی - لینگوگیم
مرتب سازی لیست آهنگ های انگلیسی - لینگوگیم

 

شما می توانید لیست آهنگ ها بر اساس حالت های مختلف مرتب کنید. برای مرتب سازی لیست آهنگ ها روی دکمه مربوطه که در تصویر نیز مشخص است و در کنار دکمه جستجوی آهنگ است، کلیک کنید تا منوی مرتب سازی باز شود.  اکنون می توانید یکی از حالت ها رو انتخاب کنید.

حالت های مرتب سازی آهنگ ها :

 • مرتب سازی بر اساس حروف الفبا
 • مرتب سازی بر اساس جدید ها (صعودی)
 • مرتب سازی بر اساس جدید ها (نزولی)

پخش اهنگ

پخش اهنگ در لینگوگیم بسیار ساده است. فقط باید روی آهنگ ورد نظرتون کلیک کنید. با کلیک روی آهنگ بلافاصله شروع به پخش می کند. مواردی که مربوط به پخش اهنگ است رو در زیر همین مطلب مطالعه کنید.

آهنگ در حال پخش

آهنگ انگلیسی در حال پخش - لینگوگیم
آهنگ انگلیسی در حال پخش - لینگوگیم

 

وقتی یک آهنگ رو برای پخش انتخاب می کنید کاملا مشخص است. در قسمت پایین صفحه لیست آهنگ یک کادر جدید نمایش داده می شود که اطلاعات آهنگ در حال پخش در آن مشخص است و همیشه این کادر ثابت است و با اسکرول کردن لیست اهنگ ها نیز جابه جا نخواهد شد. در این کادر علاوه بر اینکه عکس، نام آهنگ و نام خواننده نوشته شده است می توانید پخش آهنگ رو متوقف کنید و یا به آهنگ بعدی و قبلی بروید. (دکمه های موارد ذکر شده وجود دارد)

همچنین آهنگ در حال پخش در لیست آهنگ ها با رنگ متفاوت نیر کاملا مشخص است و به راحتی میتونید آهنگ رو پیدا کنید.

پخش به صورت آنلاین

همان طور که گفته شد، میتونید موسیقی ها به صورت آنلاین نیز گوش بدید و حتما نیاز ندارید که آهنگ ها رو دانلود کنید. تمام اهنگ ها به صورت پیش فرض به صورت انلاین پخش می شوند و اهنگ هایی که در کنار اسم آن ها علامت تیک وجود ندارد، یعنی پخش آن ها آنلان است.

دقت کنید که وقتی روی آهنگی کلیک می کنی تا پخش شود، اگر در حالت پخش آنلاین باشد، با توجه به سرعت اینترنت شما چند ثانیه طول می کشد تا آماده پخش شود و تا زمان آماده شدن برای پخش، یک لودینگ نمایش داده می شود تا متوجه شوید در حال آماده سازی آهنگ برای پخش است. به محض اینکه آهنگ آماده پخش شود، لودینگ مخفی می شود و آهن  شروع به پخش می کند.

نوتیفیکیشن پخش موسیقی

نوتیفیکیشن پخش موسیقی - لینگوگیم
نوتیفیکیشن پخش موسیقی - لینگوگیم

 

وقتی یک موزیک رو برای پخش انتخاب می کنید، در نوار اعلان یا نوتیفیکییشن تلفن همراه شما، یک کنترل کننده موزیک نماشی داده می شود. در این نوتیفیکیشن یا اعلان میتونید نام خواننده، نام آهنگ و تصویر کاور آهنگ رو ببینید، همچنین دکمه هایی جهت توقف پخش و رفتن به آهنگ بعدی و قبلی وجود دارد. بنابراین می توانید هب راحتی بدون اینکه در صفحه پخش موسیقی باشید، درهر کجای تلفن همراهتون که هستید با رفتن به نوار اعلان گوشیتون پخش آهنگ رو کنترل کنید.

توجه : برای اندروید 8 و بالاتر از نوتیفیکیشن اختصاصی خود اندروید استفاده شده که قابلیت هایی بیشتری دارد و ظاهر آن متفاوت است. به صورتی که حتی میتونید به قسمتی از آهنگ بروید.

صفحه کامل پخش آهنگ

متن آهنگ انگلیسی - لینگوگیم
متن آهنگ انگلیسی - لینگوگیم

 

برای رفتن به صفحه کامل اهنگ در حال پخش و استفاده از امکانات و ویژگی های متعدد، روی کادری که در قسمت پایین صفحه لیست آهنگ ها، آهنگ در حال پخش رو نشون میده کلیک کنید.

مهم ترین ویژگی این صفحه، نمایش متن آهنگ به همراه معنی آن است که با موزیک پخش شده به صورت خودکار هماهنگ است،گ. یعنی متن قسمتی که خواننده در حال خواندن آن است، با رنگ متفاوت تری مشخص می شود.

رفتن به آهنگ قبلی و بعدی

شما میتوانید از طریق کادری که در قسمت پایین لیست آهنگ ها، موزیک در حال پخش رو نشون مید به اهنگ بعدی یا قبلی بروید. اما پیشنهاد می کنیم وارد صفحه کامل پخش اهنگ شوید که امکانات بیشتری در اختیار شما است. برای همین منظور روی کادر آهنگ در حال پخش کلیک کنید.

مدت زمان آهنگ

وارد صفحه کامل پخش اهنگ شوید، در این صفحه در قسمت پایین صفحه زمان کامل آهنگ و زمانی که آهنگ در حال پخش است نمایش داده می شود.

رفتن به قسمتی از آهنگ

رفتن به قسمتی از آهنگ انگلیسی - لینگوگیم
رفتن به قسمتی از آهنگ انگلیسی - لینگوگیم

 

در صفحه کامل پخش آهنگ، یک نوار متحرک وجود دارد که با زمان آهنگ هماهنگ است و هرچقدر زمان بیشتری از آهنگ سپری شود این نوار رو به جلو حرکت می کند. برای اینکه به قسمتی از آهنگ بروید، می توانید این نوار را حرکت دهید. با حرکت دادن این نوار زمان آهنگ نیز تغییر خواهد کرد.

متن آهنگ و معنی آن

قسمت اصلی و بیشتر صفحه کامل پخش آهنگ را، متن و معنی آهنگ تشکیل می دهد. مهم ترین قسمت بخش موسیقی لینگوگیم که اون رو با سایر برنامه های مشابه متمایز می کنه، هماهنگ بودن متن و معنی با موزیک در حال پخشه.

در این حالت وقتی خواننده قسمتی از آهنگ رو می خواند، متن همون قسمت با رنگ متفاوت تری برای شما مشخص می شود.

از دیگر ویژگی های جذاب این بخش این است که میتونید روی قسمتی از متن آهنگ کلیک کنید تا موزیک همون قسمت براتون پخش بشه و آهنگ به صورت خودکار به همون بخش از متن آهنگ می رود.

همچنین شما می توانید حالت نمایش متن و معنی آهنگ رو تغییر دهید. ۳ حالت برای این مورد وجود دارد.

دکمه تغییر حالت متن آهنگ و معنی آهنگ انگلیسی - لینگوگیم
دکمه تغییر حالت متن آهنگ و معنی آهنگ انگلیسی - لینگوگیم

 

 1. نمایش انگلیسی و فارسی : در این حالت هم متن انگلیسی آهنگ نمایش داده می شود و هم معنی آن.
 2. نمایش فقط انگلیسی : در این حالت فقط متن انگلیسی آهنگ نمایش داده می شود. یعنی معنی آن دیده نمی شود.
 3. نمایش فقط فاسی : در این حالت فقط معنی آهنگ دیده می شود. یعنی متن انگلیسی آهنگ نمایش داده نمی شود.
متن اهنگ در حالت فقط انگلیسی - لینگوگیم
متن اهنگ در حالت فقط انگلیسی - لینگوگیم

 

تکرار آهنگ

معمولا پخش کننده های موسیقی ۳ وضعیت رو برای تکرار آهنگ دارند که در پخش کننده موسیقی لینگوگیم نیز این ۳ وضعیت وجود دارد که توضیح داده خواهد شد. وقتی یک آهنگ به انتها می رسد این گزینه ها عمل می کنند.

دکمه تغییر وضعیت تکرار آهنگ انگلیسی - لینگوگیم
دکمه تغییر وضعیت تکرار آهنگ انگلیسی - لینگوگیم

 

 1. تکرار لیست غیر فعال : در این حالت رنگ دکمه تکرار آهنگ به شکل غیر فعال و خاکستری در می آید و به این معنی است که وقتی به آخرین آهنگ لیست رسید، پخش موسیقی متوقف می شود.
 2. تکرار لیست فعال : در این حالت رنگ دکمه تکرار آهنگ آبی می شود و به این معنی است که وقتی به آخرین آهنگ لیست رسید دوباره به پخش اولین آهنگ می رود و از ابتدا آهنگ ها پخش می شوند. بنابراین در این حالت پخش موزیک ها هرگز متوقف نمی شوند.
 3. تکرار ۱ آهنگ : در این حالت رنگ دکمه تکرار آهنگ آبی می شود و عدد ۱ درون آن نوشته شده است. به این معنی است که وقتی آهنگی که در حال پخش است، به انتها رسید، دوباره همان آهنگ پخش می شود و به آهنگ بعدی نمی رود و همیشه همان آهنگ پخش می شود.

توجه : با هربار کلیک روی دکمه تکرار آهنگ، وضعیت آن تغییر می کند و به حالت بعدی می رود.

پخش تصادفی

دکمه پخش تصادفی آهنگ های انگلیسی - لینگوگیم
دکمه پخش تصادفی آهنگ های انگلیسی - لینگوگیم

 

در حالت عادی وقتی یک آهنگ به انتها برسید به ترتیب به آهنگ بعدی در لیست می رود. اما اگر می خواهید آهنگ ها به ترتیب پخش نشود و وقتی به انتهای یک آهنگ رسید، آهنگ بعدی به صورت تصادفی پخش شود، این گزینه رو فعال کنید.

لیست پخش

منوی بخش موسیقی انگلیسی - لینگوگیم
منوی بخش موسیقی انگلیسی - لینگوگیم

 

شاید بخواهید فقط چند آهنگ خاص رو گوش بدید و یا برای زمان های مختلف لیست آهنگ های متفاوتی برای خودتون داشته باشید. برای این مورد نیز لینگوگیم راه کاری رو براتون درنظر گرفته است. شما به راحتی میتونید لیست پخش دلخواه خودتون رو با آهنگ های انتخابی خودتون ایجاد کنید. برای این کار روی دکمه منو در بخش موسیقی کلیک کنید. (در قسمت بالای صفحه روی آیکون 3 خط روی هم کلیک کنید) از منوی باز شده گزینه لیست های پخش رو انتخاب کنید.

لیست های پخش اهنگ های انگلیسی - لینگوگیم
لیست های پخش اهنگ های انگلیسی - لینگوگیم

در صفحه لیست های پخش وقتی روی عنوان هر لیست پخش کلیک کنید، لیست آهنگ های آن نمایش داده می شود و می توانید با کلیک روی آهنگ ها، اون ها رو پخش کنید.

ایجاد لیست پخش

ایجاد لیست پخش آهنگ های انگلیسی - لینگوگیم
ایجاد لیست پخش آهنگ های انگلیسی - لینگوگیم

 

برای ایجاد لیست پخش دلخواهتون باید نامی رو براش انتخاب کنید. به همین منظور روی دکمه به اضافه در بالای صفحه کلیک کنید تا بتونید یک لیست پخش با نام دلخواهتون ایجاد کنید. ( به تعداد نامحدود میتونید برای خودتون لیست پخش ایجاد کنید) با نوشتن نام لیست پخش و زدن دکمه تایید، لیست پخش مورد نظر شما در لیست ایجاد شده و دید می شود.

نکته : هنگام اضافه کردن آهنگ به لیست پخش نیز میتونید یک لیست پخش جدید ایجاد کنید. یعنی وقتی جلوی اسم آهنگ روی دکمه 3 نقطه کلیک کنید و گزینه افزودن آهنگ به لیست پخش رو انتخاب کنید، می تونید از طریق کادر مربوطه، یک لیست پخش جدید ایجاد کنید.

در جلوی عنوان هر لیست پخش تعداد آهنگ هایی که درون آن است نوشته شده است.

افزودن آهنگ به لیست پخش

افزودن آهنگ انگلیسی به لیست پخش - لینگوگیم
افزودن آهنگ انگلیسی به لیست پخش - لینگوگیم

 

برای افزودن آهنگ به لیست پخش کافی است در جلوی اسم هر آهنگ دکمه 3 نقطه رو بزنید و از منوی نماشی داده شده گزینه افزودن به لیست پخش رو انتخاب کنید. وقتی این گزینه رو انتخاب کردید، یک کادر جدید براتون پخش میشه که عنوان های لیست های پخشتون در آن مشخص است. برای اینکه آهنگ مورد نظر به لیست پخشتون افزوده بشه، کافیه روی اسم لیست پخش دلخواهتون کلیک کنید.

حذف و ویرایش لیست پخش

حذف و ویرایش لیست پخش - لینگوگیم
حذف و ویرایش لیست پخش - لینگوگیم

 

حذف و ویرایش لیست پخش به راحتی انجام می شود. برای این منظور کافیه که از طریق منو، وارد بخش لیست های پخش شوید و سپس روی دکمه 3 نقطه هرکدام از لیست های پخش کلیک کنید. سپس می توانید از منوی نمایش داده شده گزینه حذف را جهت حذف لیست پخش و یا گزینه ویرایش رو جهت ویرایش نام لیست پخش انتخاب کنید.

توجه : با حذف لیست پخش، تمام اهنگ های موجود در آن نیز حذف می شوند (از لیست آهنگ های برنامه پاک نمی شود و میتونید اون ها رو داشته باشید)  و اگر دوباره لیست پخش جدیدی با همان نام ایجاد کنید، لیست پخشتان خالی خواهد بود.

تنظیمات پخش موسیقی

تنظیمات پخش موسیقی - لینگوگیم
تنظیمات پخش موسیقی - لینگوگیم

 

قابلیت هایی که در بخش موسیقی درباره آن ها صحبت کردیم قابل تغییر و شخصی سازی هستند. شما به راحتی می توانید برخی از آن ها رو فعال و غیر فعال کنید و یا ویژگی های آن ها رو تغییر دهید. برای این منظور باید وارد بخش تنظیمات بخش موسیقی شوید. برای رفتن به تنظیمات موسیقی، دکمه منو (در صفحه لیست آهنگ ها روی دکمه 3 خط روی هم در قسمت بالا سمت راست صفحه) رو بزنید و سپس گزینه تنظیمات را انتخاب کنید.

هماهنگ بودن متن با آهنگ

به صورت پیش فرض وقتی آهنگ پخش می شود، متن آهنگ با قسمتی که خواننده می خواند هماهنگ است و همراه با آن صفحه متن آهنگ نیز اسکرول می شود. در صورتی که میخواهید این حالت غیر فعال باشد. تیک این گزینه را بردارید.

نمایش نوتیفیکیشن (اعلان) موزیک

همان طور که در بخش نوتیفیکیشن کنترل موسیقی توضیح داده شد، وقتی یک موزیک رو برای پخش انتخاب می کنید، د رنوار اعلان تلفن همراه اطلاعات آن نمایش داده می شود که حتی م یتوانید پخش آهنگ رو کنترل کنید. با غیر فعال کردن این گزینه، این نوتیفیکیشن در نوار اعلان تلفن همراه شما نمایش داده نخواهد شد.

 

جلوگیری از خاموش شدن صفحه

معمولا وقتی چند ثانیه و یا چند دقیقه صفحه تلفن همراه رو لمس نکنید، قفل می شود. با توجه به اینکه مدت زمان هر آهنگ زیاد است، احتمال دارد وقتی دارید متن آنگ رو هم میخونید صفحه تلفن همراه قفل شود. برای اینکه از قفل شدن صفحه تلفن همراه (فقط در صفخه ای که متن آهنگ وجود دارد) جلوگیری کنید، تیک این گزینه رو فعال کنید.

تنظیم فونت و رنگ متن آهنگ

در صورت یکه اندازه متن و معنی آهنگ برای شما کوچک و یا بزرگ است می تونید از طریق این بخش اندازه فونت آن را کم و زیاد کنید و متناسب و متناسب با دید خودتون تنظیمش کنید.

همچنین میتونید رنگ متن انگلیسی، متن فارسی (معنی آهنگ) و رنگ قسمتی که خواننده در حال خواندن آن است رو متناسب با سلیقه خودتون تنظیم کنید.

 

اشتراک

توجه: دقت کنید که برای استفاده از بخش موسیقی باید اشتراک رو فعال کرده باشید. به راحتی می توانید از طریق الماس هایی که به صورت رایگانه روزانه و هفتگی اهدا می شود، اشتراک رو برای خودتون فعال کنید. با فعال کردن اشتراک می تونید از چندین بخش استفاده کنید و محدود به موسیقی نمی شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اشتراک و نحوه فعال سازی، روی لینک زیر کلیک کنید.

👈 اشتراک

 

در صورتی که این آموزش برای شما مفید بود و یا موردی درباره بخش موسیقی  لینگوگیم برای شما عزیزان مبهم است در قسمت نظرات همین مطلب به ما اعلام کنید.

 

آموزش سایر بخش های لینگوگیم

لینگوگیم یک اپلیکیشن چند منظوره با امکانات فراوان و هیجان انگیز است که یادگیری زبان رو براتون جذاب و سرگرم کننده می کنه، جهت آشنایی با سایر بخش های لینگوگیم و توضیح هر یک از بخش ها روی لینک زیر کلیک کنید و مقاله مربوطه رو مطالعه کنید تا بیشتر با لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی آشنا بشید.

👈 آموزش تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی

لینگوگیم

لینگوگیم

لینگوگیم متفاوت ترین روش آموزش زبان انگلیسی با بازی و سرگرمی

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن کادرهای ستاره دار الزامی است.

سایر آموزش ها (تصادفی)

دیدن تمام آموزش ها

کتابخانه

با استفاده از بخش کتابخانه محتوای کامل کتاب ها رو در اختیار داشته باشید. کتاب هایی همچون 4000 لغت ضروری و 504 و ... در کتابخانه لینگوگیم موجود هستند.

تغییر نوع سطح کاربری (VIP)

با تغییر نوع سطح کاربری (VIP) علاوه بر اینکه خودت رو با بقیه متمایز می کنی، بخش های مختلف برنامه برات فعال میشه و به راحتی میتونی بدون پرداخت ازشون استفاده کنی. علاوه بر اون تعداد بازی هات بیشتر میشه.

دستاوردها

با ثبت رکورد های مختلف در لینگوگیم میتونی دستاوردهای خودت رو تکمیل کنی و با تکمیل اون جایزه های ویژه ای هم دریافت کنی و به بقیه نشون بدی چقدر قوی هستی

آموزش لغت

در این آموزش با ویژگی های قسمت آموزش لغت لینگوگیم و نحوه انجام بازی های آن آشنا خواهید شد.

آموزش تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی

در این مقاله به آموزش کامل تمام بخش های لینگوگیم - بازی آموزش زبان انگلیسی با جزئییات می پردازیم. لینگوگیم تنها و اولین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی است که توانسته یادگیری زبان انگلیسی را از روش پر هزینه و غیر شاداب فعلی به سبک جدیدی که افراد با بازی و رقابت و یادگیری گروهی زبان خودشان را تقویت کنند تغییر دهد.