سوالات
متداول


چرا لینگو گیم؟

1یادگیری زبان
بازی ها با نظارت مستقیم متخصصین زبان طراحی و منتشر میشود. آموزش گاه زبان گپ لنگرود یکی از موسساتی است که استاندارد های زبان را تایید نموده است.
2روانشناسی یادگیری
بازی لینگو گیم بر اساس متد روانشناسی و ساختار حافظه بلندمدت و کوتاه مدت طراحی شده تا لغت ها به راحتی از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلندمدت و دایمی انتقال پیدا کنند
3طراحی
این بازی ها با جدید ترین سبک های روز دنیا طراحی و ساخته شده و از متخصصان و روانشناسان و گرافیست ها مشاوره و استفاده میشود.
4برنامه نویسی
شرکت بهنیا لنگرود با دارا بودن متخصصان و برنامه نویسان و تجربه چندین ساله در ساخت و طراحی انواع اپلیکیشن ها کار برنامه نویسی طراحی و پشتیبانی این بازی ها را در اختیار دارد
5پارک علم و فناوری
مراحل ساخت و طراحی و پیاده سازی این بازی ها زیر نظر مستقیم پارک علم و فناوری قرار دارد و تمامی مراحل از لحاظ برنامه نویسی و روانشناسی و متد یادگیری و خلاقیت های علمی مورد بررسی متخصصان این نهاد بین الملی قرار میگیرد.
6محتوا
مختوا ی بازی ها با حساسیت و بررسی های دقیق نوشته و در اختیار تیم های برنامه نویس قرار میگیرد تا مهارت های مختلف زبان را بتوان پوشش دهد.

پرسش و پاسخ متداول

1قیمت برنامه چقدر است؟
بازی بصورت رایگان دراختیار افراد قرار میگیرد و هزینه اولیه دریافت نمیگردد.
2چطوری میتونم بازی رو نصب کنم؟
تمامی بازی ها در مارکت های معتبر مانند کافه بازار و مایکت و ایران اپس قرار دارند و همچنین میتوانید آخرین نسخه برنامه را از طریق همین سایت دانلود کنید
3این بازی برای چه پلتفرمی ساخته شده؟
بازی ها فعلا برای سیستم های اندرویدی ساخته شده که به زودی برای گوشی های دیگه ساخته و دردسترس قرار میگیرد.
4بازی برای چه گروه سنی هست؟
ببازی ها برای تمام گروه های سنی ساخته شده است و تمام کسانی که خواندن و نوشتن زبان رو بلندن میتونن از این بازی ها استفاده کنند.

دانلود رایگان
لینگوگیم


بازی کن، سرگرم شو، رقابت کن، جایزه بگیر و زبان یادبگیر