آموزش بازی
لینگوگیم

lingogame
 

بازی لینگوگیم


لینگوگیم


بازی لینگوگیم از بخش های مختلفی تشکیل شده که مهمترین بخش ها بازی اصلی ( بصورت مرحله ای و آفلاین) و بازی آنلاین و دونفره که افراد میتوانند با دوستان و دیگر کاربران بازی و رقابت کنند.

 

بازی مرحله ای 

بیش از 5000 مرحله بازی

این بازی بیش از 5000 مرحله بازی دارد که لغات بصورت مجموعه 10 تایی در هرمرحله نمایش داده میشود. این لغات به صورت های گوناگون طراخی شده تا مهارت های خواندن، نوشتن و گوش دادن افراد تقویت شود. علاوه بر این توضیحات مراحل از سطح راحت به دشوار مرتب شده تا افراد از پایین ترین سطح به بالاترین سطح یادگیری برسند.

 
4000 هزار لغت با معنی در این بازی قرار داده شده تا کاربر بتواند پرکاربرد ترین لغات را در این بازی مشاهده کند و یاد بگیرد. این لغات از سطح مقدماتی تا سطخ پیشرفته دسته بندی شده است.
در این بازی 4 نوع مرحله برای مهارت شنیدن اختصاص یافته که کاربر تلفظ دقیق لغات را میشنود و مهارت شنیداری خود را بالا میبرد.
در این بازی 3 نوع مرخله به مهارت دیدن اختصاص یافته که کاربر با بازی این مراحل مهارت دیدن خود را بالا میبرد و از هر لغت یک تصویری بر ذهنش نقش میبندد.
این بازی دارای 4 نوع دییکته میباشد تا مهارت نوشتن شما قوی شود. این دیکته ها برای هر لغت از راحت تا سخت درنظر گرفته شده اند. برای افرادی که میخواهند در زمان دیگر دیکته را آموزش ببینن میتوانند با پرداخت الماس از مراحل دیکته عبور کنند تا در فرصتی دیگر بازی کنند.
 

راهنما و کمک

در مراحل این بازی انواع راهنما و کمک برای یادگیری بهتر کاربر قرار داده شده تا کاربر بتواند از آنها استفاده کند تا جذابیت بازی بیشتر شود.

 

 

برگشت به بازی

درصورت جواب اشتباه در هر مرحله کاربر باید دوباره آن مرحله را بازی کند. برای اینکه بتواند ادامه مرحله را بازی کند میتواند با هزینه سکه به بازی برگردد

 

بازی آنلاین و دونفره

بخش دوم بازی لینگوگیم، بازی آنلاین و دونفره می باشد که کاربران میتوانند با انتخاب 4 بازی از انواع بازی های موجود توانایی خودشان را محک بزنند و با هم رقابت کنند. کاربران میتوانند از بین دوستان یا با جستجو بین کاربران بصورت تصادفی حریفان خود را پیدا کنند. انواع بازی های موجود برای رقابت آنلاین و توضیحات آنها را مشاهده میکنید.


بازی حافظه

بازی حافظه که اساسا برای محک زدن حافظه کوتاه مدت و انتخاب لغت و معنی یکسان ساخته شده و کاربرها با جواب بهتر و سریعتر ، امتیاز 0 تا 4 را بدست می آورند که امتیاز این بازی با سه بازی انتخابی دیگر برای نتیجه نهایی جمع میشود.

 

راهنما های بازی حافظه

زمان بازی متوقف می شود. beporsam
برای چند ثانیه تمام کارت ها بر می گردند و می توانید کلمات را ببینید. beporsam

بازی حذف کلمات

بازی حذف کلمات برای محک زدن سرعت جوابگویی افراد در نظر گرفته شده است تا بتواند لغات را با سرعت بالایی پیدا کند . کاربرها با جواب بهتر و سریعتر ، امتیاز 0 تا 4 را بدست می آورند که امتیاز این بازی با سه بازی انتخابی دیگر برای نتیجه نهایی جمع میشود.

 

راهنما های بازی

زمان بازی متوقف می شود. beporsam
یک بار فرصت اشتباه می دهد. beporsam

بازی حدس کلمات

بازی حدس کلمات که به بازی هنگمن معروف است برای بالا بردن حدس ساختار نوشتاری لغات کاربرد دارد.کاربرها با جواب بهتر و سریعتر ، امتیاز 0 تا 4 را بدست می آورند که امتیاز این بازی با سه بازی انتخابی دیگر برای نتیجه نهایی جمع میشود.

 

راهنما های بازی

زمان بازی متوقف می شود. beporsam
یکی از حروف کلمه به صورت تصادفی نمایش داده می شود. beporsam

بازی املا کشیدنی

بازی املا کشیدنی برای تقویت املا و ساختار نوشتاری لغات طراحی شده است کاربرها با جواب بهتر و سریعتر ، امتیاز 0 تا 4 را بدست می آورند که امتیاز این بازی با سه بازی انتخابی دیگر برای نتیجه نهایی جمع میشود.

 

راهنما های بازی

زمان بازی متوقف می شود. beporsam
دو (2) گزینه از جهار (4) گزینه حذف می شود. beporsam

بازی معنی

بازی برای محک زدن میزان تسلط به لغات و دایره لغات افراد میباشد کاربرها با جواب بهتر و سریعتر ، امتیاز 0 تا 4 را بدست می آورند که امتیاز این بازی با سه بازی انتخابی دیگر برای نتیجه نهایی جمع میشود.

 

راهنما های بازی

امکان انجام یک اشتباه را به شما می دهد. beporsam
دو (2) گزینه از جهار (4) گزینه حذف می شود. beporsam
زمان بازی متوقف می شود. beporsam

بازی صوت

بازی مهارت شنیداری فرد را محک میزند 4 لغت با 4 گذینه مختلف برای کاربران نشان داده میشود. کاربرها با جواب بهتر و سریعتر ، امتیاز 0 تا 4 را بدست می آورند که امتیاز این بازی با سه بازی انتخابی دیگر برای نتیجه نهایی جمع میشود.

 

راهنما های بازی

امکان انجام یک اشتباه را به شما می دهد. beporsam
دو (2) گزینه از جهار (4) گزینه حذف می شود. beporsam
زمان بازی متوقف می شود. beporsam

بازی مرتب سازی

بازی مرتب سازی توانایی دیکته و چینش حروف در کلمات انگلیسی را محک میزند کاربرها با جواب بهتر و سریعتر ، امتیاز 0 تا 4 را بدست می آورند که امتیاز این بازی با سه بازی انتخابی دیگر برای نتیجه نهایی جمع میشود.

 

راهنما های بازی

امکان انجام یک اشتباه را به شما می دهد. beporsam
یکی از حروف را برایتان نمایش می دهد. beporsam
زمان بازی متوقف می شود. beporsam
 

مسابقه هفتگی و ماهیانه


کاربر با کسب امتیاز در بازی های مرحله ای و کسب رکورد در بازی حاشیه ای میتواند در مسابقه شرکت کند. کاربر در جدول رده بندی با کاربرهای دیگر به رقابت می پردازند که در آخر هر هفته و ماه جوایزی بصورت سکه به آنها تعلق میگیرد. تا بتوانند به راحتی بازی کنند و زبان بیاموزند

شرایط شرکت در مسابقه

تمامی کاربران که بازی مرحله ای و آنلاین بازی میکنند و امتیاز میگیرند

پرداخت جایزه

به نفرات اول تا سوم هر هفته و ماه جوایز سکه که در بخش رده بندی مقدار آن مشخص شده است را دریافت میکنند

اعلام برندگان

پایان هر ماه و یا هر هفته بصورت اتوماتیک نفرات اول تا سوم انتخاب میشوند

دریافت جایزه توسط کاربران

جوایز سکه به حساب کاربری افراد ارسال میشود


جوایز آخر هرهفته و ماه بصورت خودکار به نفرات اول تا سوم به صورت سکه به حساب کاربری افراد اضافه میشود و به افراد درون برنامه پیام داده میشود.

جوایز ماهیانه بصورت سکه برای بازی های آنلاین و بازی اصلی به کاربران اول تا سوم پرداخت میشود.
جوایز هفتگی بصورت سکه برای بازی های آنلاین و بازی اصلی به کاربران اول تا سوم پرداخت میشود.
 

لیست لغات و مثال


برای تمای لغات بازی معنی انگلیسی و فارسی و مثال گذاشته شده تا افراد بتوانند با ساختار لغات در جملات آشنا شوند

 

داستان


بیش از صدها داستان صوتی با متن و معنی در نظر گرفته شده ایت که کاربر بتواند لغات را بر اساس داستان آموزش ببیند. این داستانها از سطح مقدماتی تا پیشرفته مرتب شده اند

 

دستاورد


دستاورد بازی کاربر را برای بدست آوردن سکه های مختلف به چالش میکشد و بعد از تکمیل هر بخش سکه های خود را دریافت میکند. کاربر از این بخش سکه های زیادی میتواند دریافت کند.

 

وضعیت لغت ها


کاربران لحظه به لحظه میتوانند وضعیت یادگیری لغت ها را مشاهده کنند و لغت های وارد شده به حافظه بلند مدت و حافظه کوتاه مدت و حتی لغت هایی که به درستی یاد نگرفته اند را نشان میدهد.

 

قسمت ها

لغت هایی که چند بار بازی کردند ولی هنوز بطور کامل یاد نگرفته اند در این بخش نشان داده میشود.
لغت هایی که وارد حافظه بلند مدت میشود در این بخش مشاهده میشود
لغت هایی که بدرسی یاد نگرفته اند و در طول بازی بدرستی جواب ندادند را در این بخش بطور کامل مییتوانند ببیند.
 

پروفایل کاربری


زیبا ترین و جذابترین پروفایل و آواتار ها برای بازی در نظر گرفته شده که کاربران بر اساس سلیقه خودشان این آواتار ها را برای خودشان انتخاب میکنند.

 

پشتیبانی


کاربران میتوانند مشکلات ، ایرادات ، پیشنهادات خود را برای تیم برنامه نویسی و طراحی بفرستند تا خیلی سریع به سوالات و پیشنهادات آنها پاسخ داده شود

 

چت عمومی


یکی از جذابترین و مهیج ترین بخش بازی چت عمومی میباشد که تمامی کاربران میتوانند در آن به گفتگو بپردازند. این چت با نظارت مستقیم خود کاربران و تیم مدیریت اداره میشود.

 

چت و گفتگو خصوصی


برای گفتگو بین کاربران ارسال و دریافت پیام ( چت) در نظر گرفته شده تا افراد بتوانند به راحتی باهم گفتگو کنند